Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Oficiální stránky Extrifit a výhradní prodejce Extrifit pro ČR.
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY
Jarní soutěže v ČR byly zrušeny. Více v tomto článku.
Prosíme majitele fitness center, aby sledovali pravidelně nová ustanovení Vlády ČR na www.vlada.cz pro co nejnovější informace ohledně omezení provozu svých podniků.

Důležité informace pro závodníky

Článek vydán 02. 05. 2015 - Informace svazu - zhlédnutí: 3169

Za velmi vysoké účasti celkem 141 závodníků se dnes v Děčíně konala první mistrovská soutěž jarní sezóny Mistrovství Čech mužů a žen 2015. Kompletní výsledky včetně bodových hodnocení najdete na svazových stránkách v nejbližších dnech, níže nyní najdete několik velmi důležitých informací pro závodníky všech dalších soutěží. Jedná se pouze o připomenutí řadě závodníkům jistě známých, přesto velmi důležitých faktů.

  • Prosíme, velmi pečlivě čtěte propozice soutěže, zvláštně pak část o časovém programu. V místě konání soutěže je vhodné být před začátkem prezentace, abyste se stihli včas nachystat a na prezentaci přijít. Na prezentaci si musíte vylosovat číslo, zvážit či změřit se (podle toho, v jaké kategorii startujete), následně se nechat zapsat do startovních listin a uhradit startovné. Ani jeden ze zmíněných 4 kroků nelze vynechat! Na prezentaci je nutné přijít v plavkách (v případě soutěžících žen s případnými druhými plavkami v ruce, též mějte s sebou lodičky), musíte mít platný registrační průkaz a platný doklad totožnosti. Především je ale nutné být na prezentaci včas – v případě pozdního příchodu už může být nemožné Vás do startovních listin zapsat a Vy tak nebudete moci startovat.

  • Pro všechny závodníky platí, že jejich plavky musí být v souladu s pravidly. Zvlášť na toto musí dávat pozor závodnice v bikiny fitness. V případě, že Vás rozhodčí na soutěži mistrovství Čech nebo mistrovství Moravy a Slezska upozorní, že Vaše plavky jsou v rozporu s pravidly (která jsou dlouhodobě neměnná a pravidelně na ně vycházejí na svazových stránkách upozornění), je nezbytné mít na další soutěže plavky již v pořádku. V opačném případě nebudete moci startovat. Prosíme, neberte tuto větu na lehkou váhu, v případě opakovaného příchodu s plavkami, které jsou v rozporu s pravidly, nebude Váš start možný.

  • V případě, že jste na cestě na soutěž a z jakéhokoliv důvodu se zpozdíte, je naprosto nezbytné kontaktovat telefonicky buď hlavního rozhodčího nebo delegáta soutěže a o Vašem pozdním příjezdu je informovat. V tomto případě i stačí, pokud informaci zprostředkujete po některém ze svých přátel, kteří už jsou v danou chvíli na soutěži (popř. po pořadateli, na kterého najdete kontakt v propozicích, nebo po komkoliv z členů vedení SKFČR - telefony zde), nicméně pokud delegát ani hlavní rozhodčí nebudou o Vašem pozdním příjezdu vědět, nebudou Vám s největší pravděpodobností poté už umět pomoci. Pokud je informovat budete, udělají vše, co bude v jejich silách, aby Vám účast na soutěži umožnili.
Generální partner

Vyhledávání

Mediální partneři


Muscle & FitnessČasopis pro fitness a zdravý životní styl. Aktuální zpravodajství ze světa fitness.


Svět kulturistikyInformace a rady týkající se tréninku a správné výživy. Zde najdete aktuální číslo.


Ronnie.czZpravodajství a sportovní obchod. Spalovače tuků, proteiny a další sportovní výživa.

 
© 2020 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty