Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Oficiální stránky Extrifit a výhradní prodejce Extrifit pro ČR.
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Důležité informace pro závodníky

Článek vydán 02. 05. 2015 - Informace svazu - zhlédnutí: 3836

Za velmi vysoké účasti celkem 141 závodníků se dnes v Děčíně konala první mistrovská soutěž jarní sezóny Mistrovství Čech mužů a žen 2015. Kompletní výsledky včetně bodových hodnocení najdete na svazových stránkách v nejbližších dnech, níže nyní najdete několik velmi důležitých informací pro závodníky všech dalších soutěží. Jedná se pouze o připomenutí řadě závodníkům jistě známých, přesto velmi důležitých faktů.

  • Prosíme, velmi pečlivě čtěte propozice soutěže, zvláštně pak část o časovém programu. V místě konání soutěže je vhodné být před začátkem prezentace, abyste se stihli včas nachystat a na prezentaci přijít. Na prezentaci si musíte vylosovat číslo, zvážit či změřit se (podle toho, v jaké kategorii startujete), následně se nechat zapsat do startovních listin a uhradit startovné. Ani jeden ze zmíněných 4 kroků nelze vynechat! Na prezentaci je nutné přijít v plavkách (v případě soutěžících žen s případnými druhými plavkami v ruce, též mějte s sebou lodičky), musíte mít platný registrační průkaz a platný doklad totožnosti. Především je ale nutné být na prezentaci včas – v případě pozdního příchodu už může být nemožné Vás do startovních listin zapsat a Vy tak nebudete moci startovat.

  • Pro všechny závodníky platí, že jejich plavky musí být v souladu s pravidly. Zvlášť na toto musí dávat pozor závodnice v bikiny fitness. V případě, že Vás rozhodčí na soutěži mistrovství Čech nebo mistrovství Moravy a Slezska upozorní, že Vaše plavky jsou v rozporu s pravidly (která jsou dlouhodobě neměnná a pravidelně na ně vycházejí na svazových stránkách upozornění), je nezbytné mít na další soutěže plavky již v pořádku. V opačném případě nebudete moci startovat. Prosíme, neberte tuto větu na lehkou váhu, v případě opakovaného příchodu s plavkami, které jsou v rozporu s pravidly, nebude Váš start možný.

  • V případě, že jste na cestě na soutěž a z jakéhokoliv důvodu se zpozdíte, je naprosto nezbytné kontaktovat telefonicky buď hlavního rozhodčího nebo delegáta soutěže a o Vašem pozdním příjezdu je informovat. V tomto případě i stačí, pokud informaci zprostředkujete po některém ze svých přátel, kteří už jsou v danou chvíli na soutěži (popř. po pořadateli, na kterého najdete kontakt v propozicích, nebo po komkoliv z členů vedení SKFČR - telefony zde), nicméně pokud delegát ani hlavní rozhodčí nebudou o Vašem pozdním příjezdu vědět, nebudou Vám s největší pravděpodobností poté už umět pomoci. Pokud je informovat budete, udělají vše, co bude v jejich silách, aby Vám účast na soutěži umožnili.
Generální partner

Vyhledávání

Mediální partneři


Muscle & FitnessČasopis pro fitness a zdravý životní styl. Aktuální zpravodajství ze světa fitness.


Svět kulturistikyInformace a rady týkající se tréninku a správné výživy. Zde najdete aktuální číslo.


Ronnie.czZpravodajství a sportovní obchod. Spalovače tuků, proteiny a další sportovní výživa.

 
© 2023 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty