Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Oficiální stránky Extrifit a výhradní prodejce Extrifit pro ČR.
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

NUTREND Mistrovství Čech 2006

Článek vydán 29. 03. 2006 - Kalendář soutěží - zhlédnutí: 6699

Název soutěže: NUTREND Mistrovství Čech o nejzdatnější mládež, nejzdatnější střední školu
Datum: 22.3.2006
Místo konání: Gymnázium Česká Lípa
Pořadatel: Svaz kulturistiky a fitness České republiky
Hlavní rozhodčí: Jiří Patyk

Výsledky ve formátu *.XLS můžete stahovat zde.

Poř. Start.
číslo
Jméno Škola
hoši jednotlivci
1. 72 Burger Jakub SOŠ SOU Beneše Kladno
2. 31 Veselý Luboš SPŠ MV Praha
3. 58 Huml David Sp. gymnázium Kladno
4. 29 Čejka Vilém SPŠ MV Praha
5. 56 Nešvára Tomáš Sp. gymnázium Kladno
6. 5 Braný Luboš Gymnárium Benešov
7. 55 Hoksza Daniel Sp. gymnázium Kladno
8. 10 Konopiský Lukáš ISŠT Benešov
9. 48 Šírek Jaroslav SPŠ Česká Lípa
10. 57 Svítek Andrej Sp. gymnázium Kladno
11. 28 Havrda Martin SPŠ MV Praha
12. 17 Kopecký Jakub Gymnázium Česká Lípa
13. 75 Novák Tomáš SOŠ SOU Beneše Kladno
14. 7 Pokorný Matyáš Gymnárium Benešov
15. 8 Michálek Jan Gymnárium Benešov
16. 9 Marek Lukáš ISŠT Benešov
17. 59 Elsnic Jan SOŠ a SOU U Hv. Kladno
18. 54 Jiruš Jaroslav SOU Stochov
19. 11 Kondáš Martin ISŠT Benešov
20. 30 Kadora Tomáš SPŠ MV Praha
21. 6 Vorel Tomáš Gymnárium Benešov
22. 12 Podroužek Tomáš ISŠT Benešov
23. 52 Krejčí Jakub SOU Stochov
24. 22 Mašek Jakub * Gymnázium Česká Lípa
25. 47 Kolegar Tomáš SPŠ Česká Lípa
26. 50 Christov Ivan SPŠ Česká Lípa
27. 53 Barták Pavel SOU Stochov
28. 60 Štastný Jan SOŠ a SOU U Hv. Kladno
29. 21 Toráň Jan Gymnázium Česká Lípa
30. 19 Beneš Jaroslav Gymnázium Česká Lípa
31. 73 Šťastný Jan SOŠ SOU Beneše Kladno
32. 61 Pokorný Jan SOŠ a SOU U Hv. Kladno
33. 51 France Stanislav SOU Stochov
34. 20 Zachrla Josef Gymnázium Česká Lípa
35. 49 Krampera Lukáš SPŠ Česká Lípa
36. 74 Macháček David SOŠ SOU Beneše Kladno

Pořadí Start.
číslo
Jméno Škola
dívky jednotlivci
1. 68 Klučinová Eliška Sp. gymnázium Kladno
2. 2 Dřízhalová Marie Gymnázium Benešov
3. 70 Šanderová Kristýna Sp. gymnázium Kladno
4. 71 Vosáhlová Petra Sp. gymnázium Kladno
5. 78 Suchá Klára SOŠ SOU Beneše Kladno
6. 69 Plzenská Markéta Sp. gymnázium Kladno
7. 27 Zelenková Kateřina Gymnázium Česká Lípa
8. 38 Kinštová Tereza SPŠ MV Praha
9. 23 Chlupová Petra Gymnázium Česká Lípa
10. 37 Dostálová Lenka SPŠ MV Praha
11. 42 Matějová Helena SPŠ MV Praha
12. 39 Jindráková Lenka SPŠ MV Praha
13. 65 Kulhánková Veronika SOU Stochov
14. 3 Havrlíková Marcela Gymnázium Benešov
15. 77 Kitlerová Petra SOŠ SOU Beneše Kladno
16. 25 Balážová Tereza Gymnázium Česká Lípa
17. 63 Vajcová Ivana SOŠ a SOU U Hv. Kladno
18. 26 Šedivá Kateřina Gymnázium Česká Lípa
19. 76 Vobořilová Jaroslava SOŠ SOU Beneše Kladno
20. 1 Králíčková Petra Gymnázium Benešov
21. 24 Bílková Dana Gymnázium Česká Lípa
22. 67 Suchanová Michaela SOU Stochov
23. 44 Trmíková Lucie SPŠ Česká Lípa
24. 62 Kunkelová Klára SOŠ a SOU U Hv. Kladno
25. 64 Šitnerová Veronika SOŠ a SOU U Hv. Kladno
26. 4 Fantová Tereza Gymnázium Benešov
27. 66 Skuhrovcová Klára SOU Stochov
28. 45 Švarcová Martina SPŠ Česká Lípa
29. 46 Marková Jarka SPŠ Česká Lípa
30. 43 Oláhová Jana SPŠ Česká Lípa

Pořadí Škola Body
hoši družstva
1. Sportovní gymnázium Kladno 1069,0
2. SPŠ MV Praha 1033,5
3. Gymnázium Benešov 901,0
4. SOŠ a SOU Edv.Beneše Kladno 875,5
5. ISŠT Benešov 867,0
6. SPŠ Česká Lípa 772,5
7. SOU Stochov 731,0
8. Gymnázium Česká Lípa 690,0
9. SOŠ a SOU U Hvězdy Kladno 678,5
dívky družstva
1. Sportovní gymnázium Kladno 1077,5
2. SPŠ MV Praha 800,5
3. Gymnázium Česká Lípa 781,5
4. Gymnázium Benešov 746,0
5. SOŠ a SOU Edv.Beneše Kladno 694,5
6. SOU Stochov 481,0
7. SOŠ a SOU U Hvězdy Kladno 468,5
8. SPŠ Česká Lípa 325,0
celkem
1. Sportovní gymnázium Kladno 2146,5
2. SPŠ MV Praha 1834,0
3. Gymnázium Benešov 1647,0
4. SOŠ a SOU Edv.Beneše Kladno 1570,0
5. Gymnázium Česká Lípa 1554,0
6. SOU Stochov 1212,0
7. SOŠ a SOU U Hvězdy Kladno 1147,0
8. SPŠ Česká Lípa 1097,5

zahájení



benchpress

trojskok

medicinbal

sed-leh

hrazda

šplh

sprint 60m

plavání 100m

hoši jednotlivci

dívky jednotlivci

hoši družstva

dívky družstva

školy celkem


Foto: Martin Louda

Generální partner

Vyhledávání

Mediální partneři


Muscle & FitnessČasopis pro fitness a zdravý životní styl. Aktuální zpravodajství ze světa fitness.


Svět kulturistikyInformace a rady týkající se tréninku a správné výživy. Zde najdete aktuální číslo.


Ronnie.czZpravodajství a sportovní obchod. Spalovače tuků, proteiny a další sportovní výživa.

 
© 2022 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty