Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Oficiální stránky Extrifit a výhradní prodejce Extrifit pro ČR.
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Z činnosti Disciplinární komise SKFČR
v roce 2015

Článek vydán 01. 01. 2015 - Odborné komise - zhlédnutí: 5310

Disciplinární komise Svazu kulturistiky a fitness České republiky má za úkol řešit možná provinění členů SKFČR proti stanovám, směrnicím a ostatním předpisům upravující práva a povinnosti členů.

Jiné roky: 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017
V roce 2015 Disciplinární komise řešila tyto případy:
  • Filip Grznár (*1985) – Dne 25. ledna 2015 sportovec odmítl mimosoutěžní dopingovou kontrolu, za což mu byl udělen trest zákazu činnosti na 4 roky (případ byl posuzován již podle nové Směrnice pro kontrolu a postih dopingu ve sportu v České republice, která je platná od 1. ledna 2015, viz tento článek).

  • Lukáš Hanuš (*1994) - Dopingová kontrola dne 7. června 2015 na soutěži Mistrovství ČR dorostu a juniorů v Rokycanech zjistila sportovci pozitivní dopingový nález, za který byl udělen zákaz činnosti na 4 roky. V souladu s pravidly byl dosažený výsledek sportovce na dané soutěži zpětně anulován.

  • Tomáš Hlava (*1988) - Dopingová kontrola dne 10. května 2015 na soutěži Mistrovství ČR v Kutné Hoře zjistila sportovci pozitivní nález zakázané látky, pro kterou sportovec neměl udělenou potřebnou terapeutickou výjimku. Sportovci byl udělej zákaz činnosti na 1 rok. V souladu s pravidly byl dosažený výsledek sportovce na dané soutěži zpětně anulován (stejně tak na soutěži bezprostředně následující).

  • Martin Holaň (*1988) – Dne 10. května 2015 se sportovec nedostavil k odběru vzorku pro dopingovou kontrolu při soutěži Mistrovství ČR v Kutné Hoře, za což mu byl udělen trest zákazu činnosti na 4 roky. V souladu s pravidly byl dosažený výsledek sportovce na dané soutěži zpětně anulován.

  • Jiří Lasík (*1979) - Dopingová kontrola dne 2. května 2015 na soutěži Mistrovství Čech v Děčíně zjistila sportovci pozitivní dopingový nález, za který byl udělen zákaz činnosti na 4 roky. V souladu s pravidly byl dosažený výsledek sportovce na dané soutěži zpětně anulován (stejně tak na soutěži bezprostředně následující).

  • Rudolf Pinkas (*1976) - Dopingová kontrola dne 2. května 2015 na soutěži Mistrovství Čech v Děčíně zjistila sportovci pozitivní dopingový nález, za který byl udělen zákaz činnosti na 4 roky. V souladu s pravidly byl dosažený výsledek sportovce na dané soutěži zpětně anulován (stejně tak na soutěži bezprostředně následující).

  • Jitka Šnajdrová (*1981) – Dopingová kontrola dne 2. května 2015 na soutěži Mistrovství Čech v Děčíně zjistila sportovkyni pozitivní dopingový nález, za který byl udělen zákaz činnosti na 4 roky. V souladu s pravidly byl dosažený výsledek sportovkyně na dané soutěži zpětně anulován (stejně tak na soutěži bezprostředně následující).

  • Josef Malzer (*1970) – Dne 17. října 2015 se sportovec nedostavil k odběru vzorku pro dopingovou kontrolu při soutěži Partners Cup v Čelákovicích, za což mu byl udělen trest zákazu činnosti na 4 roky. V souladu s pravidly byl dosažený výsledek sportovce na dané soutěži zpětně anulován.

  • Michal Klečka (*1987) – Dne 17. října 2015 sportovec odmítl dopingovou kontrolu při soutěži Partners Cup v Čelákovicích, za což mu byl udělen trest zákazu činnosti na 4 roky. V souladu s pravidly byl dosažený výsledek sportovce na dané soutěži zpětně anulován.
Generální partner

Vyhledávání

Mediální partneři


Muscle & FitnessČasopis pro fitness a zdravý životní styl. Aktuální zpravodajství ze světa fitness.


Svět kulturistikyInformace a rady týkající se tréninku a správné výživy. Zde najdete aktuální číslo.


Ronnie.czZpravodajství a sportovní obchod. Spalovače tuků, proteiny a další sportovní výživa.

 
© 2024 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty