Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Oficiální stránky Extrifit a výhradní prodejce Extrifit pro ČR.
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Nominace na soutěž
Arnold Classic Amateur 2016

Článek vydán 22. 12. 2015 - Informace svazu - zhlédnutí: 4613

V americkém Columbu ve státě Ohio se bude ve dnech 3. až 6. března 2016 konat Arnold Sports Festival. Podrobné informace najdete na www.arnoldamateur.com. V případě, že byste se chtěli jako závodníci Arnold Classic Amateur zúčastnit, níže najdete důležité informace.

Přihlášky závodníků na Arnold Classic Amateur musí posílat vždy jen národní federace, tzn. jiný než níže uvedený postup není možný. Všichni zájemci o start musí nejpozději do 27. ledna 2016 zaslat předběžnou přihlášku e-mailem na adresu sekretariátu SKFČR (sekretariat@skfcr.cz). Uveďte v ní jméno a příjmení, kategorii (nezapomeňte na váhu či výšku), číslo pasu nebo občanského průkazu, případně číslo mezinárodního registračního průkazu (modra knížka IFBB). Následně budete pozváni na sraz všech zájemců, který se bude konat 31. ledna 2016 v Praze, kde proběhne nominace závodníků. V nominační komisi zasednou reprezentační trenéři všech kategorií (tzn. Zdenka Razýmová, Tomáš Bureš, Martin Novotný, Luboš Koumal) a předseda Komise vrcholového sportu Vjačeslav Vinogradov. V případě, že by se závodník nominačního srazu nemohl z velmi vážných důvodů zúčastnit, může požádat o výjimku (e-mailem na sekretariát), avšak také nejpozději do 27. ledna 2016.

Generální partner

Vyhledávání

Mediální partneři


Muscle & FitnessČasopis pro fitness a zdravý životní styl. Aktuální zpravodajství ze světa fitness.


Svět kulturistikyInformace a rady týkající se tréninku a správné výživy. Zde najdete aktuální číslo.


Ronnie.czZpravodajství a sportovní obchod. Spalovače tuků, proteiny a další sportovní výživa.

 
© 2024 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty