Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Oficiální stránky Extrifit a výhradní prodejce Extrifit pro ČR.
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Luďka Burdová, Marie Mikšová a Iva Sokolářová získaly diplomy trenérů I. třídy

Článek vydán 22. 02. 2016 - Trenéři - zhlédnutí: 5134

Ve středu 27. ledna 2016 proběhlo na Fakultě tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy slavnostní ukončení studia a předání osvědčení úspěšným absolventům Trenérské školy I. třídy. Za přítomnosti představitelů fakulty i národních sportovních svazů převzali osvědčení studenti, kteří úspěšně ukončili náročné dvouleté studium a kteří se tak stali držiteli diplomů Trenér I. třídy, což je nejvyšší možná kvalifikace v trenérském oboru.

V rámci zaměření „kulturistika“, kterou po stránce specializovaných předmětů zajišťuje Svaz kulturistiky a fitness České republiky, převzaly své diplomy Luďka Burdová, Marie Mikšová a Iva Sokolářová.

Všem třem absolventkám gratulujeme a přejeme mnoho úspěchů v profesním i soukromém životě!


Iva Sokolářová

Iva Sokolářová je povoláním pedagog. Ke studiu trenérství kulturistiky a fitness ji přivedl vlastní zájem o vzdělávání se v tomto sportovním odvětví. Absolvovala tedy v roce 2011 trenérskou školu Petra Stacha a následně v rámci dovzdělávání také studium výživového poradce ve společnosti Nutris. Vyzkoušela si kondiční závody v kategorii bodyfitness v roce 2011 a 2012 pod vedením krnovského kulturisty Jana Roška. V současné době se věnuje trenérství a poradenství ve fitness centru NoLimits v Krnově.

Iva Sokolářová
• e-mail: i.sokolarova@centrum.cz
• tel.: 721 718 237


Marie Mikšová

Marie Mikšová začala s fitness a posilováním v roce 2007. Dva roky poté se zúčastnila svých prvních závodů v kategorii bodyfitness (mistrovství Moravy a Slezska - 2. místo). V letech 2012-2014 byla aktivní reprezentantkou ČR v kategorii bikiny fitness (mistrovství světa, ale i soutěže Arnold Classic Europe, Olympia Amateur, Austria Cup atd.). V roce 2009 úspěšně absolvovala studium v Trenérské škola Pavla Provázka (Ronnie.cz) – instruktor fitness, v roce 2011 program BOSSA Core Training na Masarykově univerzitě, o rok později program psychomotorika, hravé pohybové aktivity, v roce 2013 se v rámci Normans Academy účastnila TRX workshopu, dále pak kurzů Nutris Poradce pro výživu a kurzů 3D Fitness - funkční trénink Move it. V letech 2012-2014 studovala trenérství 1. třídy na FTVS UK. V současné době provozuje vlastní posilovnu v Kroměříži (www.extremefitness.cz), kde působí jako osobní trenérka a poradce pro výživu. Mimo běžné klientely se již řadu let věnuje velmi úspěšně přípravě závodnic v kategoriích bikiny fitness.

Marie Mikšová
• e-mail: extremefitness@email.cz
• tel.: 605 445 344


Luďka Burdová

Luďka Burdová se fitness věnuje od roku 2006, kdy se stala instruktorem skupinových lekcí a začala tak sbírat první zkušenosti s klienty, tréninkem a dietami. Od roku 2010 je trenérkou kulturistiky II. třídy. V letech 2012-2013 se připravila na závody v bodyfitness, aby mohla lépe porozumět problematice závodní přípravy. Jejím největším úspěchem bylo finálové umístění na mistrovství ČR. Protože je zdravý životní styl jejím krédem i vášní, rozhodla se dále prohlubovat své znalosti a momentálně studuje na vysoké škole obor Výživový poradce – sportovní diagnostika.

V současné době se věnuje coachingu a lektorské činnosti. Spolupracuje s mnoha vzdělávacími institucemi a sportovními asociacemi (Dexter Academy, FTVS UK, MMAA, CMTA, Fitness akademie Ronnie.cz, Institut Sportovního Vzdělávání). Pro své klienty využívá úzké spolupráce s lékaři, fyzioterapeuty a trenéry.

Luďka Burdová
• e-mail: ludka.burdova@gmail.com
• tel.: 721 714 252


Vjačeslav Vinogradov, Marie Mikšová, Luďka Burdová, Iva Sokolářová a PhDr. Petr Šťastný, PhD.

Marie Mikšová, Luďka Burdová, Iva Sokolářová


Generální partner

Vyhledávání

Mediální partneři


Muscle & FitnessČasopis pro fitness a zdravý životní styl. Aktuální zpravodajství ze světa fitness.


Svět kulturistikyInformace a rady týkající se tréninku a správné výživy. Zde najdete aktuální číslo.


Ronnie.czZpravodajství a sportovní obchod. Spalovače tuků, proteiny a další sportovní výživa.

 
© 2021 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty