Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Oficiální stránky Extrifit a výhradní prodejce Extrifit pro ČR.
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Předsoutěžní seminář SKFČR (únor 2016) - ohlasy účastníků

Článek vydán 17. 02. 2016 - Informace svazu - zhlédnutí: 3659

O předsoutěžním semináři pro závodníky, který se konal v sobotu 6. února v Olomouci, jsme již psali v článku v závěru předminulého týdne. Níže Vám nyní nabízíme odkaz na další fotogalerii ze semináře a také několik reakcí účastníků. Děkujeme všem, že jste přijeli!

Předsoutěžní seminář předčil má očekávání. Organizačně to pánové ze svazu zvládli dobře a nezahlcovali nás zbytečně již námi načtenými skutečnostmi ohledně stravy a tréninku. Vždy se zaměřili na to důležité v závislosti na praxi a jejich zkušenosti. Nezapomněli to proložit i nějakou „perličkou“, která rozesmála celý sál. Co považuji pro mě za důležité je, že účastnící jako první mohli slyšet aktuální změny a novinky ohledně závodů. Diskuzní část byla naprosto uvolněná. I když se seminář protáhl až do 18 hodin, stálo to za to.

Magda

Seminar sa mi moc pacil a prekvapila ma velka ucast i napriek miestu konania akcie mimo Prahy. Vdaka absolvovanu trenerskemu kurzu z Ronnie.cz akademie boli informacie z vacsej miery pre mna opakovanim a za tym ucelom som sa seminara i zucastnila, aby som si este raz ozrejmila dane vedomosti. O to viac ma potesilo, ze predsa len sa nasli i pre mna uplne nove informacie a rady. Pochvalujem moznost diskusie so samotnymi sportovcami z jednotlivych kategorii a ich otvorenost zodpovedat nam na nase zvedave otazky. Tiez ocenujem informacie zo sekretariatu ako i ich prakticke typy, co robit v pripade (ne)ocakavanej situacie pred/pocas samotnej sutaze. Ucast na seminari tak doporucujem kazdemu, kto ma sutazne ambicie.

Gabika

Seminář byl podle očekávání báječný a namotivoval mě úplne na nekonečno!!! Děkuji ;)

Kačka

Seminář svazu SKFČR v Olomouci byl nad má očekávání a musím složit poklonu představitelům svazu, opravdu 100% připravenost. Hlavně Lubomír Koumal prozradit perly ohledně přípravy na soutěže. Pro začínající závodníky super přednáška, hlavně zadarmo, což je opravdu paráda. Ti, kteří nepřišli, prohloupili.

SIWI Fitness

Generální partner

Vyhledávání

Mediální partneři


Muscle & FitnessČasopis pro fitness a zdravý životní styl. Aktuální zpravodajství ze světa fitness.


Svět kulturistikyInformace a rady týkající se tréninku a správné výživy. Zde najdete aktuální číslo.


Ronnie.czZpravodajství a sportovní obchod. Spalovače tuků, proteiny a další sportovní výživa.

 
© 2024 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty