Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Předsoutěžní seminář SKFČR (únor 2016) - ohlasy účastníků

Článek vydán 17. 02. 2016 - Informace svazu - zhlédnutí: 2784

O předsoutěžním semináři pro závodníky, který se konal v sobotu 6. února v Olomouci, jsme již psali v článku v závěru předminulého týdne. Níže Vám nyní nabízíme odkaz na další fotogalerii ze semináře a také několik reakcí účastníků. Děkujeme všem, že jste přijeli!

Předsoutěžní seminář předčil má očekávání. Organizačně to pánové ze svazu zvládli dobře a nezahlcovali nás zbytečně již námi načtenými skutečnostmi ohledně stravy a tréninku. Vždy se zaměřili na to důležité v závislosti na praxi a jejich zkušenosti. Nezapomněli to proložit i nějakou „perličkou“, která rozesmála celý sál. Co považuji pro mě za důležité je, že účastnící jako první mohli slyšet aktuální změny a novinky ohledně závodů. Diskuzní část byla naprosto uvolněná. I když se seminář protáhl až do 18 hodin, stálo to za to.

Magda

Seminar sa mi moc pacil a prekvapila ma velka ucast i napriek miestu konania akcie mimo Prahy. Vdaka absolvovanu trenerskemu kurzu z Ronnie.cz akademie boli informacie z vacsej miery pre mna opakovanim a za tym ucelom som sa seminara i zucastnila, aby som si este raz ozrejmila dane vedomosti. O to viac ma potesilo, ze predsa len sa nasli i pre mna uplne nove informacie a rady. Pochvalujem moznost diskusie so samotnymi sportovcami z jednotlivych kategorii a ich otvorenost zodpovedat nam na nase zvedave otazky. Tiez ocenujem informacie zo sekretariatu ako i ich prakticke typy, co robit v pripade (ne)ocakavanej situacie pred/pocas samotnej sutaze. Ucast na seminari tak doporucujem kazdemu, kto ma sutazne ambicie.

Gabika

Seminář byl podle očekávání báječný a namotivoval mě úplne na nekonečno!!! Děkuji ;)

Kačka

Seminář svazu SKFČR v Olomouci byl nad má očekávání a musím složit poklonu představitelům svazu, opravdu 100% připravenost. Hlavně Lubomír Koumal prozradit perly ohledně přípravy na soutěže. Pro začínající závodníky super přednáška, hlavně zadarmo, což je opravdu paráda. Ti, kteří nepřišli, prohloupili.

SIWI Fitness

Generální partner

Vyhledávání

 
© 2019 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty