Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Olympia Amateur Spain 2016 - výsledky

Článek vydán 14. 06. 2016 - Informace svazu - zhlédnutí: 1822

Marbella, turistické letovisko v jižním Španělsku, ve dnech 10. až 12. června přivítalo druhý ročník mezinárodní amatérské soutěže v kulturistice a fitness Olympia Amateur Spain. Klání se stejně jako vloni odehrálo i za účasti českých závodníků, kteří zde dokázali dosáhnout neuvěřitelného úspěchu, když vybojovali čtyři zlaté medaile a jedno absolutní vítězství.

K prvenství ve physique mužů nad 178 cm a následně i k celkovému triumfu se probojoval Ondřej Kmošťák, jenž tak zopakoval stejný výsledek z květnového IFBB Diamond Cupu. Oba jeho úspěchy z jarních soutěží mu otevírají cestu mezi profesionály. Hned dva zlaté cenné kovy si z Olympia Amateur Spain odnáší Nikol Raszyková, která zvítězila jak v bikini fitness žen masters, tak i v bikini fitness žen do 169 cm. Zlato patří také kulturistovi Janu Turkovi, jenž předstihl všechny soupeře v hmotnostní kategorii nad 100 kg.

Na cennou účast v šestičlenném finále dosáhla také Petra Štruncová (bodyfitness žen do 163 cm), která obsadila páté místo. Daniela Halás, Valerie Peršina, Tatiana Naddennaia, Lukáš Macek a Panos Plangesis se ve svých kategoriích do nejlepší šestice tentokrát neprobojovali. Totéž se nepodařilo ani Petru Jarošovi, Jakubovi Slavkovskému, Jakubovi Šedivému a Radku Čejkovi.

Generální partner

Vyhledávání

 
© 2018 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty