Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Oficiální stránky Extrifit a výhradní prodejce Extrifit pro ČR.
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY
Jarní soutěže v ČR byly zrušeny. Více v tomto článku.
Prosíme majitele fitness center, aby sledovali pravidelně nová ustanovení Vlády ČR na www.vlada.cz pro co nejnovější informace ohledně omezení provozu svých podniků.

Nominace na Arnold Classic Europe 2016

Článek vydán 04. 08. 2016 - Informace svazu - zhlédnutí: 3060

Ve Španělsku v Barceloně se ve dnech 22. až 26. září 2016 koná soutěž Arnold Classic Europe (propozice zde). Nominace na tuto soutěž proběhne dne 3. září 2016 v Praze.

V případě Vašeho zájmu o účast na nominaci zašlete Vaši předběžnou přihlášku nejpozději do 30. srpna 2016 e-mailem na adresu sekretariátu SKFČR (sekretariat@skfcr.cz) Do přihlášky uveďte jméno a příjmení, kategorii, ve které chcete startovat, dále buď číslo občanského průkazu nebo pasu (vybraný doklad musíte mít na soutěži během prezentace s sebou) a telefonnní číslo.

Následně budete pozváni na sraz, kde proběhne nominace závodníků, jejichž forma musí být odpovídající úrovni soutěže (a samozřejmě i datu, kdy nominace proběhne, tzn. neočekává se soutěžní forma, nýbrž forma odpovídající dané době před soutěží). V nominační komisi zasednou reprezentační trenéři všech kategorií (tzn. Zdenka Razýmová, Tomáš Bureš, Martin Novotný a Luboš Koumal) a předseda Komise vrcholového sportu Vjačeslav Vinogradov.

V případě, že by se závodník nominačního srazu nemohl z vážných důvodů zúčastnit, může předem požádat o výjimku (e-mailem na sekretariát) avšak také nejpozději do 30. srpna 2016.

Generální partner

Vyhledávání

Mediální partneři


Muscle & FitnessČasopis pro fitness a zdravý životní styl. Aktuální zpravodajství ze světa fitness.


Svět kulturistikyInformace a rady týkající se tréninku a správné výživy. Zde najdete aktuální číslo.


Ronnie.czZpravodajství a sportovní obchod. Spalovače tuků, proteiny a další sportovní výživa.

 
© 2020 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty