Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Oficiální stránky Extrifit a výhradní prodejce Extrifit pro ČR.
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Soustředění talentované
mládeže SKFČR 2016

Článek vydán 18. 08. 2016 - Informace svazu - zhlédnutí: 2570

Také v letošním roce pokračuje Svaz kulturistiky a fitness ČR ve vzdělávání a rozvíjení talentovaných závodníků a závodnic v nejmladších věkových kategoriích. Poslední prodloužený víkend letních prázdnin (25. - 28. 8.) se v Rumburku uskuteční již posedmé v řadě tradiční soustředění talentované mládeže SKFČR podobně jako v letech 2010, 2011, 2012, 2013, 2014 a 2015. Soustředění je určené pro talentované a perspektivní závodníky a závodnice SKFČR, kteří se chtějí dále rozvíjet a v budoucnu mířit na ty nejvyšší příčky na národních i mezinárodních kulturistických soutěžích. Všechny účastníky bude čtyřmi dny soustředění plnými přednášek, seminářů, tréninků, nácviku pózingu atd. provázet opět zkušený tým komise mládeže ve složení Ing. Lukáš Roubík, Luboš Koumal, Vítek Sahula a Milan Obořil.

Soustředění talentované mládeže 2015

Soustředění talentované mládeže 2015

Díky podpoře závodníků SKFČR společností Extrifit se soustředění může uskutečnit ve stejném rozsahu jako v předešlých letech v luxusních prostorách čtyřhvězdičkového wellness hotelového komplexu Lužan na pomezí Lužických hor a Českého Švýcarska v Rumburku. Na soustředění tak bude komisí mládeže SKFČR připraven pestrý program v prostorách jedné budovy, který je pro všechny závodníky SKFČR ZDARMA:

  • ubytování v luxusních hotelových prostorách na 4 dny s možností využití wellness, sauny, bowlingu atd.
  • neomezený přístup do nově vybavené posilovny Fitness centrum Lužan (kterou v tuto chvíli vede reprezentant ČR Zdeněk Razák)
  • stravování v rámci zásad kulturistické výživy v krásné restauraci
  • kompletní sortiment doplňkové výživy nejvyšší kvality od firmy Extrifit po celou dobu soustředění (BCAA 2:1:1 Pure, CFM Instant Whey 80, Go Pro 30, Crea Ethyl Ester, Hellnox, Vita C 1000 mg Time Release, V 52 Vita Complex Forte)
  • dárky do přípravy všem účastníkům soustředění od firmy Extrifit (Flexain, BCAA Instant, vzorky Hero, vzorky AminoFree Peptides, Agrezz, EXXE proteinové tyčinky)
  • bohatý program plný přednášek, seminářů, tvrdých tréninků pod vedením trenérů mládeže, detailní nácvik pózování, kolektivní hry, seminář známých osobností vrcholové kulturistiky atd.
  • seminář Milana Obořila

Těšíme se na viděnou se všemi účastníky na soustředění v Rumburku!

Generální partner

Vyhledávání

Mediální partneři


Muscle & FitnessČasopis pro fitness a zdravý životní styl. Aktuální zpravodajství ze světa fitness.


Svět kulturistikyInformace a rady týkající se tréninku a správné výživy. Zde najdete aktuální číslo.


Ronnie.czZpravodajství a sportovní obchod. Spalovače tuků, proteiny a další sportovní výživa.

 
© 2024 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty