Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Předsoutěžní seminář (září 2016)

Článek vydán 05. 09. 2016 - Informace svazu - zhlédnutí: 5187

V neděli 18. září 2016 se v Praze (Kino Perštýn, Na Perštýně 359/6, Praha 1 - mapa zde) koná předsoutěžní seminář určený především (avšak ne výhradně) pro závodníky chystající se na podzimní pohárové nebo kondiční soutěže. Seminář proběhne od 12:30.

Seminář bude probíhat podobně jako ty předchozí (jaro 2016, podzim 2015, jaro 2015, podzim 2014), tzn. bude rozdělen na teoretickou přednáškovou část a následnou praktickou/diskusní část, kdy se účastníci rozdělí do skupin dle disciplíny, v níž chtějí na soutěži startovat. Každou skupinku povede jiný přednášející.

V průběhu teoretické části semináře vystoupí:

  • Michaela Růžičková (absolutní mistryně republiky a bronzová z mistrovství světa v bodyfitness) - příprava na soutěž závodnic kategorií bikiny fitness, bodyfitness a physique žen, a to v období od cca 2 až 3 měsíců před soutěží až po den soutěže, rozdíly v přípravě uvedených kategorií, příprava v období mezi po sobě navazujícími soutěžemi atd.

  • Luboš Koumal (reprezentant ČR ve fitness a v klasické kulturistice, rozhodčí SKFČR, mezinárodní rozhodčí IFBB) - příprava na soutěž závodníků kategorií kulturistika, klasická kulturistika a physique mužů, a to v období od cca 2 až 3 měsíců před soutěží až po den soutěže, rozdíly v přípravě uvedených kategorií, příprava v období mezi po sobě navazujícími soutěžemi atd.

  • Martin Jebas (předseda SKFČR) - organizace soutěží, propozice, přihlašování, prezentace před zahájením soutěže, pravidla a soutěžní řád, rozhodčí, dopingové kontroly atd.

  • Vjačeslav Vinogradov (předseda Komise vrcholového sportu SKFČR, dlouholetý reprezentant ve fitness a klasické kulturistice, mezinárodní rozhodčí IFBB) - soutěž z pohledu rozhodčího, veškeré důležité informace k průběhu soutěže atd.

Jednotlivé skupinky v praktické části povedou pozvaní závodníci, kteří proberou se zájemci pózování, prezentaci na pódiu i zodpoví všechny případné otázky vztažené k dané soutěžní kategorii. O zájemkyně z kategorie bikiny fitness se bude starat Sabina Pleváková, o bodyfitnessky Michaela Růžičková, o závodníky physique Slávek Vinogradov a o kulturisty a klasické kulturisty Luboš Koumal.

Seminář začíná od 12:30, budova bude otevřena od 12:15, tzn. není vhodné přicházet s výraznějším náskokem. Místo konání je dostupné pár minut chůze od stanice metra A - Můstek. V případě, že pojedete autem, je vhodné ho nechat v nedalekém obchodním centru Palladium na Náměstí republiky (mapa zde). Účast na semináři je samozřejmě zdarma. Jedinou podmínkou je včas se přihlásit a to e-mailem zaslaným na sekretariat@skfcr.cz. Těšíme se na Vás!

Generální partner

Vyhledávání

 
© 2018 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty