Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Oficiální stránky Extrifit a výhradní prodejce Extrifit pro ČR.
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Poděkování Svazu kulturistiky a fitness České republiky společnosti Nutrend

Článek vydán 23. 09. 2016 - Informace svazu - zhlédnutí: 4586

Svaz kulturistiky a fitness České republiky (SKFČR) je občanským sdružením, které v České republice zastřešuje soutěže v kulturistice a fitness (těch se jen v letošním roce konalo 11 na jaře a dalších 14 nás čeká na podzim), pořádá soustředění a semináře, školí trenéry, ale také organizuje výjezdy na nejvyšší mezinárodní soutěže mistrovství Evropy či mistrovství světa. SKFČR je neziskovou organizací, prostředky na svůj provoz získává zčásti od státu, zčásti je vydělává svojí vlastní činností a zčásti jí s nimi pomáhají sponzoři. A právě jedním z nich - a zároveň tím nejvýznamnějším a nejdlouhodobějším - byla společnost Nutrend.

Společnost Nutrend byla sponzorem svazu i v dřívější minulosti, po následné přestávce se pak vrátila do pozice hlavního sponzora v roce 2012 a byla jím po celou dobu, kdy kulturistika a fitness zažívají v naší zemi to vůbec nejsilnější období. Mezi lety 2012 a 2016 se počty závodníků na soutěžích více než ztrojnásobily, výrazně přibyl i počet soutěží a pravidelně se pořádají semináře pro závodníky. Svoji prestiž si vydobyla trenérská škola pro trenéry I. třídy provozovaná společně s Univerzitou Karlovou. K tomu všemu, ale i k řadě dalších nezmíněných činností, někdy více a někdy méně mediálně viditelných, společnost Nutrend dlouhodobě pomáhala, ať už formou přímé finanční pomoci, či pomoci ve formě doplňků sportovní výživy.

Přes všechno dobré, co vzájemnou spolupráci SKFČR a Nutrendu v posledních letech provázelo, se obě společnosti rozhodly pro další soutěžní sezóny smlouvu zajišťující pozici hlavního sponzora svazu kulturistiky neprodlužovat. Nutrend budeme na soutěžích samozřejmě nadále vídat, nadále bude mít na řadě klání své výstavní či prodejní stánky, na jeho produkty se mohou těšit na řadě soutěžích vítězní sportovci, nicméně nebude tomu tak již z pozice hlavního partnera SKFČR.

Na tomto místě bych rád poděkoval společnosti Nutrend, jmenovitě pak i jejím majitelům, paní Martině Zedníkové a panu Richardu Zedníkovi za bezmeznou podporu, jakou svazu kulturistiky v uplynulých letech poskytovali. Společnost Nutrend pomohla svazu kulturistiky dostat se tam, kde je nyní. Děkujeme!

Ing. Martin Jebas
předseda SKFCR


Generální partner

Vyhledávání

Mediální partneři


Muscle & FitnessČasopis pro fitness a zdravý životní styl. Aktuální zpravodajství ze světa fitness.


Svět kulturistikyInformace a rady týkající se tréninku a správné výživy. Zde najdete aktuální číslo.


Ronnie.czZpravodajství a sportovní obchod. Spalovače tuků, proteiny a další sportovní výživa.

 
© 2024 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty