Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Mistrovství světa juniorů a masters 2016 - výsledky

Článek vydán 13. 12. 2016 - Informace svazu - zhlédnutí: 2642

Santo Domingo, hlavní a zároveň největší město Dominikánské republiky, ve dnech 9. až 12. prosince hostilo poslední letošní velkou mezinárodní soutěž federace IFBB, když se zde odehrálo Mistrovství světa juniorů a masters. Dlouhou cestu do metropole omývané vodami Karibského moře absolvovala také česká reprezentační výprava.

Nejlépe si z jejích členů vedli Jakub Prchal (klasická kulturistika juniorů) a Jitka Vorlová (bodyfitness juniorek), kteří shodně vybojovali stříbro! Jen těsně medaile unikla Evě Dlabajové (bikiny fitness juniorek do 166 cm) a Pavlu Brožkovi (klasická kulturistika masters od 40 do 49 let). Na šampionátu dosáhli na čtvrté místo, naší juniorské bikiny fitnessce na závodnici, která se umístila před ní, přitom navíc scházel jediný bod.

Milena Koudelková (physique žen masters) vybojovala šesté místo, osmou příčku si pak z mistrovství světa odváží Lucie Jakešová, která závodila v bodyfitness žen masters od 35 do 44 let, kde se sešla početná konkurence dvaadvaceti závodnic. Milanu Eclerovi (kulturistika mužů masters od 60 do 64 let) patří deváté místo, Milan Jenšík (kulturistika mužů masters od 40 do 49 let nad 90 kg) tentokrát neprošel nástrahami eliminace.

Generální partner

Vyhledávání

 
© 2018 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty