Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Oficiální stránky Extrifit a výhradní prodejce Extrifit pro ČR.
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY
Jarní soutěže v ČR byly zrušeny. Více v tomto článku.
Prosíme majitele fitness center, aby sledovali pravidelně nová ustanovení Vlády ČR na www.vlada.cz pro co nejnovější informace ohledně omezení provozu svých podniků.

Pavel Dvořáček získal
diplom trenéra I. třídy

Článek vydán 19. 01. 2017 - Informace svazu - zhlédnutí: 3629

Ve středu 11. ledna 2017 proběhlo na Fakultě tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy slavnostní ukončení studia a předání osvědčení úspěšným absolventům Trenérské školy I. třídy. Za přítomnosti představitelů fakulty i národních sportovních svazů převzali osvědčení studenti, kteří úspěšně ukončili náročné dvouleté studium a kteří se tak stali držiteli diplomů Trenér I. třídy, což je nejvyšší možná kvalifikace v trenérském oboru.

V rámci zaměření „kulturistika“, kterou po stránce specializovaných předmětů zajišťuje Svaz kulturistiky a fitness České republiky, převzal svůj diplom Pavel Dvořáček, který byl prvním ze studentů svého ročníku, který studium úspěšně dokončil.


Pavel Dvořáček

Pavel Dvořáček se oboru fitness věnuje více než 6 let. Při studiu fyzioterapie se věnoval zároveň trenérství a fitness. Za tuto dobu mu rukama prošlo mnoho klientů jak s cílem hubnutí či nabírání svalové hmoty, tak i z oblasti rehabilitačního cvičení. Zkušenosti z oboru fyzioterapie a rehabilitačního cvičení aplikoval např. v prestižním rehabilitačním ústavu v Kladrubech. Ve fitness se věnuje kromě klasického tréninku i funkčně-rehabilitačnímu cvičení. Je absolventem Fitness akademie Ronnie.cz, následně studoval na Fakultě tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy v Praze, kde získal licenci trenéra I. třídy v oboru Kulturistika a fitness. Je autorem mnoha článků na serveru prozeny.cz ohledně zdravého životního stylu a fitness. Své trenérské služby provozuje ve fitness v Praze na Chodově - http://dfit.cz. Ve stejné pražské části provozuje od roku 2016 fyzioterapii, masáže a zdravotní cvičení - http://fyzio-masaze.cz.

Pavel Dvořáček
• e-mail: pavel@dfit.cz
• tel.: 721 967 563


Slavnostní ukončení studia a předání osvědčení úspěšným absolventům

Pavel Dvořáček

Pavel Dvořáček

Diplom trenéra I. třídy

PhDr. Petr Šťastný, PhD., Pavel Dvořáček a Vjačeslav Vinogradov

Osvědčení trenéra I. třídy

Pavel Dvořáček

Diplom a osvědčení trenéra I. třídy

Pavel Dvořáček s rodinou


Generální partner

Vyhledávání

Mediální partneři


Muscle & FitnessČasopis pro fitness a zdravý životní styl. Aktuální zpravodajství ze světa fitness.


Svět kulturistikyInformace a rady týkající se tréninku a správné výživy. Zde najdete aktuální číslo.


Ronnie.czZpravodajství a sportovní obchod. Spalovače tuků, proteiny a další sportovní výživa.

 
© 2020 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty