Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Oficiální stránky Extrifit a výhradní prodejce Extrifit pro ČR.
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Nominace na Mistrovství Evropy a světa

Článek vydán 01. 02. 2017 - Reprezentace - zhlédnutí: 8992

Všichni zájemci o start na Mistrovství Evropy nebo Mistrovství světa se musí zúčastnit nominace. Termín a místo budou vždy zveřejněny na webových stránkách SKFČR. Následně musí zájemci potvrdit svoji účast, a to výhradně e-mailem na adresu sekretariat@skfcr.cz. Elektronickou formou Vám následně zašleme další informace a budete pozváni na nominaci. Pozor, počet zájemců o start na ME nebo MS je výrazně vyšší, než kolik reprezentantů mohou jednotlivé národní federace nominovat.

V případě, že máte k nominaci na ME nebo MS jakékoliv dotazy, směřujte je na sekretariát SKFČR (sekretariat@skfcr.cz).

Informace o Mistrovství Evropy a Mistrovství světa

Pro podrobné informace o soutěži, včetně případných změn v porovnání s minulými lety (především co se jednotlivých kategorií týče), si vždy pročtěte v kompletní propozicích soutěže zveřejněné na oficiálních stránkách IFBB.

Kdo se může nominace zúčastnit?

Níže uvedené podmínky neplatí pro „jistotu startu na dané soutěži“, ale jen pro „možnost zúčastnit se nominace na danou soutěž“. Nominace pak proběhne dle zavedených pravidel, tzn. státní trenéři budou posuzovat sportovce podle jejich formy a možností potenciálního umístění.

Mistrovství Evropy a Mistrovství světa

  • 1) Kategorie bikiny fitness, wellnes fitness, bodyfitness a physique mužů
    V aktuálním nebo předchozím roce se závodník musí zúčastnit národních soutěží mistrovství České republiky v dané kategorii a umístit se ve finále (tzn. mezi nejlepšími šesti).

  • 2) Kategorie kulturistika, klasická kulturistika, classic physique muži a physique žen
    Závodník za sebou musí mít účast na mistrovství České republiky v dané kategorii, a to bez časového omezení (tzn. jedno, zdali v daném roce, v roce minulém či ve vzdálenější minulosti).

  • 3) Kategorie fitness (mužů, žen, dětí)
    Nominace se mohou zúčastnit závodníci dle svého uvážení, tzn. není zde podmínka nutnosti předchozího startu na nejvyšší národní soutěži.

Vše výše uvedené platí pro příslušné věkové kategorie, tzn. junioři musí mít zmíněná umístění/účasti na juniorských soutěžích, muži/ženy na soutěžích dospělých.

Stejně jako v minulých letech platí, že zájemci o start na ME nebo MS musí plnit podmínky předsoutěžního monitoringu (platí pro vybrané kategorie, viz informace v odkazovaném článku).

Generální partner

Vyhledávání

Mediální partneři


Muscle & FitnessČasopis pro fitness a zdravý životní styl. Aktuální zpravodajství ze světa fitness.


Svět kulturistikyInformace a rady týkající se tréninku a správné výživy. Zde najdete aktuální číslo.


Ronnie.czZpravodajství a sportovní obchod. Spalovače tuků, proteiny a další sportovní výživa.

 
© 2023 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty