Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Oficiální stránky Extrifit a výhradní prodejce Extrifit pro ČR.
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY
Jarní soutěže v ČR byly zrušeny. Více v tomto článku.
Prosíme majitele fitness center, aby sledovali pravidelně nová ustanovení Vlády ČR na www.vlada.cz pro co nejnovější informace ohledně omezení provozu svých podniků.

Předsoutěžní seminář (březen 2017)

Článek vydán 16. 03. 2017 - Informace svazu - zhlédnutí: 6076

V sobotu 18. března 2017 se v Praze (Kino Perštýn, Na Perštýně 359/6, Praha 1 - mapa zde) koná předsoutěžní seminář určený pro závodníky chystající se na jarní nebo podzimní soutěže, ale tentokrát i pro jejich trenéry a částečně též pro rozhodčí. Seminář proběhne od 10:00.

V programu semináře došlo k několika změnám. Semináře se zúčastní i profesionální závodník IFBB a státní trenér kulturistiky mužů Tomáš Bureš a to v rámci odpolední moderované diskuse (soutěžní příprava formou otázek a odpovědí). Na tuto diskusi pak naváží ještě v rámci teoretické části nově i Sabina Pleváková a Vojtěch Koritenský (oba se měli původně věnovat účastníkům až v závěrečné části; tam samozřejmě budou též, nad rámec toho ale nově přibývá také řadou účastníků žádaná moderovaná diskuse). Naopak z vážných a neočekávaných osobních důvodů se nebude moci semináře zúčastnit Pawel Filleborn. Za změny v programu se omlouváme.

Seminář bude zčásti probíhat podobně jako semináře v uplynulých letech (podzim 2016, jaro 2016, podzim 2015, jaro 2015, podzim 2014). Hosty semináře budou Sabina Pleváková, Tomáš Bureš, Vojtěch Koritenský a Filip Šteflovič. Seminář je pro všechny účastníky zdarma!

Program semináře

 • Teorie finální přípravy na soutěž

  V této části, která je primárně určena závodníkům (ale i jejich trenérům) bude probrána finální příprava závodníků jednotlivých kategorií na soutěž. V průběhu teoretické části semináře vystoupí:

  Michaela Růžičková (absolutní mistryně republiky a bronzová z mistrovství světa v bodyfitness) – příprava na soutěž závodnic kategorií bikiny fitness, bodyfitness a physique žen, a to v období posledních 6 týdnů před soutěží až po den soutěže, rozdíly v přípravě uvedených kategorií, příprava v období mezi po sobě navazujícími soutěžemi atd.

  Vjačeslav Vinogradov (předseda Komise vrcholového sportu SKFČR, dlouholetý reprezentant ve fitness a klasické kulturistice, mezinárodní rozhodčí IFBB) - soutěž z pohledu rozhodčího, veškeré důležité informace k průběhu soutěže atd.

  Pavel Vacek (bývalý reprezentant v kulturistice, trenér řady medailistů v kulturistice, manažer Extrifit Teamu a autor nespočtu oblíbených článků o kulturistice a fitness) - příprava na soutěž závodníků kategorií kulturistika, klasická kulturistika a physique mužů, a to v období posledních 6 týdnů před soutěží až po den soutěže, rozdíly v přípravě uvedených kategorií, příprava v období mezi po sobě navazujícími soutěžemi atd.

  Martin Jebas (předseda SKFČR) - organizace soutěží, propozice, přihlašování, prezentace před zahájením soutěže, pravidla a soutěžní řád, rozhodčí, dopingové kontroly atd.

 • Moderovaná diskuse

  Tomáš Bureš - profesionální závodník v kulturistice mužů, státní trenér kulturistiky mužů

  Vojtěch Koritenský - profesionální závodník v kulturistice mužů

  Sabina Pleváková - profesionální závodnice bikiny fitness

 • Praktická a diskusní část

  V této části se účastníci rozdělí do skupin podle toho, jaká soutěžní kategorie je zajímá nejvíce, každou ze skupin pak povedou jednotlivé z níže uvedených osobností:
  - bikiny fitness – Sabina Pleváková
  - bodyfitness – Michaela Růžičková
  - physique – Filip Šteflovič
  - kulturistika a klasická kulturistika – Vojtěch Koritenský a Pavel Vacek

Závěrem + informace o přihlášení

Seminář začíná od 10:00, budova bude otevřena od 9:45, tzn. není vhodné přicházet s výraznějším náskokem. Předpokládaný závěr je mezi 17:00 až 18:00. Místo konání je dostupné pár minut chůze od stanice metra A - Můstek. V případě, že pojedete autem, je vhodné ho nechat v nedalekém obchodním centru Palladium na Náměstí republiky (mapa zde) nebo na okrajích Prahy a dojet metrem, popř. můžete využít i parkoviště pár kroků od místa konání v Národním divadle. Účast na semináři je samozřejmě zdarma. Chcete-li se ale zúčastnit, je bezpodmínečně nutné se včas přihlásit, a to e-mailem zaslaným na sekretariat@skfcr.cz (v něm uveďte své jméno, popř. jména všech účastníků, kteří s Vámi přijedou) – přihlášení je nutné s ohledem na kapacitu sálu i přípravu dárků pro všechny účastníky od nového generálního partnera SKFČR - společnosti Extrifit.

Těšíme se na Vás!

Generální partner

Vyhledávání

Mediální partneři


Muscle & FitnessČasopis pro fitness a zdravý životní styl. Aktuální zpravodajství ze světa fitness.


Svět kulturistikyInformace a rady týkající se tréninku a správné výživy. Zde najdete aktuální číslo.


Ronnie.czZpravodajství a sportovní obchod. Spalovače tuků, proteiny a další sportovní výživa.

 
© 2020 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty