Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Oficiální stránky Extrifit a výhradní prodejce Extrifit pro ČR.
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Předsoutěžní seminář (březen 2017)

Článek vydán 16. 03. 2017 - Informace svazu - zhlédnutí: 7101

V sobotu 18. března 2017 se v Praze (Kino Perštýn, Na Perštýně 359/6, Praha 1 - mapa zde) koná předsoutěžní seminář určený pro závodníky chystající se na jarní nebo podzimní soutěže, ale tentokrát i pro jejich trenéry a částečně též pro rozhodčí. Seminář proběhne od 10:00.

V programu semináře došlo k několika změnám. Semináře se zúčastní i profesionální závodník IFBB a státní trenér kulturistiky mužů Tomáš Bureš a to v rámci odpolední moderované diskuse (soutěžní příprava formou otázek a odpovědí). Na tuto diskusi pak naváží ještě v rámci teoretické části nově i Sabina Pleváková a Vojtěch Koritenský (oba se měli původně věnovat účastníkům až v závěrečné části; tam samozřejmě budou též, nad rámec toho ale nově přibývá také řadou účastníků žádaná moderovaná diskuse). Naopak z vážných a neočekávaných osobních důvodů se nebude moci semináře zúčastnit Pawel Filleborn. Za změny v programu se omlouváme.

Seminář bude zčásti probíhat podobně jako semináře v uplynulých letech (podzim 2016, jaro 2016, podzim 2015, jaro 2015, podzim 2014). Hosty semináře budou Sabina Pleváková, Tomáš Bureš, Vojtěch Koritenský a Filip Šteflovič. Seminář je pro všechny účastníky zdarma!

Program semináře

 • Teorie finální přípravy na soutěž

  V této části, která je primárně určena závodníkům (ale i jejich trenérům) bude probrána finální příprava závodníků jednotlivých kategorií na soutěž. V průběhu teoretické části semináře vystoupí:

  Michaela Růžičková (absolutní mistryně republiky a bronzová z mistrovství světa v bodyfitness) – příprava na soutěž závodnic kategorií bikiny fitness, bodyfitness a physique žen, a to v období posledních 6 týdnů před soutěží až po den soutěže, rozdíly v přípravě uvedených kategorií, příprava v období mezi po sobě navazujícími soutěžemi atd.

  Vjačeslav Vinogradov (předseda Komise vrcholového sportu SKFČR, dlouholetý reprezentant ve fitness a klasické kulturistice, mezinárodní rozhodčí IFBB) - soutěž z pohledu rozhodčího, veškeré důležité informace k průběhu soutěže atd.

  Pavel Vacek (bývalý reprezentant v kulturistice, trenér řady medailistů v kulturistice, manažer Extrifit Teamu a autor nespočtu oblíbených článků o kulturistice a fitness) - příprava na soutěž závodníků kategorií kulturistika, klasická kulturistika a physique mužů, a to v období posledních 6 týdnů před soutěží až po den soutěže, rozdíly v přípravě uvedených kategorií, příprava v období mezi po sobě navazujícími soutěžemi atd.

  Martin Jebas (předseda SKFČR) - organizace soutěží, propozice, přihlašování, prezentace před zahájením soutěže, pravidla a soutěžní řád, rozhodčí, dopingové kontroly atd.

 • Moderovaná diskuse

  Tomáš Bureš - profesionální závodník v kulturistice mužů, státní trenér kulturistiky mužů

  Vojtěch Koritenský - profesionální závodník v kulturistice mužů

  Sabina Pleváková - profesionální závodnice bikiny fitness

 • Praktická a diskusní část

  V této části se účastníci rozdělí do skupin podle toho, jaká soutěžní kategorie je zajímá nejvíce, každou ze skupin pak povedou jednotlivé z níže uvedených osobností:
  - bikiny fitness – Sabina Pleváková
  - bodyfitness – Michaela Růžičková
  - physique – Filip Šteflovič
  - kulturistika a klasická kulturistika – Vojtěch Koritenský a Pavel Vacek

Závěrem + informace o přihlášení

Seminář začíná od 10:00, budova bude otevřena od 9:45, tzn. není vhodné přicházet s výraznějším náskokem. Předpokládaný závěr je mezi 17:00 až 18:00. Místo konání je dostupné pár minut chůze od stanice metra A - Můstek. V případě, že pojedete autem, je vhodné ho nechat v nedalekém obchodním centru Palladium na Náměstí republiky (mapa zde) nebo na okrajích Prahy a dojet metrem, popř. můžete využít i parkoviště pár kroků od místa konání v Národním divadle. Účast na semináři je samozřejmě zdarma. Chcete-li se ale zúčastnit, je bezpodmínečně nutné se včas přihlásit, a to e-mailem zaslaným na sekretariat@skfcr.cz (v něm uveďte své jméno, popř. jména všech účastníků, kteří s Vámi přijedou) – přihlášení je nutné s ohledem na kapacitu sálu i přípravu dárků pro všechny účastníky od nového generálního partnera SKFČR - společnosti Extrifit.

Těšíme se na Vás!

Generální partner

Vyhledávání

Mediální partneři


Muscle & FitnessČasopis pro fitness a zdravý životní styl. Aktuální zpravodajství ze světa fitness.


Svět kulturistikyInformace a rady týkající se tréninku a správné výživy. Zde najdete aktuální číslo.


Ronnie.czZpravodajství a sportovní obchod. Spalovače tuků, proteiny a další sportovní výživa.

 
© 2024 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty