Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Oficiální stránky Extrifit a výhradní prodejce Extrifit pro ČR.
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Arnold Classic Amateur 2017 - výsledky

Článek vydán 08. 03. 2017 - Informace svazu - zhlédnutí: 2810

Arnold Sports Festival, tradiční zámořská sportovní událost, z pohledu federace IFBB platí za jednu z vrcholných akcí jarní části sezóny. Z České republiky se letos do amerického Columbusu, kde se festival ve dnech 2. až 5. března odehrál, přitom vypravili jak amatérští, tak i profesionální závodníci. Na soutěži Arnold Classic Amateur, která, jak již její název napovídá, slouží k soubojům amatérů, se představila Lenka Ferenčuková. Ta na klání ve physique žen nad 163 cm dokázala navázat na své vítězství z podzimní Olympia Amateur San Marino, a i zde vybojovala zlato!

Mezi profesionály prožil vydařený profesionální debut Daniel Minster. Svým startem na Arnold Classic v kulturistice vozíčkářů se stal nejenom historicky prvním českým profesionálem, který kdy v této kategorii nastoupil, ale navíc se probojoval i k výborné třetí příčce. K soutěži Women's Physique International, která pro profesionálky nastupující ve physique žen představuje obdobu mužského Arnold Classic, pak nastoupila Margita Zámolová. Pro ni soutěž znamenala její druhý start v profesionální divizi IFBB. Rozhodčí se při něm nakonec v boji o přední příčky rozhodli upřednostnit jiné závodnice, a tak naší profesionálce patří tentokrát umístění ve druhé polovině třicetičlenného startovního pole.


Lenka Ferenčuková

Generální partner

Vyhledávání

Mediální partneři


Muscle & FitnessČasopis pro fitness a zdravý životní styl. Aktuální zpravodajství ze světa fitness.


Svět kulturistikyInformace a rady týkající se tréninku a správné výživy. Zde najdete aktuální číslo.


Ronnie.czZpravodajství a sportovní obchod. Spalovače tuků, proteiny a další sportovní výživa.

 
© 2023 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty