Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Oficiální stránky Extrifit a výhradní prodejce Extrifit pro ČR.
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Seminář Vjačeslava Vinogradova v Alžírsku

Článek vydán 27. 03. 2017 - Informace svazu - zhlédnutí: 2894

Mezinárodní rozhodčí a zastupující předseda SKFČR Vjačeslav Vinogradov konec minulého týdne strávil v severoafrickém Alžírsku, kde vedl dvoudenní seminář. "Obdržel jsem pozvánku od prezidenta alžírské federace k provedení semináře," vysvětluje Slávek. "Na seminář se přihlásilo 200 závodníků, 20 rozhodčích a několik trenérů. Probíhal ve městě Sétif na univerzitě sportu. Zažil jsem spoustu sportovních akcí, přesto jsem zde ale byl překvapen. Z letiště do města, kde se seminář konal, je to 230 km, ale celou tu dobu nás doprovázela policie se zapnutými houkačkami až na hotel. Po ubytování jsme opět v doprovodu policie jeli do místní restaurace, kde se nám dostalo velkolepé pohostinnosti. Podávalo se velmi chutné tradiční jídlo," přibližuje Slávek dále své první chvíle strávené v Africe.

K oficiální části svého programu v Sétifu pak dodává: "Druhý den, tedy v sobotu ráno, jsme vyrazili zase s houkačkami na seminář, kde už venku stál dav lidí, a upřímně jsem byl rád, že policie byla poblíž. Posléze začal seminář a k mému překvapení si každý z účastníků zapisoval poznámky a každý si natáčel na mobil vše, co jsem přednášel. Seminář trval čtyři hodiny, a když jsem po skončení vyhlásil prostor pro dotazy, plný sál seděl se zvednutou rukou! Zase jsem byl překvapený, ale prezident alžírské federace mě zachránil a řekl, že mají na otázky jen 20 minut a že zítra, tedy v neděli, bude pokračování. V úplném závěru semináře se dav závodníků seběhl ke mně a každý chtěl foto. Nevěděl jsem, co dříve," shrnuje Slávek Vinogradov s úsměvem svůj krátký pobyt v Alžírsku.

Generální partner

Vyhledávání

Mediální partneři


Muscle & FitnessČasopis pro fitness a zdravý životní styl. Aktuální zpravodajství ze světa fitness.


Svět kulturistikyInformace a rady týkající se tréninku a správné výživy. Zde najdete aktuální číslo.


Ronnie.czZpravodajství a sportovní obchod. Spalovače tuků, proteiny a další sportovní výživa.

 
© 2024 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty