Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Oficiální stránky Extrifit a výhradní prodejce Extrifit pro ČR.
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Podpora pořadatelů jarních
mistrovských soutěží

Článek vydán 13. 04. 2017 - Informace svazu - zhlédnutí: 4451

Pořádání soutěží je pro organizátory velmi náročnou prací, v rámci které musí zajistit skoro až nekonečnou řadu věcí, přípravou sálu počínaje, přes osvětlení, ozvučení, pořadatelskou službu až třeba k zajištění množství cen pro závodníky. V mnoha případech jsou náklady na pořádání soutěže pořadateli dotovány a ani zdaleka se jim nevrátí. Svaz kulturistiky a fitness České republiky si jejich práce velmi váží a snaží se jim v rámci svých možností maximálně pomáhat. V čem mimo jiné tato pomoc spočívá v letošní jarní sezoně?

Samozřejmostí jsou medaile. Ty budou v úplně jiném designu i kvalitě než v předchozích letech. Nejen, že jsou vyrobeny z lepšího materiálu, jsou ale také větší, těžší a výrazně propracovanější. Pro porovnání, medaile, které se v minulosti používaly na soutěžích typu mistrovství Čech a mistrovství Moravy a Slezska, vážily 26 gramů (a najdete je na prvním obrázku níže zcela vpravo), dřívější model pro mistrovství republiky (na prvním obrázku vlevo) vážil 46 gramů. Zbrusu nové medaile váží 160 gramů, mají unikátní 3D design a jak se po všech stránkách povedly, se můžete podívat na přiložených fotografiích.

Původní (vpředu) a nové (v pozadí) medaile

Nové medaile pro jarní sezónu 2017

Svaz kulturistiky dále pomáhá pořadatelům se zajištěním diplomů a tiskem přímo na soutěžích. Mimo soutěžících jsou nedílnou součástí závodů i rozhodčí, i na ně je potřeba myslet a alespoň symbolicky jim kompenzovat jejich čas strávený rozhodováním a i to je v rámci mistrovských soutěží v režii svazu kulturistiky. Ten také již několik let pořadatelům zajišťuje reklamní plachty na oponu, kde je uveden název soutěže a její partneři. Díky "centrálnímu" zajišťování pro většinu pořadatelů pak všechny soutěže působí jednotně se stejným grafickým vzhledem hlavních vizuálních prvků.

V neposlední řadě pak svaz podporuje pořadatele tím, že jim pomáhá s cenami pro závodníky. V rámci jarní mistrovské sezóny tak byly a budou pořadatelům zaslány ceny pro závodníky v hodnotě převyšující 350.000 Kč! Ty dodal partner svazu, společnost Extrifit, jejíž podporu ale poznali a dále poznají i reprezentanti, účastníci seminářů a soustředění a samozřejmě i podzimních kondičních soutěží, kde budou rozdány ceny za další stovky tisíc korun. Řadu cen pořadatelům pak dodává i další z partnerů svazu, internetový magazín Ronnie.cz.

Jen v rámci jarních soutěží dostanou závodníci ceny od Extrifitu za více než 350.000 Kč

Ceny pro fitness děti od internetového magazínu Ronnie.cz pro podzimní soutěže 2016

Jarní sezóna začíná už za pár dní, nezbývá než věřit, že se závodníkům nové medaile, ale i ceny a celkový pořadatelský servis budou líbit a soutěže si maximálně užijí! Ostatně uvidíme už o prvním soutěžním víkendu - tuto sobotu v Rosicích a v neděli v Kutné Hoře. Těšíme se na Vás! A všem pořadatelům, kteří v těchto dnech finišují s přípravami, za nás i všechny závodníky děkujeme!

Generální partner

Vyhledávání

Mediální partneři


Muscle & FitnessČasopis pro fitness a zdravý životní styl. Aktuální zpravodajství ze světa fitness.


Svět kulturistikyInformace a rady týkající se tréninku a správné výživy. Zde najdete aktuální číslo.


Ronnie.czZpravodajství a sportovní obchod. Spalovače tuků, proteiny a další sportovní výživa.

 
© 2024 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty