Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Oficiální stránky Extrifit a výhradní prodejce Extrifit pro ČR.
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Oznámení 08/06 trenérsko-metodické komise

Článek vydán 23. 11. 2006 - Informace svazu - zhlédnutí: 3974

OZNÁMENÍ 08/06 TRENÉRSKO-METODICKÁ KOMISE

Dne 12.11.2006 proběhl v rámci výstavy SPORT LIFE doškolovací seminář instruktorů fitnesscenter a trenérů kulturistky a fitness.

První část semináře byla věnována problematice prodeje doplňků sportovní výživy ve fitnesscentrech a úskalím, která jsou skryta v platných vyhláškách a zákonech, které s touto problematikou souvisí. Jak se většina přítomných shodla, byly pro získané informace v mnoha případech překvapující. Za všechny cituji vyjádření jednoho z účastníků: „ Vůbec jsem si neuvědomoval, kolik nařízení jsem povinen dodržovat. Tyto informace pro mne jsou velkým přínosem, jsem rád, že jsem se zúčastnil.“ To jsou slova Vladimíra Pajiče, majitele fitnesscentra a zároveň trenéra kulturistiky a fitness. Rádi bychom touto cestou poděkovali ing. Krškové – hlavní metodičce Státní zemědělské a potravinářské inspekce ČR, která tuto část semináře vedla.

Ve druhé části měli účastníci možnost vyslechnout si informace čerstvé absolutní mistryně světa v bodyfitness Barbory Benešové o rozdílech v přípravě soutěžících v kategoriích ženské kulturistiky, fitness a bodyfitness. Samozřejmě se dostalo i na dotazy z oblasti výživy a poskytování privátních tréninkových služeb.

Všem účastníkům byla prodloužena platnost trenérských licencí a zároveň byla splněna i jejich povinnost ohlašovací povinnosti pro rok 2007 a zaplacení registračního poplatku.

TMK, 23.11.2006

Generální partner

Vyhledávání

Mediální partneři


Muscle & FitnessČasopis pro fitness a zdravý životní styl. Aktuální zpravodajství ze světa fitness.


Svět kulturistikyInformace a rady týkající se tréninku a správné výživy. Zde najdete aktuální číslo.


Ronnie.czZpravodajství a sportovní obchod. Spalovače tuků, proteiny a další sportovní výživa.

 
© 2021 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty