Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Olympia Amateur Spain 2017 - výsledky

Článek vydán 12. 06. 2017 - Informace svazu - zhlédnutí: 1780

Ve španělské Marbelle ve dnech 9. až 11. června proběhl v pořadí třetí ročník mezinárodní amatérské soutěže v kulturistice a fitness Olympia Amateur Spain. Hlavním lákadlem k tomu, aby si závodníci pro svůj další start vybrali právě toto klání, samozřejmě byla především šance získat profesionální kartu, na kterou měli dosáhnout absolutní vítězové jednotlivých kategorií. Celkovými šampióny španělské amatérské Olympie se nakonec stali Kirill Khudaev (klasická kulturistika mužů), Natalya Lugovskih (bikiny fitness žen), Dmytro Horobets (physique mužů), Alberto Hiciano (muscular physique mužů), Andrea Presti (kulturistika mužů) a Noelia Segura (bodyfitness žen).

Díky druhému prvenství z velké mezinárodní akce by se cesta mezi profesionály měla po soutěži otevřít i před kulturisty Romanem Vavrečanem (Slovensko) a Mikou Sihvonenem (Finsko).

Kromě zmíněných osobností se na klání dařilo také závodníkům z České republiky. Nejlepší byly bikiny fitness. V kategorii do 158 cm se ke stříbru probojovala Marina Mocanu, na kterou o několik hodin později ziskem cenného kovu stejné hodnoty navázala Eva Havelková závodící v bikiny fitness žen nad 172 cm. Na cenné umístění v šestičlenném finále pak dosáhli také Karel Kohout (6. místo - physique mužů nad 182 cm) a Aleš Bursa (6. místo - kulturistika mužů do 90 kg).

V neděli českou medailovou sbírku rozšířil Petr Šidlo, který v kulturistice mužů nad 100 kg vybojoval bronz. Na účast ve finále v závěrečném soutěžním dni Olympie dosáhli také Miroslav Přibáň (6. místo - physique mužů muscular nad 178 cm) a Alena Hatvani (5. místo - physique žen).

Další čeští závodníci dopadli následovně: Kateřina Blažčíková (mimo první desítku - bikiny fitness žen do 158 cm), Jana Jandeková (7. místo - bikiny fitness žen do 169 cm), Pavlína Šťouračová (10. místo - bikiny fitness žen do 172 cm), Petr Šorf (8. místo - physique mužů do 182 cm), Michal Komosný (9. místo - physique mužů do 182 cm), Miroslav Přibáň (10. místo - physique mužů do 182 cm), Jan Řišica (9. místo - kulturistika mužů do 90 kg), Radovan Holly (mimo první desítku - klasická kulturistika nad 180 cm), Antonín Pavlíček (mimo první desítku - klasická kulturistika do 180 cm), Pavel Červinka (9. místo - kulturistika mužů do 100 kg).

Generální partner

Vyhledávání

 
© 2018 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty