Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Oficiální stránky Extrifit a výhradní prodejce Extrifit pro ČR.
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

MS ve fitness dětí 2017
- výsledky českých závodnic

Článek vydán 20. 06. 2017 - Informace svazu - zhlédnutí: 3921

Tradiční pořadatel prestižního Mistrovství světa ve fitness dětí srbský Novi Sad letos přivítal 151 závodníků z 11 zemí. Českou republiku reprezentovala celá desítka našich nejlepších fitnessek.

V nejmladší kategorii - šestnáct dívek do 7 let - jsme měli hned tři zástupkyně tohoto náročného sportu. Hana Hanzalíková obsadila velmi cenné 7. místo, kdy předvedla ve své kategorii třetí nejlepší sestavu a od vysněného finále ji dělilo jen několik bodů. Sára Maděryčová skončila na 12. místě a Sofie Zubatá jako nejmladší účastnice celého šampionátu obsadila 13. místo.

Ve stejně početné kategorii dívek do 9 let nás reprezentovala Adeli Nesvadbová, i ona skončila na 13. místě.

V o rok starší kategorii se prezentovaly dvě české zástupkyně - Sára Slezáková a Nina Hanzalíková. I tyto reprezentantky skončily za branami finále na 13. a 15. místě.

V kategorii dívek do 12 let jsme měli dvě želízka v ohni. Kristýna Dubcová skončila na 15. místě, Míša Tóthová se bohužel při rozcvičování zranila a nakonec do semifinálových bojů nenastoupila.

V nejpočetnější kategorii dívek 14 až 15 let se prezentovalo 23 závodnic. Krásné 9. místo si odváží Veronika Pekařová a 11. příčku její oddílová kolegyně Lucie Dulovcová.

Šampionát opět potvrdil smysl a důležitost tohoto dětského odvětví, protože v této nejnáročnější disciplíně celého IFBB se stále rodí členská základna. V nejstarších kategoriích chlapců i dívek jsme mohli vidět výkony, které by se rozhodně neztratily ani mezi dospělými.

Generální partner

Vyhledávání

Mediální partneři


Muscle & FitnessČasopis pro fitness a zdravý životní styl. Aktuální zpravodajství ze světa fitness.


Svět kulturistikyInformace a rady týkající se tréninku a správné výživy. Zde najdete aktuální číslo.


Ronnie.czZpravodajství a sportovní obchod. Spalovače tuků, proteiny a další sportovní výživa.

 
© 2024 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty