Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Oficiální stránky Extrifit a výhradní prodejce Extrifit pro ČR.
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Nominace na Arnold Classic Europe 2017

Článek vydán 09. 08. 2017 - Informace svazu - zhlédnutí: 2955

Ve Španělsku v Barceloně se ve dnech 22. až 24. září 2017 koná soutěž Arnold Classic Europe (propozice naleznete zde a harmonogram naleznete zde). Registrace závodníků v místě konání proběhne již 21. září 2017 a odlet ze soutěže je plánován na 25. září 2017. Nominace na Arnold Classic Europe proběhne dne 3. září 2017 v Praze.

V případě Vašeho zájmu o účast na nominaci zašlete Vaši předběžnou přihlášku nejpozději do 30. srpna 2017 e-mailem na adresu sekretariátu SKFČR (sekretariat@skfcr.cz). Do přihlášky uveďte jméno a příjmení, kategorii, ve které chcete startovat, dále buď číslo občanského průkazu nebo pasu (vybraný doklad musíte mít na soutěži během prezentace s sebou) a telefonní číslo.

Následně budete pozváni na sraz, kde proběhne nominace závodníků, jejichž forma musí být odpovídající úrovni soutěže (a samozřejmě i datu, kdy nominace proběhne, tzn. neočekává se soutěžní forma, nýbrž forma odpovídající dané době před soutěží). V nominační komisi zasednou reprezentační trenéři všech kategorií (tzn. Zdenka Razýmová, Tomáš Bureš, Martin Novotný a Luboš Koumal) a předseda Komise vrcholového sportu Vjačeslav Vinogradov.

V případě, že by se závodník nominačního srazu nemohl z vážných důvodů zúčastnit, může předem požádat o výjimku (e-mailem na sekretariát) avšak také nejpozději do 30. srpna 2017.

Generální partner

Vyhledávání

Mediální partneři


Muscle & FitnessČasopis pro fitness a zdravý životní styl. Aktuální zpravodajství ze světa fitness.


Svět kulturistikyInformace a rady týkající se tréninku a správné výživy. Zde najdete aktuální číslo.


Ronnie.czZpravodajství a sportovní obchod. Spalovače tuků, proteiny a další sportovní výživa.

 
© 2024 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty