Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Oficiální stránky Extrifit a výhradní prodejce Extrifit pro ČR.
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Na kterých soutěžích je možné
získat finanční odměny?

Článek vydán 01. 09. 2017 - Informace svazu - zhlédnutí: 3859

Přichází podzimní sezóna a s ní velké množství soutěží, kde si můžete jen zazávodit, nebo získat profi kartu - a nebo dostat za vítězství i nějaký finanční obnos. Donedávna tomu bylo tak, že "prize money" byly vypisovány pouze na profesionálních nebo privátních soutěžích. Dnes už je tomu jinak - peníze může vyhrát i amatér. Dovolili jsme si pro vás připravit článek, kde můžete zjistit, kde vydělat peníze i jako amatéři.


EVLS Prague Showdown

Nemusíte ani vyjíždět za hranice, i na soutěži, která se pořádá v České republice, si můžete vydělat za umístění na stupních vítězů peníze. Letos, stejně jako v předchozích letech, nabízí pořadatelé EVLS Prague Showdown prize money pro závodníky, kteří se umístí v každé kategorii od prvního do třetího místa! Další obnos peněz získá absolutní vítěz jednotlivých kategorií.

EVLS se koná ve dnech 29. a 30. září 2017 v pražské PVA Expo Letňany. Je to jedna z největších soutěží v Evropě a největší soutěž v České republice. Mimo profesionálů se zde představí právě i amatéři. Pro české závodníky nebude žádná nominace nutná. Pokud se chcete na soutěž přihlásit, stačí poslat e-mail na sekretariat@skfcr.cz, kam napíšete své jméno, příjmení, v jaké kategorii chcete soutěžit, váš e-mail a telefonní číslo.

"EVLS má pro české závodníky hned několik výhod. Nejen, že můžete získat profesionální kartu, ale také můžete získat jako amatéři peníze. Mimo to odpadají náklady na ubytování či cestu na zahraniční soutěž. Budete stát na stejné scéně jako profesionálové, může vám přijet fandit rodina. V tom je pro české závodníky EVLS jedinečné," říká Vjačeslav Vinogradov, zastupující předseda SKFČR.

V následující tabulce najdete, o jaké částky můžete v jednotlivých kategoriích zabojovat:


Grand Prix PEPA Opava 2017

I na jedné z nejstarších českých pohárových soutěží můžete získat prize money. Grand Prix PEPA se koná 28. října 2017. Pro závodníky na prvním až šestém místě v každé kategorii vyčlenil pořadatel cca 1200 Euro!

"Grand Prix PEPA je nejstarší pohárová soutěž v České republice, kde startovalo hodně známých sportovců. Soutěž se odehrává k krásném prostředí divadelního sálu a na konci soutěže se můžete vždy těšit na velkolepý banket," dodává Slávek Vinogradov.


IFBB Bodybuilding Ternopil Cup 2017

Další soutěží, kde jsou vypsány prize money, je IFBB Bodybuilding Ternopil Cup 2017. Tato soutěž se koná ve dnech 13. - 16. října 2017 v ukrajinském městě Ternopil a finanční odměny jsou zde vypsány pro kategorii kulturistiky.


International Polish Cup

Další soutěží, kde si můžete vydělat peníze, je polský International Polish Cup. Ten se koná 14. - 15. října 2017 v polském Bialystoku. Konkrétní výši finančních odměn nám pořadatel však zatím prozatím neposkytl.


Článek bude postupně doplňován.

Generální partner

Vyhledávání

Mediální partneři


Muscle & FitnessČasopis pro fitness a zdravý životní styl. Aktuální zpravodajství ze světa fitness.


Svět kulturistikyInformace a rady týkající se tréninku a správné výživy. Zde najdete aktuální číslo.


Ronnie.czZpravodajství a sportovní obchod. Spalovače tuků, proteiny a další sportovní výživa.

 
© 2023 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty