Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Oficiální stránky Extrifit a výhradní prodejce Extrifit pro ČR.
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Soustředění talentované mládeže SKFČR 2017 již tento víkend!

Článek vydán 30. 08. 2017 - Informace svazu - zhlédnutí: 3243

Podobně jako v předešlých letech pokračuje pokračuje i letos Svaz kulturistiky a fitness ČR ve vzdělávání a rozvíjení talentovaných závodníků a závodnic v nejmladších věkových kategoriích dorostu a juniorů. Poslední prodloužený víkend letních prázdnin (31. 8. - 3. 9.) se v Rumburku uskuteční již poosmé v řadě tradiční soustředění talentované mládeže SKFČR tak jako v předešlých letech 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015 a 2016. Soustředění je určené pro talentované a perspektivní závodníky a závodnice SKFČR, kteří se chtějí dále rozvíjet a v budoucnu mířit na ty nejvyšší příčky na národních i mezinárodních kulturistických soutěžích. Všechny účastníky bude čtyřmi dny soustředění plnými přednášek, seminářů, tréninků, nácviku pózingu atd. provázet tým Komise mládeže ve složení Ing. Lukáš Roubík, Vítek Sahula, Jakub Prchal a Ondřej Pospíšil.

Soustředění talentované mládeže 2016

Díky podpoře závodníků SKFČR společností Extrifit se soustředění může uskutečnit ve stejném rozsahu jako v předešlých letech v luxusních prostorách čtyřhvězdičkového wellness hotelového komplexu Lužan na pomezí Lužických hor a Českého Švýcarska v Rumburku. Na soustředění tak bude komisí mládeže SKFČR připraven pestrý program v prostorách jedné budovy, který je pro všechny závodníky SKFČR ZDARMA:

Soustředění talentované mládeže 2015

Generální partner

Vyhledávání

Mediální partneři


Muscle & FitnessČasopis pro fitness a zdravý životní styl. Aktuální zpravodajství ze světa fitness.


Svět kulturistikyInformace a rady týkající se tréninku a správné výživy. Zde najdete aktuální číslo.


Ronnie.czZpravodajství a sportovní obchod. Spalovače tuků, proteiny a další sportovní výživa.

 
© 2024 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty