Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Oficiální stránky Extrifit a výhradní prodejce Extrifit pro ČR.
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY
Jarní soutěže v ČR byly zrušeny. Více v tomto článku.
Prosíme majitele fitness center, aby sledovali pravidelně nová ustanovení Vlády ČR na www.vlada.cz pro co nejnovější informace ohledně omezení provozu svých podniků.

Soustředění talentované mládeže SKFČR 2017 již tento víkend!

Článek vydán 30. 08. 2017 - Informace svazu - zhlédnutí: 2061

Podobně jako v předešlých letech pokračuje pokračuje i letos Svaz kulturistiky a fitness ČR ve vzdělávání a rozvíjení talentovaných závodníků a závodnic v nejmladších věkových kategoriích dorostu a juniorů. Poslední prodloužený víkend letních prázdnin (31. 8. - 3. 9.) se v Rumburku uskuteční již poosmé v řadě tradiční soustředění talentované mládeže SKFČR tak jako v předešlých letech 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015 a 2016. Soustředění je určené pro talentované a perspektivní závodníky a závodnice SKFČR, kteří se chtějí dále rozvíjet a v budoucnu mířit na ty nejvyšší příčky na národních i mezinárodních kulturistických soutěžích. Všechny účastníky bude čtyřmi dny soustředění plnými přednášek, seminářů, tréninků, nácviku pózingu atd. provázet tým Komise mládeže ve složení Ing. Lukáš Roubík, Vítek Sahula, Jakub Prchal a Ondřej Pospíšil.

Soustředění talentované mládeže 2016

Díky podpoře závodníků SKFČR společností Extrifit se soustředění může uskutečnit ve stejném rozsahu jako v předešlých letech v luxusních prostorách čtyřhvězdičkového wellness hotelového komplexu Lužan na pomezí Lužických hor a Českého Švýcarska v Rumburku. Na soustředění tak bude komisí mládeže SKFČR připraven pestrý program v prostorách jedné budovy, který je pro všechny závodníky SKFČR ZDARMA:

Soustředění talentované mládeže 2015

Generální partner

Vyhledávání

Mediální partneři


Muscle & FitnessČasopis pro fitness a zdravý životní styl. Aktuální zpravodajství ze světa fitness.


Svět kulturistikyInformace a rady týkající se tréninku a správné výživy. Zde najdete aktuální číslo.


Ronnie.czZpravodajství a sportovní obchod. Spalovače tuků, proteiny a další sportovní výživa.

 
© 2020 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty