Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Oficiální stránky Extrifit a výhradní prodejce Extrifit pro ČR.
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Nominační sraz na mistrovství světa 2017

Článek vydán 07. 09. 2017 - Informace svazu - zhlédnutí: 2841

V letošním roce se budou konat tři mistrovství světa. Na všechny je nutné projít nominací. Jako první proběhne mistrovství světa v kulturistice a klasické kulturistice mužů ve španělském Benidormu a to 2. až 6. listopadu 2017. Muži, kteří se chystají na tento závod, se musí ozvat e-mailem zastupujícímu předsedovi Svazu kulturistiky a fitness ČR Vjačeslavu Vinogradovi.

Druhé na řadě je mistrovství světa juniorů a masters, které proběhne 10. a 13. listopadu 2017 v rumunské Bistritě. Poslední mistrovství světa, které nás v letošním roce čeká, je mistrovství světa ve fitness žen. Závodnice se utkají ve dnech 1. až 4. prosince 2017 ve francouzském Biarritz. Na obě tyto soutěže proběhne nominace na Partner Cupu v Čelákovicích, které se koná 21. října 2017.

Nominace proběhne o přestávce mezi třináctou a čtrnáctou hodinou. Prosíme všechny reprezentanty, aby se dostavili již na 12:30 a hlásili se přímo u Slávka Vinogradova. Každý závodník, který chce reprezentovat, musí napsat e-mail na sekretariat@skfcr.cz, kde je nutné uvést jméno, kategorii, ve které chcete závodit, výšku, svůj e-mail a telefonní číslo.

Přihlášení na mistrovství světa má svá pravidla, jaká to jsou, naleznete v tomto článku. Závodník musí dále v daném roce závodit na mistrovství ČR a umístit se alespoň v TOP 6. Pokud závodil na jakékoli jiné soutěži, například EVLS nebo Mistrovství Evropy, musí si zažádat o výjimku. Závodník také musí splňovat antidopingová pravidla (naleznete zde).

Na mistrovství světa jezdí česká výprava jako tým, kterému „velí“ státní trenéři a delegát SKFČR. Je proto nutné dodržovat jimi daná pravidla, nejen proto, aby bylo dosaženo co nejlepších výsledků. Stejně jako u mezinárodních soutěží je potřeba být členem SKFČR, mít platný průkaz IFBB a předem uhrazené startovné (doklad o zaplacení musí mít každý závodník s sebou). Hudbu si jsou povinni závodníci přivézt s sebou na CD. Každý nominovaný závodník na mistrovství světa obdrží od našeho generálního partnera společnosti Extrifit reprezentační oblečení a doplňky stravy.

Generální partner

Vyhledávání

Mediální partneři


Muscle & FitnessČasopis pro fitness a zdravý životní styl. Aktuální zpravodajství ze světa fitness.


Svět kulturistikyInformace a rady týkající se tréninku a správné výživy. Zde najdete aktuální číslo.


Ronnie.czZpravodajství a sportovní obchod. Spalovače tuků, proteiny a další sportovní výživa.

 
© 2023 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty