Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Oficiální stránky Extrifit a výhradní prodejce Extrifit pro ČR.
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

International Austria Cup 2017 - výsledky

Článek vydán 19. 09. 2017 - Informace svazu - zhlédnutí: 3599

Ve Vídni se v neděli 17. září odehrála jedna ze zahajujících soutěží podzimní části sezóny, když se zde i za účasti závodníků z České republiky konal International Austria Cup. Naši v konkurenci soupeřů z domácího Rakouska, Německa, Slovinska, Maďarska, ale třeba také Egypta vybojovali celkem sedm medailí.

V bikiny fitness juniorek dosáhla na zlato Anželika Kiričenková, která přidala také stříbro v bikiny fitness žen do 163 cm. Druhé místo si z Rakouska odvezli i Martin Lešenar (kulturistika mužů nad 95 kg), Robert Kovařík (kulturistika juniorů) a Lenka Myslivcová (bikiny fitness žen nad 169 cm). Právě Lenka Myslivcová navíc dosáhla i na bronz v bikiny fitness juniorek. Ke třetí příčce se kromě ní probojovala také Martina Crlová, která závodila ve wellness fitness.

Jen těsně medaile unikla Jitce Vorlové, která ve třináctičlenném startovním poli bodyfitness žen obsadila čtvrté místo. Stejně si v konkurenci třinácti soupeřů vedl Josef Prokeš, který se představil ve physique mužů do 178 cm. V šestičlenném finále dále nechyběla Jana Jeřábková (bikiny fitness žen nad 169 cm), když si poradila s osmi soupeřkami. Účast mezi nejlepšími šesti si připsali také Radka Dubenecká (bodyfitness masters), Alena Krůtová (bikiny fitness masters) a Patrik Šerý (klasická kulturistika masters a klasická kulturistika mužů nad 175 cm). V jejich kategoriích se však sešla méně početná konkurence.

Za branami finále tentokrát zůstali Jiřina Ročeňová, Kristýna Dobrovolská, Lucie Vajsová, Stanislav Balvín a Tomáš Zeman. Stejně si při startu v kategoriích bez rozdílu věku vedly již zmíněné veteránky Alena Krůtová a Radka Dubenecká.


Anželika Kiričenková

Generální partner

Vyhledávání

Mediální partneři


Muscle & FitnessČasopis pro fitness a zdravý životní styl. Aktuální zpravodajství ze světa fitness.


Svět kulturistikyInformace a rady týkající se tréninku a správné výživy. Zde najdete aktuální číslo.


Ronnie.czZpravodajství a sportovní obchod. Spalovače tuků, proteiny a další sportovní výživa.

 
© 2023 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty