Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Oficiální stránky Extrifit a výhradní prodejce Extrifit pro ČR.
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Na podzim čekají české reprezentanty tři mistrovství světa

Článek vydán 11. 10. 2017 - Informace svazu - zhlédnutí: 3132

Ke konci roku čekají české reprezentanty tři mistrovství světa. Jako první jsou na řadě závodníci v kulturistice, klasické kulturistice, mens a muscular physique, následují junioři, juniorky a masters a jako poslední je v plánu mistrovství světa žen a fitness mužů. Nominace na všechna tři mistrovství proběhne na Partners Cup v Čelákovicích a to dne 21. října 2017. (Informace k nominačnímu srazu naleznete zde.)

IFBB World Men Championships

Toto mistrovství světa se odehraje ve španělském Benidormu a to ve dnech 2. až 6. listopadu 2017. Na soutěži jsou vypsány následujicí kategorie: mužská kulturistika (7 kategorií), mužská klasická kulturistika (5 kategorií), men games classic bodybuilding (2 kategorie), mužské physique (6 kategorií) a mens muscular physique (1 kategorie). Česká výprava poletí do Benidormu společně letadlem a všichni závodníci obdrží reprezentační oblečení od sponzora SKFČR Extrifit. Kompletní propozice naleznete zde.

IFBB World Junior and Master Championships

Další světová soutěž proběhne v rumunské Bistritě ve dnech 10. - 13. listopadu 2017. Na této soutěži se mohou juniorští závodníci přihlásit do těchto kategorií: body fitness juniorek (1 kategorie), fitness juniorek (2 kategorie), bikiny fitness juniorek (3 kategorie), kulturistika juniorů (2 kategorie), klasická kulturistika juniorů (1 kategorie), fitness juniorů (1 kategorie) a physique juniorů (3 kategorie). Závodníci masters si mohou vybrat z následujících kategorií: bikiny fitness žen masters (2 kategorie), bodyfitness žen masters (2 kategorie), physique žen masters (1 kategorie), physique mužů masters (3 kategorie), kulturistika mužů masters (12 kategorií) a klasická kulturistika mužů masters (3 kategorie). Celý český tým vycestuje do Rumunska autobusem a stejně jako u mistrovství světa mužů obdrží všichni závodníci reprezentační oblečení od sponzora SKFČR Extrifit. Kompletní propozice naleznete zde.

World Fitness Championships

Poslední letošní mistrovství světa se odehraje 1. až 4. prosince 2017 ve francouzském městě Biarritz. Ve Francii jsou vypsány následující kategorie: bodyfitness žen (4 kategorie), fitness žen (2 kategorie), bikini fitness žen (8 kategorií), physique žen (2 kategorie), welness fitness žen (2 kategorie), fitness mužů (1 kategorie) a páry (1 kategorie). Do Francie poletí česká výprava společně letadlem a samozřejmostí je také reprezentanční oblečení od sponzora SKFČR Extrifit. Kompletní propozice naleznete zde.

Generální partner

Vyhledávání

Mediální partneři


Muscle & FitnessČasopis pro fitness a zdravý životní styl. Aktuální zpravodajství ze světa fitness.


Svět kulturistikyInformace a rady týkající se tréninku a správné výživy. Zde najdete aktuální číslo.


Ronnie.czZpravodajství a sportovní obchod. Spalovače tuků, proteiny a další sportovní výživa.

 
© 2024 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty