Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Oficiální stránky Extrifit a výhradní prodejce Extrifit pro ČR.
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Cancun Elite Pro 2017 - výsledky

Článek vydán 20. 11. 2017 - Informace svazu - zhlédnutí: 1645

V mexickém Cancúnu se v neděli 19. listopadu odehrálo Cancun Elite Pro, kde se představili dva čeští IFBB profesionálové - Marina Mocanu a Dalibor Hájek. Na závodech byly vypsány tři kategorie, a to kulturistika mužů bez rozdílů vah, physique mužů a bikiny fitness žen.

V bikiny fitness žen o prvenství zápolily česká profesionálka Marina Mocanu a Yana Kuznetsova z Ruska, která se donedávna ještě řadila mezi osobnosti profesionální ligy IFBB Jima Maniona. Byla to právě Yana Kuznetsova, která se ve finále mohla radovat z vítězství i nejvýraznějšího podílu z finanční odměny pro její kategorii, jenž činil 2.500 dolarů. Necelá polovina této sumy, a to 1.200 dolarů, připadla nakonec druhé Marině Mocanu! Pro českou závodnici je to skvělé zlepšení, na své první profesionální soutěži IFBB Nordic Elite Pro 2017 byla totiž pátá.

I v kulturistice mužů open měla Česká republika svého zástupce, byl jím Dalibor Hájek. Ten startoval mezi IFBB profesionály vůbec poprvé. Svým vzrůstem a objemy mezi ostatními závodníky působil jako obr z jiného světa. Přesto jej nakonec v Mexiku dva závodníci překonali, když rozhodčí před naším borcem upřednostnili špičkově připravené Italy. K vítězství se probojoval v soutěžní formě necelých 100 kg vážící Mattia Vecchi a na druhé místo pak rozhodčí posunuli úřadujícího mistra Evropy v kulturistice mužů do 75 kg Nicolu Barlottu. Dalibor Hájek získal za třetí místo 1.500 dolarů.

Generální partner

Vyhledávání

Mediální partneři


Muscle & FitnessČasopis pro fitness a zdravý životní styl. Aktuální zpravodajství ze světa fitness.


Svět kulturistikyInformace a rady týkající se tréninku a správné výživy. Zde najdete aktuální číslo.


Ronnie.czZpravodajství a sportovní obchod. Spalovače tuků, proteiny a další sportovní výživa.

 
© 2023 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty