Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Oficiální stránky Extrifit a výhradní prodejce Extrifit pro ČR.
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

IFBB Elite Pro Milano - výsledky

Článek vydán 28. 11. 2017 - Informace svazu - zhlédnutí: 1832

V pořadí třetí profesionální soutěž v novodobé historii mezinárodní federace IFBB je minulostí! Na severu Itálie v neděli 26. listopadu proběhlo IFBB Elite Pro Milano, na kterém závodníci nastupující v bikiny fitness žen, bodyfitness žen, physique mužů, kulturistice mužů do 90 kg a kulturistice mužů nad 90 kg svedli souboje o finanční odměny v celkové výši 50.000 eur, tzn. cca 1.300.000 Kč! Na soutěži se celkem představilo dvaapadesát profíků z třiadvaceti různých zemí světa, a to včetně čtyř závodníků z České republiky. Jak se našim v Miláně dařilo?

Jan Turek skončil v kulturistice mužů do 90 kg na třetím místě a získal tak odměnu ve výši 1.500 EUR. Ve physique mužů k soutěži nastoupilo hned čtyřiadvacet závodníků a o to cennější jsou výsledky našich! Ondřej Krátký se v početném startovním poli probojoval ke třetímu místu, Patrik Herčzík pak dosáhl na pátou příčku a završil tak v jeho podání naprosto fantastický víkend, který v sobotu začal absolutním vítězstvím z připojeného amatérského IFBB Diamond Cup Milano. Česká profesionálka Marina Mocanu se tentokrát probojovala v bikini fitness ke čtvrtému místu a získala 1.000 EUR.

Generální partner

Vyhledávání

Mediální partneři


Muscle & FitnessČasopis pro fitness a zdravý životní styl. Aktuální zpravodajství ze světa fitness.


Svět kulturistikyInformace a rady týkající se tréninku a správné výživy. Zde najdete aktuální číslo.


Ronnie.czZpravodajství a sportovní obchod. Spalovače tuků, proteiny a další sportovní výživa.

 
© 2023 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty