Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Oficiální stránky Extrifit a výhradní prodejce Extrifit pro ČR.
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

IFBB Diamond Cup Malta 2018 - výsledky

Článek vydán 09. 04. 2018 - Informace svazu - zhlédnutí: 2393

Ve dnech 7. a 8. dubna se na jihu Evropy konal druhý ročník mezinárodní amatérské soutěže v kulturistice a fitness IFBB Diamond Cup Malta. Klání bylo určené závodníkům ze všech evropských, severoafrických a asijských národních federací IFBB, start na něm si při tom nenechala ujít ani početná skupina sportovců z České republiky. Našim se na soutěži dařilo, když na maltském Diamond Cupu vybojovali hned deset cenných kovů!

Zlato si ze soutěže odvážejí Margaryta Říčařová (bodyfitness žen open), Petr Bílek (physique mužů do 182 cm) a Petr Šidlo (kulturistika mužů nad 90 kg). Všichni tři si na IFBB Diamond Cupu Malta přitom zároveň zajistili právo zamířit mezi IFBB Elite profesionály. Margaryta Říčařová vítězstvím v kategorii, Petr Bílek díky celkovému triumfu v mužském physique a Petr Šidlo díky druhému místu v souboji o absolutní vítězství mezi kulturisty, ve kterém nestačil pouze na Itala Andreu Bolzoniho. Zlatou medaili na Maltě získala také Vladislava Galaga, která byla jedinou účastnicí soutěže ve physique žen.

Stříbrné medaile přidali Michal Makovský (physique juniorů open a physique mužů do 173 cm), Arleta Krausová (bodyfitness žen masters), Luboš Kvasnička (kulturistika mužů nad 90 kg) a Olexandra Voronina (bikiny fitness žen). Bronz pak patří Michalu Komosnému, který závodil v konkurenci Petra Bílka ve physique mužů do 182 cm. Kromě medailistů na cennou účast ve finále dosáhli také Antonín Moravec (physique juniorů open), David Ulbricht (klasická kulturistika mužů open), Matěj Belička (physique mužů do 179 cm), Arleta Krausová (bodyfitness žen open), Tomáš Koutník (kulturistika mužů do 80 kg) a Jiří Vacek (kulturistika mužů nad 90 kg). Pouze těsně za branami finále skončil již jednou zmíněný Antonín Moravec, jenž si po startu ve physique juniorů vyzkoušel také start v mužském physique nad 182 cm. Zde mu patřilo sedmé místo.

Bezprostředně po IFBB Diamond Cupu Malta se na místě odehrála také soutěž profesionálů z mezinárodní federace IFBB s názvem IFBB Elite Pro Malta. I zde si naši vedli skvěle! V kulturistice mužů open si pro své druhé profesionální vítězství došel Tomáš Kašpar, Marina Mocanu pak mezi bikiny fitnesskami vybojovala páté místo!

Generální partner

Vyhledávání

Mediální partneři


Muscle & FitnessČasopis pro fitness a zdravý životní styl. Aktuální zpravodajství ze světa fitness.


Svět kulturistikyInformace a rady týkající se tréninku a správné výživy. Zde najdete aktuální číslo.


Ronnie.czZpravodajství a sportovní obchod. Spalovače tuků, proteiny a další sportovní výživa.

 
© 2024 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty