Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Mistrovství Čech mužů a žen 2018
- startovní listiny

Článek vydán 12. 04. 2018 - Informace svazu - zhlédnutí: 4200

V neděli 15. dubna Vás srdečně zveme do KD Kooperativa v Uhlířských Janovicích na Mistrovství Čech mužů a žen 2018. Níže můžete nahlédnout do startovních listin přihlášených závodníků, kterých je celkem 188.

Nenastanou-li žádné neočekávané technické komplikace, budete moci soutěž sledovat živě na internetu na adrese tv.ronnie.cz/live.


Ze soutěží mistrovství Čech a mistrovství Moravy a Slezska postupují na mistrovství ČR všichni finalisté (nejlepších 6 v kategorii). Dále na mistrovství ČR smí startovat vítězové příslušných kategorií z minulého roku a případní držitelé výjimky předsedy STK SKFČR. Zároveň platí, že závodník smí na mistrovství ČR startovat jen v té kategorii, ze které se nominoval z postupové soutěže (tzn. pokud se závodník nominuje např. z kategorie kulturistika muži, nemůže startovat na mistrovství ČR v kategorii klasické kulturistiky a opačně; samozřejmě je ale možný start v jiné váhové kategorii). Zmíněné neplatí pro kategorie, které jsou vypsány pouze na mistrovství ČR (např. masters), kde je samozřejmě start možný bez předchozí nominace.

Všichni nominovaní se ale následně v příštím týdnu musejí na soutěž elektronicky přihlásit (nominace není automaticky přihláškou).

Níže nabízíme uzavřené startovní listiny platné k dnešnímu dni. Pokud jste se na soutěž přihlásili
a v přehledu níže se nenacházíte, nemáte dořešeny všechny náležitosti - zkontaktujte
bez prodlení sekretariát svazu!
(e-mail: denisa.stepankova@skfcr.cz • tel.: 739 788 348)

Kulturistika mužů do 70 kg

• 1. Tiep Duc Bui (Fitness Star)
• 2. Jakub Šilhavý (Axagym Praha)
• 3. Lukáš Jílovec (Fitness Centrum Alice)
• 4. Radek Mandl (Fit HB Havlíčkův Brod)
• 5. Adam Pivoňka (Fitness KWK Fit)
• 6. Robert Redlich (TJ Jiskra Nový Bor)
• 7. Lukáš Rejč (Fitness VAF Milovice)
• 8. David Rieger (TJ Sport Chomutov - oddíl kulturistiky)
• 9. Michal Horák (SKK Hrádek nad Nisou)

Kulturistika mužů do 75 kg

• 1. Petr Eigner (Extrifit Club)
• 2. Milan Hanzlíček (Toro Gym Vysoké Mýto)
• 3. Michal Herold (SK kulturistiky a fitness Profi Fitness Eva)
• 4. Jan Koukol (SK PEPA centrum Opava)
• 5. Vojtěch Kozel (Topič Team Jihlava)
• 6. Jan Vašek (Extrifit Club)

Kulturistika mužů do 80 kg

• 1. Milan Bodlák (Fitness Centrum Aura Plzeň)
• 2. Martin Gabko (SK Fitness Siesta Mělník)
• 3. Václav Kasl (Fitness KWK Fit)
• 4. Jakub Kment (SK Tři studně)
• 5. Jakub Souček (Fitness Deukalion Praha)
• 6. Vojtěch Venclík (FirstStep Fitness Praha)
• 7. Marek Vlasák (Infinity Fitness Český Brod)

Kulturistika mužů do 90 kg

• 1. Tomáš Blahout (Hard Core Gym Františkovy Lázně)
• 2. René Blahovský (Eagle Fitness)
• 3. Roman Kotál (Prom-In Team)
• 4. Bohuslav Krajíček (Fitness Factory Jihlava)
• 5. Pavel Němeček (Cardio Fitness ČS Česká Lípa)
• 6. Pavel Novák (Fitness U Pešků Liberec)
• 7. Roman Pavín (Eagle Fitness)
• 8. Josef Pavle (Strongman Czech Republic)
• 9. Jan Řišica (Toro Gym Vysoké Mýto)
• 10. Lukáš Slabý (Fitness team Ronnie.cz)
• 11. Daniel Táborský (Fitcentrum I-R Club Pardubice)
• 12. Antonín Téma (Hard Core Gym Františkovy Lázně)

Kulturistika mužů nad 90 kg

• 1. Michal Kičák (Hard Core Gym Františkovy Lázně)
• 2. Libor Kousal (Fitnesscentrum Dobříš)
• 3. Radek Kyzivát (Extrifit Club)
• 4. Tomáš Mach (Fitness Mania Gym Kladno)
• 5. Petr Mankovický (Fitness Victory)
• 6. Jan Matějka (Hard Core Gym Františkovy Lázně)
• 7. Josef Podhrazský (S. K. Maximus Praha)
• 8. Pavel Procházka (Gym 2000 Kladno)
• 9. Karel Slavík (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 10. Ondřej Sobotka (Extrifit Club)
• 11. Jiří Šén (Fit Tide Club Praha)
• 12. Jiří Vinš (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 13. Ervín Wallisch (Hard Core Gym Františkovy Lázně)

Klasická kulturistika do 180 cm

• 1. Jakub Andr (Toro Gym Vysoké Mýto)
• 2. Pavel Bartoníček (Fitness Sport Club Kadaň)
• 3. Pavel Hofman (SK Factory Team Ústí nad Labem)
• 4. Dušan Mankovecký (Mega Fitness Praha)
• 5. Petr Plesník (Best Fitness Žďár nad Sázavou)
• 6. Petr Poddaný (Pure Health & Fitness Praha)
• 7. Lukáš Růžička (Fine Fitness Pardubice)
• 8. Martin Turcár (Fitness Centrum Alice)
• 9. Patrik Voříšek (Extrifit Club)
• 10. Martin Wolfschläger (Muscle Factory Březnice)

Klasická kulturistika nad 180 cm

• 1. Martin Adámek (T&M Olympia Fitness Praha)
• 2. Artur Bartusik (T&M Olympia Fitness Praha)
• 3. Jan Bláha (Hard Core Gym Františkovy Lázně)
• 4. David Černý (FirstStep Fitness Praha)
• 5. Josef Drda (Extrifit Club)
• 6. Jiří Hrabák (Fitness team Ronnie.cz)
• 7. Martin Müller (SK PEPA centrum Opava)
• 8. Alexey Musatov (Fitness team Ronnie.cz)
• 9. Martin Prokeš (Fine Fitness Pardubice)
• 10. Vít Sahula (Delta Fitness Praha)
• 11. Daniel Svoboda (Fitness při CVČ Most)

Physique mužů do 174 cm

• 1. Daniel Batela (Factory Pro Praha)
• 2. Lukáš Červený (Marvel Gym Mladá Boleslav)
• 3. Dominik Čížek (Prom-In Team)
• 4. Zbyšek Hodaň (Fitness Centrum Aura Plzeň)
• 5. Aleš Lamka (Fit centrum D & K)
• 6. Slávek Novotný (Fitness Studio Louny)
• 7. Vít Režný (Hard Core Gym Františkovy Lázně)
• 8. Marek Šafář (Xfitness Praha)
• 9. Tomáš Topolančin (Pepe Lopez Gym Chomutov)
• 10. Ladislav Vopravil (Sport Studio Sandow Mariánské Lázně)

Physique mužů do 178 cm

• 1. Matěj Belička (Fit Tide Club Praha)
• 2. Martin Horák (Fitness při CVČ Most)
• 3. Lukáš Jedlička (Fitness R. A. P. Factory Praha)
• 4. Petr Kaiser (Cardio Fitness ČS Česká Lípa)
• 5. Šimon Krejčí (T&M Olympia Fitness Praha)
• 6. Václav Kršňák (Fitness team Ronnie.cz)
• 7. Jiří Kubeš (Pepe Lopez Gym Chomutov)
• 8. Michal Kubín (Strongman Czech Republic)
• 9. Jan Liška (Target Team)
• 10. Milan Manasil (Extrifit Club)
• 11. Vít Oravec (TJ Sport Chomutov - oddíl kulturistiky)
• 12. Tomáš Slavětínský (Factory Pro Praha)
• 13. Zdeněk Vrána (Gym Cornicula Praha)
• 14. Tomáš Weiss (Extrifit Club)

Physique mužů do 182 cm

• 1. Tomáš Brabec (Fitness club Jařest)
• 2. Jan Halasz (T&M Olympia Fitness Praha)
• 3. Pavel Havelka (Fitness team Ronnie.cz)
• 4. Miroslav Kadlec (T&M Olympia Fitness Praha)
• 5. Petr Novotný (Xfitness Praha)
• 6. Lukáš Sládek (Spinning & Fitness Brno)
• 7. Michael Špaček (Fitness team Ronnie.cz)
• 8. Jan Tyrk (Profi Fitness Eva Plzeň)

Physique mužů nad 182 cm

• 1. Matúš Barna (Target Team)
• 2. Jan Batěk (Xfitness Praha)
• 3. Vladimír Bělka (Target Team)
• 4. Lukáš Beránek (Topič Team Jihlava)
• 5. Josef Brodský (Gym Cornicula Praha)
• 6. Jan Holan (Gym Cornicula Praha)
• 7. Jiří Jakoubě (SK Sportaktiv Jablonec nad Nisou)
• 8. Marek Kinčl (Muscle Factory Březnice)
• 9. Filip Kroček (Armal Gym Praha)
• 10. Antonín Moravec (Golem´s Gym Kutná Hora)
• 11. Josef Ptáčník (Fitness VAF Milovice)
• 12. Tomáš Růžička (SF7 Team)
• 13. David Veselý (Eagle Fitness)

Bodyfitness do 164 cm

• 1. Petra Gallerachová Fujerová (Joe Fit Děčín)
• 2. Martina Habová (Fitness Tým P&K Gym 78 Kadaň)
• 3. Karolína Hájková (Profi Fitness Eva Plzeň)
• 4. Andrea Jančíková (Target Team)
• 5. Renata Jevická (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 6. Lenka Nováková (T&M Olympia Fitness Praha)
• 7. Nikola Štaiglová (Fitness Club Fila Litomyšl)
• 8. Marcela Veselá (Extrifit Club)
• 9. Kristýna Vojtíšková (Fitnesscentrum Dobříš)
• 10. Štěpánka Židová (LaKu Bodybuilder Team)

Bodyfitness nad 164 cm

• 1. Barbora Bláhová (Turek Team)
• 2. Ivana Buriánková (Cardiofitness II.)
• 3. Jana Cocherová (Fitness při CVČ Most)
• 4. Radka Dubenecká (Golem´s Gym Kutná Hora)
• 5. Stella Flachs (Pro Nutrition Czech Team)
• 6. Lenka Hlaváčová (SK PEPA centrum Opava)
• 7. Lucie Janů (Infinity Fitness Český Brod)
• 8. Gabriela Linhartová (Yamamoto Czech)
• 9. Kateřina Opatrná (Profi Fitness Eva Plzeň)
• 10. Lenka Suchopárová (Xfitness Praha)
• 11. Michaela Svobodová (Extrifit Club)
• 12. Simona Šimánová (Fine Fitness Pardubice)
• 13. Jitka Šipošová (Oddíl silového trojboje a kulturistiky - TJ Turnov)
• 14. Tereza Vinšová (Fitness Centrum Alice)
• 15. Lucie Vostrá (Fitness studio Mike)

Bikiny fitness do 160 cm

• 1. Jana Brašničková (Extrifit Club)
• 2. Veronika Fotrová (Pulse Fitness Club Praha)
• 3. Helena Jenisová (Extrifit Club)
• 4. Pavla Knapová (Delta Fitness Praha)
• 5. Veronika Kossková (Eagle Fitness)
• 6. Adéla Krechlerová (Target Team)
• 7. Dita Láblerová (Tom „S“ Gym Děčín)
• 8. Markéta Martinásková (M-klub Roudnice nad Labem)

Bikiny fitness do 165 cm

• 1. Viktoria Babíková (Target Team)
• 2. Kristýna Holá (FirstStep Fitness Praha)
• 3. Petra Kopřivová (Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun)
• 4. Hana Marková (MD Fitness Lanškroun)
• 5. Martina Prokopová (T&M Olympia Fitness Praha)
• 6. Lenka Puflerová (Fitness Tým P&K Gym 78 Kadaň)
• 7. Michaela Roubalová (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 8. Tereza Šeráková (Eagle Fitness)
• 9. Anežka Školková (TJ Jiskra Nový Bor)
• 10. Tereza Vondráčková (Viking Gym Nymburk)
• 11. Veronika Wagnerová (Fitness Slunce Tábor)

Bikiny fitness do 170 cm

• 1. Juta Bulay (Pure Health & Fitness Praha)
• 2. Magdaléna Fejfarová (FirstStep Fitness Praha)
• 3. Pavla Halabrínová (Fitness R. A. P. Factory Praha)
• 4. Katarína Halagovcová (Target Team)
• 5. Lenka Hradecká (PeVan Gym Team Sedlčany)
• 6. Marcela Kotková (T&M Olympia Fitness Praha)
• 7. Michaela Líbalová (Bikini Angels Praha)
• 8. Andrea Málková (Toro Gym Vysoké Mýto)
• 9. Andrea Moleková (Xfitness Praha)
• 10. Marie Sázelová (T&M Olympia Fitness Praha)
• 11. Michaela Šandorová (Fit klub Ludvík)
• 12. Anna Školková (TJ Jiskra Nový Bor)
• 13. Andrea Švábová (Champions Academy Lucie Vajsové)
• 14. Adéla Švejdová (T&M Olympia Fitness Praha)
• 15. Veronika Tupcová (Profi Fitness Eva Plzeň)
• 16. Olexandra Voronina (Fitness Victory)
• 17. Veronika Zemanová (Target Team)

Bikiny fitness nad 170 cm

• 1. Kristýna Berná (Turek Team)
• 2. Jana Cidlíková (Extrifit Club)
• 3. Zuzana Černochová (Target Team)
• 4. Adriana García (The Dreams Factory Gym Plzeň)
• 5. Barbora Hudcová (Fitness Factory Jihlava)
• 6. Martina Kačínová (Golem´s Gym Kutná Hora)
• 7. Monika Klementová (Xfitness Praha)
• 8. Zuzana Kozlová (Pajič Trainings)
• 9. Jana Mazjutová (Cardiofitness II.)
• 10. Veronika Müllerová (FirstStep Fitness Praha)
• 11. Andrea Nohejlová (Hard Core Gym Františkovy Lázně)
• 12. Tereza Nosková (Hammer Strength Fitness)
• 13. Nikola Stenczelová (Fitness R. A. P. Factory Praha)
• 14. Klára Šturmová (Pajič Trainings)


Generální partner

Vyhledávání

 
© 2018 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty