Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Důležité informace pro závodníky před
mistrovstvím ČR v Lysé nad Labem

Článek vydán 16. 04. 2018 - Informace svazu - zhlédnutí: 2927

V sobotu 21. a v neděli 22. dubna 2018 se v Lysé nad Labem koná Mistrovství České republiky mužů, žen, párů a masters. Informace v tomto článku jsou určeny pro všechny zájemce o start. Kompletní propozice soutěže najdete zde.

Každý závodník se musí přihlásit

Ze soutěží mistrovství Čech a mistrovství Moravy a Slezska postupují na mistrovství ČR všichni finalisté (s výjimkami, viz poznámka 1) níže). Dále na mistrovství ČR smějí startovat vítězové příslušných kategorií z minulého roku (s výjimkami, viz poznámka 2) níže) a případní držitelé výjimky předsedy STK SKFČR.

  • 1) Neplatí pro závodníky, kteří odmítli dopingovou kontrolu nebo se po výzvě nedostavili k dopingové kontrole. Někteří z nich (z mistrovství Čech) již v seznamech nominovaných níže nefigurují, někteří (z mistrovství Moravy a Slezska) mohou být ze seznamu nominovaných odstraněni dle závěrů komisařů ADV ČR, které SKFČR obdrží v průběhu týdne.

  • 2) Neplatí pro závodníky, jejichž výsledky byly s ohledem na porušení antidopingových pravidel anulovány.

Zároveň platí, že závodník smí na mistrovství ČR startovat jen v té kategorii, ze které se nominoval z postupové soutěže (tzn. pokud se závodník nominuje např. z kategorie kulturistiky mužů, nemůže startovat na mistrovství ČR v kategorii klasické kulturistiky a opačně; samozřejmě je ale možný start v jiné váhové kategorii; závodníci výškových kategorií budou zařazeni do stejné výškové kategorie, z jaké se nominovali). Zmíněné neplatí pro kategorie, které jsou vypsány pouze na mistrovství ČR (např. masters, smíšené páry atd.), kde je samozřejmě start možný bez předchozí nominace. Pro všechny závodníky, kteří chtějí na mistrovství ČR startovat, ale bez výjimky platí, že se musejí dopředu přihlásit! Elektronické přihlášky jsou dostupné zde: www.skfcr.cz/prihlasky. Samotná nominace z postupové soutěže není automatickou přihláškou a přihlášení až na místě v den soutěže nebude možné.

Pro všechny závodníky (i ty, kteří se ze soutěží mistrovství Čech a mistrovství Moravy a Slezska na mistrovství ČR nenominovali) samozřejmě platí, že mohou startovat na všech jarních pohárových soutěžích.

Hudba pro volné sestavy

Závodníci, kteří mají ve své kategorii volnou sestavu, musejí (!) poslat MP3 nahrávku společně s přihláškou. Donesení hudby na CD disku přímo na soutěž není možné. V případě, že závodník hudbu nepošle a startoval na soutěžích mistrovství Čech nebo Moravy a Slezska v letošním roce, přiřadí se k němu jeho hudba z této soutěže.

Důležitá upozornění

  • Na mistrovství České republiky je vypsána i soutěž kulturistiky smíšených párů, ve které mohou startovat mezi muži jak závodníci kulturistiky, tak klasické kulturistiky či physique, mezi ženami pak také závodnice z jakékoliv kategorie (physique, bodyfitness a teoreticky v případě dostatečného svalového rozvoje i bikiny fitness). Soutěží se samozřejmě podle pravidel kulturistiky.

  • Velmi prosíme, dostavte se na soutěži včas k prezentaci. Prezentace je základem soutěže a kdo nepřijde k prezentaci, nemůže startovat. Dodatečné zapsání po ukončení prezentace není možné.

Kdo se může přihlásit?

Obecné podmínky startu byly vyjmenovány výše, pro start na soutěži je pak nutné mít platný registrační průkaz a osobní doklad (např. občanský průkaz). Kompletní seznam závodníků, kteří si v kategoriích, kde je nutná nominace, vybojovali právo startu, najdete níže.

V případě jakýchkoliv nejasností kontaktujte sekretariát SKFČR na e-mailu sekretariat@skfcr.cz.


Pozor, seznam níže není startovní listinou, jedná se jen o seznam závodníků,
kteří se do kategorií, kde je to podmínkou, nominovali!

Všichni zájemci o start se musejí elektronicky přihlásit!


Bodyfitness do 164 cm

jméno oddíl
Marcela Veselá Extrifit Club
Kristýna Vojtíšková Fitnesscentrum Dobříš
Renata Jevická Března Fitness Club Česká Lípa
Martina Habová Fitness Tým P&K Gym 78 Kadaň
Karolína Hájková Profi Fitness Eva Plzeň
Nikola Štaiglová Fitness Club Fila Litomyšl
Michaela Kotorová SK Přerov
Žaneta Jursová TJ Tesla Brno
Arleta Krausová Fit klub Ludvík
Michaela Kohutová SK Luna Fitness Havířov

Bodyfitness nad 164 cm

jméno oddíl
Gabriela Linhartová Yamamoto Czech
Jana Cocherová Fitness při CVČ Most
Jitka Šipošová Oddíl sil. trojboje a kultur. - TJ Turnov
Štěpánka Židová LaKu Bodybuilder Team
Lenka Hlaváčová SK PEPA centrum Opava
Michaela Svobodová Extrifit Club
Kateřina Brachtlová SIWI Fitness Brno
Petra Kuncová GymFit Krupka
Eliška Smejkalová BBC Praha
Ida Tvarůžková Fitness Gym Vrábel
Dominika Švrčková Mišmaš Fitness Brno
Veronika Olejárová Kubík fitness Ostrava
Margaryta Říčařová Fitness Star

Bikiny fitness do 160 cm

jméno oddíl
Dita Láblerová Tom „S“ Gym Děčín
Jana Brašničková Extrifit Club
Adéla Krechlerová Target Team
Helena Jenisová Extrifit Club
Veronika Kossková Eagle Fitness
Pavla Knapová Delta Fitness Praha
Zuzana Uhlířová Fitness AVE Přerov
Sabina Doležalová Yamamoto Czech
Jitka Pokorná Factory Fitness Bystrc
Šárka Poláková Wolfberry Team
Jessica Šimková Fit Park Ostrava
Adéla Karvayová AZ FITNESS Brno
Veronika Svobodová Fitness při CVČ Most

Bikiny fitness do 165 cm

jméno oddíl
Michaela Líbalová Bikini Angels Praha
Tereza Šeráková Eagle Fitness
Veronika Wagnerová Fitness Slunce Tábor
Lenka Puflerová Fitness Tým P&K Gym 78 Kadaň
Viktoria Babíková Target Team
Hana Marková MD Fitness Lanškroun
Kateřina Koláčková Wolfberry Team
Veronika Kožíková Simply Fitness Ostrava
Zuzana Chomová Yamamoto Czech
Markéta Pítrová Caesar Fitness Nový Jičín
Anna Totska T&M Olympia Fitness Praha
Pavlína Hlavová MD Fitness Lanškroun

Bikiny fitness do 170 cm

jméno oddíl
Veronika Zemanová Target Team
Andrea Moleková Xfitness Praha
Michaela Šandorová Fit klub Ludvík
Olexandra Voronina Fitness Victory
Katarína Halagovcová Target Team
Marie Sázelová T&M Olympia Fitness Praha
Michaela Sichálková Infitness Zlín
Adriana Mandová TJ Spartak Uherský Brod
Dominika Holušová FC KARO Slavia Havířov
Zuzana Hajduková Kubík fitness Ostrava
Magdaléna Vrágová Extrifit Club
Lucie Procházková TJ Spartak Uherský Brod
Jana Jandeková SIWI Fitness Brno

Bikiny fitness nad 170 cm

jméno oddíl
Tereza Nosková Hammer Strength Fitness
Kristýna Berná Turek Team
Barbora Hudcová Fitness Factory Jihlava
Klára Šturmová Pajič Trainings
Veronika Müllerová FirstStep Fitness Praha
Zuzana Černochová Target Team
Barbora Králová Kubík fitness Ostrava
Jacqueline Figová Bikini Angels Praha
Simona Horáková BBK Fitness Sokol Znojmo
Jana Přikrylová Fitcentrum Radim Mičulka
Aneta Szurmanová Fitnesscentrum Šembi Bohumín
Kristýna Darmovzalová Fitness Institut Klub
Kateřina Holmanová Extrifit Club

Physique mužů do 174 cm

jméno oddíl
Aleš Lamka Fit centrum D & K
Lukáš Červený Marvel Gym Mladá Boleslav
Tomáš Topolančin Pepe Lopez Gym Chomutov
Marek Šafář Xfitness Praha
Daniel Batela Factory Pro Praha
Vít Režný Hard Core Gym Františkovy Lázně
Daniel Gruber SF7 Team
Matěj Večerek SK PEPA centrum Opava
Rostislav Souček BBK Fitness Sokol Znojmo
Vladislav Zatloukal SF7 Team
Luboš Krbálek BBK Fitness Sokol Znojmo
Svyatoslav Konyk SF7 Team

Physique mužů do 178 cm

jméno oddíl
Martin Horák Fitness při CVČ Most
Tomáš Slavětínský Factory Pro Praha
Matěj Belička Fit Tide Club Praha
Tomáš Weiss Extrifit Club
Jiří Kubeš Pepe Lopez Gym Chomutov
Šimon Krejčí T&M Olympia Fitness Praha
Luboš Kořenovský Mišmaš Fitness Brno
Lukáš Witosz Morava Gym Orlová
Ivo Majer Bikini-fitness.cz
Jakub Vavrys Fitness Gym Vrábel
Dominik Kytlica Kubík fitness Ostrava
Jiří Bárta MD Fitness Lanškroun
Patrik Herčzík TJ Sport Chomutov - oddíl kulturistiky

Physique mužů do 182 cm

jméno oddíl
Jan Halasz T&M Olympia Fitness Praha
Pavel Havelka Fitness team Ronnie.cz
Jan Tyrk Profi Fitness Eva Plzeň
Lukáš Sládek Spinning & Fitness Brno
Petr Kaiser Cardio Fitness ČS Česká Lípa
Tomáš Brabec Fitness club Jařest
Blažej Kožár Kubík fitness Ostrava
Jaroslav Vrzáček SF7 Team
Jan Maňák Fitpelc Veselí nad Moravou
Lukáš Chrascina Fitness AVE Přerov
Šimon Kutnar MD Fitness Lanškroun
Jiří Koritar Fitcentrum Radim Mičulka
Petr Bílek Fitpelc Veselí nad Moravou

Physique mužů nad 182 cm

jméno oddíl
Josef Ptáčník Fitness VAF Milovice
Filip Kroček Armal Gym Praha
Antonín Moravec Golem´s Gym Kutná Hora
Marek Kinčl Muscle Factory Březnice
David Veselý Eagle Fitness
Jan Batěk Xfitness Praha
Jakub Veselý Remi Sport Prostějov
Martin Buchta Obořil Elite Team
Libor Kratochvíl BBK Fitness Sokol Znojmo
Radek Kuba TJ Valašské Meziříčí
Jakub Marek Fit - K.O. Staré Město
Martin Héža SF7 Team
Jan Vlček Hammer Strength Fitness

Klasická kulturistika do 180 cm

jméno oddíl
Martin Wolfschläger Muscle Factory Březnice
Martin Müller SK PEPA centrum Opava
Patrik Voříšek Extrifit Club
Pavel Bartoníček Fitness Sport Club Kadaň
Pavel Hofman SK Factory Team Ústí nad Labem
Petr Plesník Best Fitness Žďár nad Sázavou
Martin Dostál Infitness Zlín
David Horňáček T-gym - Klub kulturistiky a fitness
Richard Bilik SK Luna Fitness Havířov
Lukáš Rusin Kubík fitness Ostrava
Petr Strnad SIWI Fitness Brno
Vojtěch Fojtík KSK Jalex Team Krnov
Tomáš Vykydal InCore Fitness Brno

Klasická kulturistika nad 180 cm

jméno oddíl
Josef Drda Extrifit Club
Martin Adámek T&M Olympia Fitness Praha
Artur Bartusik T&M Olympia Fitness Praha
Vít Sahula Delta Fitness Praha
David Černý FirstStep Fitness Praha
Jan Bláha Hard Core Gym Františkovy Lázně
Jakub Šostý SF7 Team
Miroslav Špaček FC KARO Slavia Havířov
Ondřej Štábl Queen Club Třinec
Tomáš Hála Fitcentrum Dragon Ostrava
Roman Kuča Fitnesscentrum Šembi Bohumín
Michal Švestka MD Fitness Lanškroun
Miroslav Dopirák TJ Valašské Meziříčí

Kulturistika mužů do 70 kg

jméno oddíl
Lukáš Jílovec Fitness Centrum Alice
Michal Horák SKK Hrádek nad Nisou
Tiep Duc Bui Fitness Star
Adam Pivoňka Fitness KWK Fit
David Rieger TJ Sport Chomutov - oddíl kulturistiky
Radek Mandl Fit HB Havlíčkův Brod
David Hatrik Fitness Club A+A Albrechtice
Daniel Konečný Fitness AVE Přerov
Tomáš Zamazal Kubík fitness Ostrava
Michael Macek Kubík fitness Ostrava
Radim Paštěka MD Fitness Lanškroun
Petr Havlík Slovan Moravská Třebová
Tomáš Lukáč M-klub Roudnice nad Labem

Kulturistika mužů do 75 kg

jméno oddíl
Jan Vašek Extrifit Club
Jakub Souček Fitness Deukalion Praha
Milan Hanzlíček Toro Gym Vysoké Mýto
Vojtěch Kozel Topič Team Jihlava
Petr Eigner Extrifit Club
Lukáš Rejč Fitness VAF Milovice
Tomáš Söhnel Fitness Gym Vrábel
Jan Pítr Caesar Fitness Nový Jičín
Petr Šulc Eurogym Fitness Olomouc
Miloš Masaryk Fitness Bobycentrum
Lukáš Kelnar TJ Nový Jičín
Jiří Pechoušek Sportovní klub Slavia Orlová
Petr Michálek SK Moog Brno

Kulturistika mužů do 80 kg

jméno oddíl
Vojtěch Venclík FirstStep Fitness Praha
Tomáš Blahout Hard Core Gym Františkovy Lázně
Jakub Kment SK Tři studně
Jan Koukol SK PEPA centrum Opava
Václav Kasl Fitness KWK Fit
Jiří Judas Kubík fitness Ostrava
Tomáš Harabiš Hardcore Gym Fontána
Miroslav Trnečka Metal Gym Moravská Třebová
Aleš Trpišovský Fitness Star

Kulturistika mužů do 90 kg

jméno oddíl
Pavel Němeček Cardio Fitness ČS Česká Lípa
Jan Řišica Toro Gym Vysoké Mýto
Daniel Táborský Fitcentrum I-R Club Pardubice
Antonín Téma Hard Core Gym Františkovy Lázně
Lukáš Slabý Fitness team Ronnie.cz
Bohuslav Krajíček Fitness Factory Jihlava
René Gorol Kubík fitness Ostrava
Ondřej Štípek Profi Studio Jablonický
Jan Zapletal TJ Olympia Zlín
Petr Hrabal MD Fitness Lanškroun
Marek Šajnar Fitness AVE Přerov
Jan Křenek Extrifit Club

Kulturistika mužů nad 90 kg

jméno oddíl
Jan Matějka Hard Core Gym Františkovy Lázně
Ondřej Sobotka Extrifit Club
Karel Slavík Března Fitness Club Česká Lípa
Jiří Šén Fit Tide Club Praha
Pavel Procházka Gym 2000 Kladno
Jonáš Kollárik Toro Gym Vysoké Mýto
Jakub Valášek BBK Fitness Sokol Znojmo
Pavel Dvořák Fitness Gym Vrábel
Tomáš Dvořáček Mišmaš Fitness Brno
Daniel Fekeč FC KARO Slavia Havířov

Generální partner

Vyhledávání

 
© 2018 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty