Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Pozvánka na RCO Fitness Cup 2018

Článek vydán 25. 04. 2018 - Informace svazu - zhlédnutí: 1111

HELP CZ ve spolupráci se Svazem kulturistiky a fitness České republiky Vás zve již na 2. ročník soutěže RCO FITNESS CUP 2018. Akce se koná v neděli 29. dubna 2018 v kongresovém sále Pegasus RCO - regionální centrum Olomouc s.r.o., Jeremenkova 40b, Olomouc.

RCO FITNESS CUP je pohárová soutěž mužů a žen v kulturistice, klasické kulturistice, physique, bodyfitness, wellness a bikiny fitness. Těšit se můžete na desítky závodníků, kteří budou bojovat o co nejlepší umístění či titul absolutního vítěze v dané kategorii. Celou soutěž bude moderovat Ondřej Mahdal z ostravského seskupení HUMOROVA a připraven je pro Vás i doprovodný program v podobě street dance vystoupení Taneční školy Duckbeat.

Program dne:

  • 09:30 - 10:45 - prezentace soutěžících
  • 10:45 - 11:30 - porada rozhodčích
  • 11:30 - 14:00 - semifinále
  • 14:30 - 17:00 - finále

Po celou dobu soutěže mají všichni návštěvníci možnost vyhrát osobní automobil VW Sportsvan na víkend! Stačí pouze vyplnit dotazník na stánku AutoCentra Olomouc. Dále pro Vás bude připraven stánek NUTREND a Nutcase! Vstupenky si můžete zakoupit v předprodeji za 200 Kč (předprodej vstupenek na emailu: vstupenky@helptobefit.cz) či na místě za 250 Kč.

Další informace naleznete na www.helptobefit.cz a Facebooku.

Akce je určena pro všecny milovníky fitness a zdravého životního stylu, proto věříme, že právě Vám by se mohla líbit a zpříjemnit Vám den.

Těšíme se na Vás!

Partnery akce jsou: HELP CZ, Svaz kulturistiky a Fitness české republiky, RCO, Nutrend, SanaSport, AutoCentrum Olomouc, Regiola, Villa Grande Apartmány, Taneční škola Duckbeat, Nutcase, Léčení firem, Ronnie CZ, Extrifit.

Generální partner

Vyhledávání

 
© 2019 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty