Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

RCO Fitness Cup 2018 - startovní listiny

Článek vydán 26. 04. 2018 - Informace svazu - zhlédnutí: 1706

V neděli 29. dubna Vás srdečně zveme do kongresového sálu Pegasus RCO v Olomouci na RCO Fitness Cup 2018. Níže můžete nahlédnout do startovních listin přihlášených závodníků, kterých je 135.


Níže nabízíme uzavřené startovní listiny platné k dnešnímu dni. Pokud jste se na soutěž přihlásili
a v přehledu níže se nenacházíte, nemáte dořešeny všechny náležitosti,
zkontaktujte bez prodlení sekretariát svazu!
(e-mail: denisa.stepankova@skfcr.cz • tel.: 739 788 348)


Kulturistika mužů do 80 kg

• 1. Nikolas Golas (Gold Team Karviná)
• 2. Lukáš Růžička (Fine Fitness Pardubice)
• 3. Tomáš Söhnel (Fitness Gym Vrábel)
• 4. Marek Šajnar (Fitness AVE Přerov)
• 5. Miroslav Trnečka (Metal Gym Moravská Třebová)
• 6. Tomáš Vondál (Oddíl kulturistiky ASK Blansko)

Kulturistika mužů nad 80 kg

Kategorie do 90 kg a nad 90 kg byly sloučeny.

• 1. Tomáš Mach (Fitness Mania Gym Kladno)
• 2. Jan Řišica (Toro Gym Vysoké Mýto)
• 3. Tomáš Ritter (TJ Olympia Zlín)
• 4. Lukáš Slabý (Fitness team Ronnie.cz)
• 5. Karel Slavík (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 6. David Tauš (Dave Fit Club Zlín)
• 7. Jakub Valášek (BBK Fitness Sokol Znojmo)
• 8. Jan Zapletal (TJ Olympia Zlín)

Klasická kulturistika

• 1. Richard Bílík (SK Luna Fitness Havířov)
• 2. Ondřej Brožík (The Dreams Factory Gym Plzeň)
• 3. Jakub Čablík (Fitness AVE Přerov)
• 4. Martin Dostál (Infitness Zlín)
• 5. Tomáš Hála (Fitcentrum Dragon Ostrava)
• 6. Roman Kotál (Prom-In Team)
• 7. Roman Kuča (Fitnesscentrum Šembi Bohumín)
• 8. Martin Müller (SK PEPA centrum Opava)
• 9. Ondřej Novák (Gym Blue Sun)
• 10. Radim Řezáč (TJ Olympia Zlín)
• 11. Daniel Svoboda (Fitness při CVČ Most)
• 12. Patrik Šerý (Arny Gym Club Profesional)
• 13. Jiří Vinš (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 14. Jan Všetička (Infitness Zlín)

Physique mužů do 178 cm

• 1. Michal Bystrianský (KSK Jalex Team Krnov)
• 2. Filip Geryk (Fitness PEPA Opava)
• 3. Daniel Gruber (SF7 Team)
• 4. Martin Horák (Fitness při CVČ Most)
• 5. Pavel Hronek (Infitness Zlín)
• 6. Martin Kraml (Obořil Elite Team)
• 7. Šimon Krejčí (T&M Olympia Fitness Praha)
• 8. Václav Kršňák (Fitness team Ronnie.cz)
• 9. Dominik Kytlica (Kubík fitness Ostrava)
• 10. Roman Nečekal (Infitness Zlín)
• 11. Ondřej Pokorný (Sportovní klub Zbýšov)
• 12. Vojtěch Trejtnar (Remi Sport Prostějov)
• 13. Jakub Vavrys (Fitness Gym Vrábel)
• 14. Tomáš Vognar (Sportovní klub Zbýšov)
• 15. Dušan Vopelka (KSK Jalex Team Krnov)
• 16. Ladislav Vopravil (Sport Studio Sandow Mariánské Lázně)
• 17. Patrik Voříšek (Extrifit Club)
• 18. Antonín Vu (MD Fitness Lanškroun)

Physique mužů do 182 cm

• 1. Lukáš Chrascina (Fitness AVE Přerov)
• 2. Pavel Dittrich (Fitness Gym Vrábel)
• 3. Pavel Havelka (Fitness team Ronnie.cz)
• 4. Miroslav Kadlec (T&M Olympia Fitness Praha)
• 5. Blažej Kožár (Kubík fitness Ostrava)
• 6. Lukáš Sládek (Spinning & Fitness Brno)
• 7. Jaroslav Vrzáček (SF7 Team)

Physique mužů nad 182 cm

• 1. Matúš Barna (Target Team)
• 2. Vladimír Bělka (Target Team)
• 3. Lukáš Beránek (Topič Team Jihlava)
• 4. Zdeněk Kolek (BBK Fitness Sokol Znojmo)
• 5. Radek Kuba (TJ Valašské Meziříčí)
• 6. Ondřej Lošák (StarFit Kopřivnice)
• 7. Jakub Marek (Fit - K.O. Staré Město)
• 8. Jakub Veselý (Remi Sport Prostějov)

Bodyfitness do 164 cm

• 1. Petra Gallerachová (Joe Fit Děčín)
• 2. Andrea Jančíková (Target Team)
• 3. Renata Jevická (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 4. Karolina Juřáková (Fitness Gym Vrábel)
• 5. Michaela Kotorová (SK Přerov)
• 6. Lenka Nováková (T&M Olympia Fitness)

Bodyfitness nad 164 cm

• 1. Lenka Gasnárková (Irongym Kyjov)
• 2. Petra Kuncová (GymFit Krupka)
• 3. Veronika Olejárová (Kubík fitness Ostrava)
• 4. Eliška Smejkalová (BBC Praha)
• 5. Simona Šimánová (Fine Fitness Pardubice)
• 6. Markéta Šulcová (Eurogym Fitness Olomouc)
• 7. Dominika Švrčková (Mišmaš Fitness Brno)
• 8. Ida Tvarůžková (Fitness Gym Vrábel)

Bikiny fitness do 165 cm

Závodnice této kategorie budou na místě rozděleny do dvou výškových kategorií.

• 1. Anna Marie Bémová (Fitness AVE Přerov)
• 2. Jana Březíková (Axagym Praha)
• 3. Tereza Chloupková (Fitcentrum Assen Ostrava)
• 4. Zuzana Chomová (Yamamoto Czech)
• 5. Sabina Doležalová (Yamamoto Czech)
• 6. Barbora Dvořáková (Axagym Praha)
• 7. Kristýna Holá (FirstStep Fitness Praha)
• 8. Helena Jenisová (Extrifit Club)
• 9. Petra Kopřivová (Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun)
• 10. Klára Korábová (Fitness Bobycentrum)
• 11. Vendula Mačalíková (Fitness Bobycentrum)
• 12. Adriana Mikešová (TJ Olympia Zlín)
• 13. Denisa Navrátilová (Mišmaš Fitness Brno)
• 14. Markéta Pítrová (Caesar Fitness Nový Jičín)
• 15. Jitka Pokorná (Factory Fitness Bystrc)
• 16. Lenka Puflerová (Fitness Tým P&K Gym 78 Kadaň)
• 17. Michaela Roubalová (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 18. Kristýna Seidlová (Extrifit Club)
• 19. Tereza Szwarcová (Toro Gym Vysoké Mýto)
• 20. Lucie Šedá (Gym Blue Sun)
• 21. Tereza Šeráková (Eagle Fitness)
• 22. Eva Temňáková (Toro Gym Vysoké Mýto)
• 23. Zuzana Uhlířová (Fitness AVE Přerov)
• 24. Alena Víšková (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 25. Alžběta Vopelková (KSK Jalex Team Krnov)
• 26. Anna Zdražilová (Fitness AVE Přerov)
• 27. Klára Kubková (Yamamoto Czech)
• 28. Barbora Planá (Yamamoto Czech)

Bikiny fitness do 170 cm

• 1. Katarína Halagovcová (Target Team)
• 2. Nikola Hvorková (TJ Valašské Meziříčí)
• 3. Veronika Jonášová (Kubík fitness Ostrava)
• 4. Barbora Lechnerová (Toro Gym Vysoké Mýto)
• 5. Marie Lišaníková (Infitness Zlín)
• 6. Andrea Málková (Toro Gym Vysoké Mýto)
• 7. Adriana Mandová (TJ Spartak Uherský Brod)
• 8. Denisa Ryndová (Yamamoto Czech)
• 9. Marie Sázelová (T&M Olympia Fitness Praha)
• 10. Michaela Sichálková (Infitness Zlín)
• 11. Kateřina Slaninová (Caesar Fitness Nový Jičín)
• 12. Magdaléna Vrágová (Extrifit Club)

Bikiny fitness nad 170 cm

• 1. Martina Bělecká (Hammer Strength Fitness)
• 2. Eliška Benešová (Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun)
• 3. Petra Beroušková (Target Team)
• 4. Jacqueline Figová (Bikini Angels Praha)
• 5. Dominika Grigarová (SK Přerov)
• 6. Barbora Jarmarová (Fitness team Ronnie.cz)
• 7. Monika Klementová (Xfitness Praha)
• 8. Barbora Králová (Kubík fitness Ostrava)
• 9. Kamila Maříková (Stan´s Gym Kladno)
• 10. Veronika Müllerová (FirstStep Fitness Praha)
• 11. Alena Neffová (MD Fitness Lanškroun)
• 12. Tereza Nosková (Hammer Strength Fitness)
• 13. Dita Pavlíková (KSK Jalex Team Krnov)
• 14. Kateřina Sobalová (Fine Fitness Pardubice)
• 15. Aneta Szurmanová (Fitnesscentrum Šembi Bohumín)
• 16. Kristýna Švrčková (Toro Gym Vysoké Mýto)
• 17. Nikola Válková (Fitness team Ronnie.cz)

Wellness fitness

• 1. Martina Crlová (Kubík fitness Ostrava)
• 2. Marilena Georgiou (Big1One Fitness)
• 3. Aikaterini Polymerou (Xfitness Praha)


Generální partner

Vyhledávání

 
© 2018 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty