Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Grand Prix Zbýšov 2018 - výsledky

Článek vydán 28. 04. 2018 - Informace svazu - zhlédnutí: 1117

Přinášíme Vám výsledky pohárové soutěže jarní sezóny GP Zbýšov 2018, která se konala v sobotu 28. dubna v KD Cristal v Rosicích. Na soutěž se přihlásilo 118 závodníků do kategorií klasická kulturistika a kulturistika mužů, bodyfitness, bikiny fitness, physique mužů a fitness dětí (do 15 let vč. - chlapci, dívky) a dorostenek (do 18 let) - fitness se odtud zároveň nominuje na Mistrovství ČR ve fitness 2018. Na pódium nakonec nastoupilo 106 soutěžících.


Bodyfitness

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 21 Ida Tvarůžková Fitness Gym Vrábel 1985 165,5 5 5 10
2. 111 Eliška Smejkalová BBC Praha 1990 168,5 6 7 13
3. 60 Petra Kuncová GymFit Krupka 1987 172,0 8 7 15
4. 119 Veronika Olejárová Kubík fitness Ostrava 1991 170,0 12 12 24
5. 92 Petra Gallerachová Joe Fit Děčín 1980 160,0 17 16 33
6. 62 Karolina Juřáková Fitness Gym Vrábel 2003 162,5 18 17 35
7. 3 Lenka Gasnárková Irongym Kyjov 1984 177,0 20 - 20


Bikiny fitness do 162 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 69 Anna Zdražilová Fitness AVE Přerov 2000 159,5 5 4 9
2. 102 Markéta Pítrová Caesar Fitness Nový Jičín 1992 161,5 7 8 15
3. 83 Šárka Poláková Wolfberry Team 1991 157,0 8 8 16
4. 1 Eva Temňáková Toro Gym Vysoké Mýto 1999 158,0 10 10 20
5. 2 Denisa Dangová Irongym Kyjov 1996 162,0 15 15 30

Bikiny fitness do 165 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 70 Viktoria Babíková Target Team 2002 164,0 3 3 6
2. 112 Lenka Puflerová Fitness Tým P&K Gym 78 Kadaň 1991 163,5 8 6 14
3. 73 Kateřina Koláčková Wolfberry Team 1992 165,0 9 9 18
4. 61 Lucie Šedá Gym Blue Sun 1989 164,0 11 12 23
5. 66 Barbora Lechnerová Toro Gym Vysoké Mýto 1999 165,0 15 15 30
6. 107 Denisa Navrátilová Mišmaš Fitness Brno 1985 164,0 18 18 36
7. 105 Lucie Žáková Fitness AVE Přerov 1997 163,5 21 - 21

Bikiny fitness do 170 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 48 Michaela Sichálková Infitness Zlín 1998 167,0 4 5 9
2. 93 Simona Hanáčková TJ Spartak Uherský Brod 2000 166,5 6 5 11
3. 98 Katarína Halagovcová Target Team 1997 167,5 11 11 22
4. 82 Andrea Málková Toro Gym Vysoké Mýto 1989 166,0 11 12 23
5. 113 Tereza Anna Černošková Fitness AVE Přerov 2002 167,0 14 13 27

Bikiny fitness nad 170 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 33 Jacqueline Figová Bikini Angels Praha 1993 176,0 4 3 7
2. 109 Dominika Grigarová SK Přerov 1996 177,0 7 7 14
3. 87 Tereza Nosková Hammer Strength Fitness 1992 175,0 6 8 14
4. 46 Barbora Jarmarová Fitness team Ronnie.cz 1993 171,0 12 12 24
5. 56 Petra Beroušková Target Team 1992 171,5 17 15 32
6. 8 Jana Cidlíková Extrifit Club 1988 173,0 19 18 37
7. 71 Martina Bělecká Hammer Strength Fitness 1986 179,5 19 - 19
8. 81 Kateřina Sobalová Fine Fitness Pardubice 1985 190,0 23 - 23

Bikiny fitness - absolutní vítězka

p. č. jméno oddíl / stát nar.
1. 33 Jacqueline Figová Bikini Angels Praha 1993


Kulturistika mužů do 80 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 118 Lukáš Růžička Fine Fitness Pardubice 1993 77,0 3 3 6 9
2. 65 Daniel Konečný Fitness AVE Přerov 1997 74,5 7 7 14 21
3. 76 Vladimír Stehlík Fitness team Ronnie.cz 1992 77,0 8 8 16 24

Kulturistika mužů nad 80 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 10 Jan Zapletal TJ Olympia Zlín 1993 82,7 3 3 6 9
2. 96 Jakub Valášek BBK Fitness Sokol Znojmo 1991 93,6 9 8 14 22
3. 54 Tomáš Mach Fitness Mania Gym Kladno 1982 97,7 6 7 16 23
4. 43 Tomáš Vondál Oddíl kulturistiky ASK Blansko 1990 81,5 12 12 24 36
5. 55 Tomáš Ritter TJ Olympia Zlín 1998 99,8 17 15 34 49
6. 51 Ladislav Škoda TJ Tesla Brno 1980 98,4 16 18 32 50
7. 52 Rostislav Žiška Factory Fitness Bystrc 1985 94,0 21 - - 21

Klasická kulturistika

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 38 Josef Drda Extrifit Club 1998 182,0 86,3 3 4 6 10
2. 5 Ondřej Brožík The Dreams Factory Gym Plzeň 1991 181,0 86,8 7 8 12 20
3. 49 Jiří Vinš Března Fitness Club Česká Lípa 1992 188,5 95,3 9 9 18 27
4. 53 Ondřej Novák Gym Blue Sun 1986 182,0 83,9 10 12 24 36
5. 11 Jakub Čablík Fitness AVE Přerov 1992 184,0 82,6 15 15 30 45

Kulturistika - absolutní vítěz

p. č. jméno oddíl / stát nar.
1. 38 Josef Drda Extrifit Club 1998


Physique mužů do 178 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 97 Martin Horák Fitness při CVČ Most 1989 177,0 3 3 6
2. 23 Daniel Gruber SF7 Team 1994 173,0 7 6 13
3. 90 Pavel Dittrich Fitness Gym Vrábel 1996 177,0 10 10 20
4. 84 Dominik Kytlica Kubík fitness Ostrava 1997 178,0 10 11 21
5. 88 Ondřej Pokorný Sportovní klub Zbýšov 1991 172,0 18 15 33
6. 91 Ladislav Vopravil Sport Studio Sandow Marián. Lázně 1991 172,5 17 18 35
7. 117 Roman Nečekal Infitness Zlín 1986 175,0 20 - 20
8. 101 Tomáš Vognar Sportovní klub Zbýšov 1990 176,0 23 - 23
9. 50 Ondřej Paterna TJ Spartak Třebíč 1999 175,0 27 - 27

Physique mužů do 182 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 9 Pavel Havelka Fitness team Ronnie.cz 1979 180,0 3 3 6
2. 79 Jaroslav Vrzáček SF7 Team 1989 180,0 8 7 15
3. 31 Lukáš Chrascina Fitness Ave Přerov 1996 180,0 7 8 15
4. 67 Miroslav Kadlec T&M Olympia Fitness Praha 1985 182,0 12 12 24

Physique mužů nad 182 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 85 Lukáš Beránek Topič Team Jihlava 1990 186,5 4 4 8
2. 17 Radek Kuba TJ Valašské Meziříčí 1994 186,0 5 5 10
3. 104 Pavel Januš Factory Fitness Bystrc 1989 186,0 8 8 16
4. 13 Ondřej Lošák StarFit Kopřivnice 1990 186,0 12 12 24
5. 86 Robin Kott BBK Fitness Sokol Znojmo 1996 183,0 15 15 30
6. 103 Tomáš Vaicenbacher TJ Moravan Lednice 1989 185,0 20 18 38
7. 63 Matúš Barna Target Team 1989 186,5 20 - 20
8. 94 Zdeněk Kolek BBK Fitness Sokol Znojmo 1997 184,0 24 - 24

Physique mužů - absolutní vítěz

p. č. jméno oddíl / stát nar.
1. 85 Lukáš Beránek Topič Team Jihlava 1990


Fitness dorostenek (do 18 let)

p. č. jméno oddíl / stát nar. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 16 Lucie Dulovcová All Stars fitness tým Lužice 2002 6 3 9
2. 58 Barbora Slavíková All Stars fitness tým Lužice 2002 12 7 19
3. 6 Barbora Pospíšilová Fitness AVE Přerov 2000 18 8 26
4. 42 Jasmína Voldánová All Stars fitness tým Lužice 2002 24 12 36

Fitness dívek do 10 let

p. č. jméno oddíl / stát nar. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 77 Barbora Ingrová All Stars fitness tým Lužice 2008 6 4 10
2. 15 Mária Zakaria All Stars fitness tým Lužice 2010 18 10 28
3. 80 Erika Zavadilová All Stars fitness tým Lužice 2010 22 10 32
4. 89 Kristýna Kučová All Stars fitness tým Lužice 2010 28 7 35
5. 19 Tereza Štulová Fitness AVE Přerov 2008 28 14 42
6. 75 Valentýna Faganová All Stars fitness tým Lužice 2011 30 17 47
7. 4 Alma Přibilová All Stars fitness tým Lužice 2012 38 - 38
8. 99 Valerie Molínová SK PEPA centrum Opava 2008 42 - 42
9. 114 Melánie Jasníková SK PEPA centrum Opava 2012 54 - 54
10. 59 Melisa Moserová SK PEPA centrum Opava 2009 58 - 58
11. 22 Bára Grossmannová SK PEPA centrum Opava 2009 68 - 68
12. 36 Marie Grossmannová SK PEPA centrum Opava 2009 70 - 70
13. 32 Lilien Gajdošová SK PEPA centrum Opava 2012 74 - 74

Fitness dívek do 13 let

p. č. jméno oddíl / stát nar. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 72 Kristýna Dubcová All Stars fitness tým Lužice 2005 6 3 9
2. 20 Michaela Tóthová SK Moog Brno 2005 20 6 26
3. 34 Dagmar Jasníková SK PEPA centrum Opava 2006 16 13 29
4. 25 Beáta Klimešová SK PEPA centrum Opava 2007 22 14 36
5. 30 Dominika Nazarová Fitness AVE Přerov 2006 28 18 46
6. 41 Julie Bršlicová SK PEPA centrum Opava 2007 38 10 48
7. 74 Tereza Rusková SK PEPA centrum Opava 2005 44 - 44
8. 39 Jenifer Kleinová SK PEPA centrum Opava 2007 48 - 48
9. 28 Kateřina Vlčková SK PEPA centrum Opava 2005 52 - 52
10. 14 Veronika Hromková All Stars fitness tým Lužice 2006 52 - 52
11. 24 Marie Krásová SK PEPA centrum Opava 2006 68 - 68
12. 27 Hana Jelenová SK PEPA centrum Opava 2005 70 - 70

Fitness dívek nad 13 let

p. č. jméno oddíl / stát nar. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 100 Kateřina Dokládalová Fitness AVE Přerov 2003 8 5 13
2. 116 Natálie Bílíková All Stars fitness tým Lužice 2004 10 4 14
3. 35 Anastázie Kabelíková Fitness AVE Přerov 2004 22 14 36
4. 95 Barbora Nováková SK PEPA centrum Opava 2004 24 13 37
5. 37 Nikola Korduliaková SK PEPA centrum Opava 2004 28 12 40
6. 26 Natálie Táborská SK PEPA centrum Opava 2004 34 16 50


Fitness chlapců

p. č. jméno oddíl / stát nar. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 29 Jan Štěpánek SK PEPA centrum Opava 2006 6 3 9
2. 40 Adam Lokoč SK PEPA centrum Opava 2009 12 6 18
3. 78 Tomáš Droždík SK PEPA centrum Opava 2010 18 9 27


Rozhodčí


Ceny pro vítěze jednotlivých kategorií


Generální partner

Vyhledávání

 
© 2018 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty