Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Mistrovství České republiky ve fitness 2018 a FFF Cup 2018 - startovní listiny

Článek vydán 03. 05. 2018 - Informace svazu - zhlédnutí: 1124

V sobotu 5. května Vás srdečně zveme do Kulturního centra v Rakovníku na mistrovské klání Mistrovství ČR ve fitness 2018 a zároveň pohárovou soutěž v kulturistice, physique mužů, bodyfitness a bikiny fitness - FFF Cup 2018. Níže můžete nahlédnout do startovních listin přihlášených závodníků, kterých je 129.


Níže nabízíme uzavřené startovní listiny platné k dnešnímu dni. Pokud jste se na soutěž přihlásili
a v přehledu níže se nenacházíte, nemáte dořešeny všechny náležitosti,
zkontaktujte bez prodlení sekretariát svazu! (e-mail: denisa.stepankova@skfcr.cz • tel.: 739 788 348)


MISTROVSTVÍ ČR VE FITNESS 2018


Fitness mužů a juniorů

• 1. Jan Černý (Hammer Strength Fitness)
• 2. Josef Chovančík (RT Sport Fitness Jirkov)

Fitness chlapců

• 1. Tomáš Droždík (SK PEPA centrum Opava)
• 2. Adam Lokoč (SK PEPA centrum Opava)
• 3. Jan Štěpánek (SK PEPA centrum Opava)

Fitness dorostenek

• 1. Lucie Dulovcová (All Stars fitness tým Lužice)
• 2. Barbora Pospíšilová (Fitness AVE Přerov)
• 3. Barbora Slavíková (All Stars fitness tým Lužice)

Fitness dívek

Závodnice budou na místě rozděleny do více věkových kategorií (tzn. stejně jako při nominaci).

• 1. Natálie Bílíková (All Stars fitness tým Lužice)
• 2. Julie Bršlicová (SK PEPA centrum Opava)
• 3. Kateřina Dokládalová (Fitness AVE Přerov)
• 4. Kristýna Dubcová (All Stars fitness tým Lužice)
• 5. Valentýna Faganová (All Stars fitness tým Lužice)
• 6. Veronika Hromková (All Stars fitness tým Lužice)
• 7. Barbora Ingrová (All Stars fitness tým Lužice)
• 8. Melánie Jasníková (SK PEPA centrum Opava)
• 9. Dagmar Jasníková (SK PEPA centrum Opava)
• 10. Anastázie Kabelíková (Fitness AVE Přerov)
• 11. Jenifer Kleinová (SK PEPA centrum Opava)
• 12. Beáta Klimešová (SK PEPA centrum Opava)
• 13. Nikola Korduliaková (SK PEPA centrum Opava)
• 14. Kristýna Kučová (All Stars fitness tým Lužice)
• 15. Valerie Molínová (SK PEPA centrum Opava)
• 16. Melisa Moserová (SK PEPA centrum Opava)
• 17. Dominika Nazarová (Fitness AVE Přerov)
• 18. Barbora Nováková (SK PEPA centrum Opava)
• 19. Alma Přibilová (All Stars fitness tým Lužice)
• 20. Tereza Rusková (SK PEPA centrum Opava)
• 21. Tereza Štulová (Fitness AVE Přerov)
• 22. Natálie Táborská (SK PEPA centrum Opava)
• 23. Michaela Tóthová (SK Moog Brno)
• 24. Kateřina Vlčková (SK PEPA centrum Opava)
• 25. Mária Zakaria (All Stars fitness tým Lužice)
• 26. Erika Zavadilová (All Stars fitness tým Lužice)


FFF CUP 2018


Bodyfitness do 164 cm

• 1. Petra Gallerachová (Joe Fit Děčín)
• 2. Martina Habová (Fitness Tým P&K Gym 78 Kadaň)
• 3. Andrea Jančíková (Target Team)

Bodyfitness nad 164 cm

• 1. Barbora Bláhová (Turek Team)
• 2. Ivana Buriánková (Cardiofitness II.)
• 3. Eliška Ehrenbergerová (Factory Pro Praha)
• 4. Petra Kuncová (GymFit Krupka)
• 5. Lenka Suchopárová (Xfitness Praha)
• 6. Tereza Vinšová (Fitness Centrum Alice)
• 7. Marie Zapletalová (Pajič Trainings)

Bikiny fitness do 165 cm

• 1. Tereza Chloupková (Fitcentrum Assen Ostrava)
• 2. Petra Kopřivová (Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun)
• 3. Klára Korábová (Fitness Bobycentrum)
• 4. Dita Láblerová (Tom „S“ Gym Děčín)
• 5. Barbora Luzarová (SK PEPA centrum Opava)
• 6. Vendula Mačalíková (Fitness Bobycentrum)
• 7. Adriana Mikešová (TJ Olympia Zlín)
• 8. Lenka Puflerová (Fitness Tým P&K Gym 78 Kadaň)
• 9. Lucie Šedá (Gym Blue Sun)
• 10. Veronika Wagnerová (Fitness Slunce Tábor)
• 11. Lucie Žáková (Fitness AVE Přerov)
• 12. Jana Žitná (Fitness při CVČ Most)
• 13. Zuzana Šimončičová (Slovensko)

Bikiny fitness do 170 cm

• 1. Tereza Anna Černošková (Fitness AVE Přerov)
• 2. Magdaléna Fejfarová (FirstStep Fitness Praha)
• 3. Natálie Hanslíková (SK PEPA centrum Opava)
• 4. Marie Sázelová (T&M Olympia Fitness Praha)
• 5. Miriam Sudková (Fitness Hulk Plzeň)
• 6. Nikola Šeböková (Fitness Slunce Tábor)
• 7. Andrea Švábová (Champions Academy Lucie Vajsové)
• 8. Magdaléna Vrágová (Extrifit Club)

Bikiny fitness nad 170 cm

• 1. Martina Bělecká (Hammer Strength Fitness)
• 2. Kristýna Berná (Turek Team)
• 3. Petra Beroušková (Target Team)
• 4. Jacqueline Figová (Bikini Angels Praha)
• 5. Adriana García (The Dreams Factory Gym Plzeň)
• 6. Barbora Jarmarová (Fitness team Ronnie.cz)
• 7. Monika Klementová (Xfitness Praha)
• 8. Kamila Maříková (Stan´s Gym Kladno)
• 9. Hana Milev (Fitness Mania Gym Kladno)
• 10. Kateřina Sobalová (Fine Fitness Pardubice)
• 11. Petra Zvoníčková (Infitness Zlín)

Kulturistika juniorů

• 1. Martin Adamus (Armal Gym Praha)
• 2. Josef Drda (Extrifit Club)
• 3. Lukáš Kocfelda (Fitness AVE Přerov)
• 4. Jakub Otipka (SK PEPA centrum Opava)

Kulturistika mužů do 80 kg

• 1. Jiří Hergesell (Fitness Slunce Tábor)
• 2. Pavel Hofman (SK Factory Team Ústí nad Labem)
• 3. Ladislav Pitrmoc (SK Fitness Siesta Mělník)
• 4. Lukáš Růžička (Fine Fitness Pardubice)
• 5. Radoslav Slavík (T&M Olympia Fitness Praha)

Kulturistika mužů nad 80 kg

• 1. Martin Adamus (Armal Gym Praha)
• 2. David Bednár (T&M Olympia Fitness Praha)
• 3. Luboš Chmelenský (World Fitness Vlašim)
• 4. Martin Dostál (Infitness Zlín)
• 5. Josef Drda (Extrifit Club)
• 6. Tomáš Mach (Fitness Mania Gym Kladno)
• 7. Jan Matějka (Hard Core Gym Františkovy Lázně)
• 8. Josef Pavle (Strongman Czech Republic)
• 9. Daniel Svoboda (Fitness při CVČ Most)
• 10. Òndřej Švabovský (BBK Fitness Sokol Znojmo)
• 11. Antonín Téma (Hard Core Gym Františkovy Lázně)
• 12. Jan Jiří Vícha (Cardiofitness II.)
• 13. Jiří Vinš (Března Fitness Club Česká Lípa)

Physique mužů do 178 cm

• 1. Jan Černý (Hammer Strength Fitness)
• 2. Lukáš Hlavnička (Toro Gym Vysoké Mýto)
• 3. Martin Horák (Fitness při CVČ Most)
• 4. Lukáš Jedlička (Fitness R. A. P. Factory Praha)
• 5. Petr Kaiser (Cardio Fitness ČS Česká Lípa)
• 6. Jan Kebrle (The Dreams Factory Gym Plzeň)
• 7. Šimon Krejčí (T&M Olympia Fitness Praha)
• 8. Jiří Kubeš (Pepe Lopez Gym Chomutov)
• 9. Michal Kubín (Strongman Czech Republic)
• 10. Dominik Kytlica (Kubík fitness Ostrava)
• 11. Vít Oravec (TJ Sport Chomutov - oddíl kulturistiky)
• 12. Vit Režný (Hard Core Gym Františkovy Lázně)
• 13. Tomáš Topolančin (Pepe Lopez Gym Chomutov)
• 14. Radek Trpišovský (BOPO Factory Gym)

Physique mužů do 182 cm

• 1. Pavel Havelka (Fitness team Ronnie.cz)
• 2. David Pliml (LaKu Bodybuilder Team)
• 3. Lukáš Sládek (Spinning & Fitness Brno)
• 4. Bohuslav Špaček (Fitness Hulk Plzeň)
• 5. Jaroslav Vrzáček (SF7 Team)

Physique mužů nad 182 cm

• 1. Vladimír Bělka (Target Team)
• 2. Josef Chovančík (RT Sport Fitness Jirkov)
• 3. Pavel Dressler (Fitness KWK Fit)
• 4. Maxim Fedorov (Fitness Mania Gym Kladno)
• 5. Martin Gryga (Fitness AVE Přerov)
• 6. Marek Kavina (Fitness při CVČ Most)
• 7. Filip Kroček (Armal Gym Praha)
• 8. Josef Leško (Fitness Hulk Plzeň)
• 9. Tomáš Noheyl (Fitness při CVČ Most)
• 10. Josef Ptáčník (Fitness VAF Milovice)
• 11. František Zbahna (Atlas Club Hořovice)
• 12. Jan Zbránek (TJ Spartak Třebíč)


Generální partner

Vyhledávání

 
© 2018 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty