Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

BFC Cup 2018 - startovní listiny

Článek vydán 03. 05. 2018 - Informace svazu - zhlédnutí: 1104

V neděli 6. května Vás srdečně zveme do kulturního domu Crystal v České Lípě na pohárovou soutěž v kulturistice, physique, bodyfitness a bikiny fitness - BFC Cup 2018. Níže můžete nahlédnout do startovních listin přihlášených závodníků, kterých je 149.


Níže nabízíme uzavřené startovní listiny platné k dnešnímu dni. Pokud jste se na soutěž přihlásili
a v přehledu níže se nenacházíte, nemáte dořešeny všechny náležitosti,
zkontaktujte bez prodlení sekretariát svazu! (e-mail: denisa.stepankova@skfcr.cz • tel.: 739 788 348)


Kulturistika juniorů do 77 kg

• 1. Michal Beneš (T&M Olympia Fitness Praha)
• 2. Jaroslav Čada (Hulk Gym Brno)
• 3. Vojtěch Nádeníček (MD-Posilovna Brno)
• 4. Filip Vig (Dee Gym Liberec)
• 5. Daniel Šilhán (Oddíl silového trojboje a kulturistiky - TJ Turnov)

Kulturistika juniorů nad 77 kg

• 1. Martin Adamus (Armal Gym Praha)
• 2. Sebastian Balín (Fitness Slavia Praha)
• 3. Miroslav Beck (Marvel Gym Mladá Boleslav)
• 4. René Blahovský (Eagle Fitness)
• 5. Jan Echtner (Fitness Hulk Plzeň)
• 6. Patrik Hamouz (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 7. David Ježek (Toro Gym Vysoké Mýto)
• 8. Milan Kolomazník (Dee Gym Liberec)
• 9. Vladimír Vacík (Fitness centrum Kutná Hora)
• 10. Jiří Vojáček (T&M Olympia Fitness Praha)

Kulturistika mužů do 80 kg

• 1. Matěj Bartoš (Profi Fitness Eva Plzeň)
• 2. Tomáš Blahout (Hard Core Gym Františkovy Lázně)
• 3. Lukáš Růžička (Fine Fitness Pardubice)
• 4. Radoslav Slavík (T&M Olympia Fitness Praha)
• 5. Tomáš Söhnel (Fitness Gym Vrábel)

Kulturistika mužů do 90 kg

• 1. Luboš Chmelenský (World Fitness Vlašim)
• 2. Antonín Téma (Hard Core Gym Františkovy Lázně)

Kulturistika mužů nad 90 kg

• 1. Martin Adamus (Armal Gym Praha)
• 2. Jan Echtner (Fitness Hulk Plzeň)
• 3. David Frýba (Bastard´s Gym Jičín)
• 4. Michal Kičák (Hard Core Gym Františkovy Lázně)
• 5. Tomáš Mach (Fitness Mania Gym Kladno)
• 6. Jan Matějka (Hard Core Gym Františkovy Lázně)
• 7. Josef Pavle (Strongman Czech Republic)
• 8. Karel Slavík (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 9. Ondřej Švabovský (BBK Fitness Sokol Znojmo)
• 10. Ervín Wallisch (Hard Core Gym Františkovy Lázně)
• 11. Markus Ettenauer (Rakousko)

Klasická kulturistika do 180 cm

• 1. Michal Beneš (T&M Olympia Fitness Praha)
• 2. Richard Bílík (SK Luna Fitness Havířov)
• 3. Martin Dostál (Infitness Zlín)
• 4. Jiří Hergesell (Fitness Slunce Tábor)
• 5. Pavel Hofman (SK Factory Team Ústí nad Labem)
• 6. Dušan Mankovecký (Mega Fitness Praha)
• 7. Petr Nagy (TJ Slovácká Slávia)
• 8. Ladislav Pitrmoc (SK Fitness Siesta Mělník)
• 9. Denis Petkovic (Rakousko)

Klasická kulturistika nad 180 cm

• 1. Miroslav Beck (Marvel Gym Mladá Boleslav)
• 2. David Bednár (T&M Olympia Fitness Praha)
• 3. Jan Bláha (Hard Core Gym Františkovy Lázně)
• 4. Jiří Hrabák (Fitness team Ronnie.cz)
• 5. Jakub Ivanecký (Pro Life Fitness Telč)
• 6. Daniel Svoboda (Fitness při CVČ Most)
• 7. Daniel Šilhán (Oddíl silového trojboje a kulturistiky - TJ Turnov)
• 8. Jan Jiří Vícha (Cardiofitness II.)
• 9. Jiří Vinš (Března Fitness Club Česká Lípa)

Physique mužů do 178 cm

• 1. Adam Bartoš (Pulse Fitness Club Praha)
• 2. Lukáš Hlavnička (Toro Gym Vysoké Mýto)
• 3. Martin Horák (Fitness při CVČ Most)
• 4. David Hrončok (The Dreams Factory Gym Plzeň)
• 5. Lukáš Jedlička (Fitness R. A. P. Factory Praha)
• 6. Petr Kaiser (Cardio Fitness ČS Česká Lípa)
• 7. Jan Kebrle (The Dreams Factory Gym Plzeň)
• 8. Martin Kraml (Obořil Elite Team)
• 9. Šimon Krejčí (T&M Olympia Fitness Praha)
• 10. Jiří Kubeš (Pepe Lopez Gym Chomutov)
• 11. Michal Kubín (Strongman Czech Republic)
• 12. Dominik Kytlica (Kubík fitness Ostrava)
• 13. Jan Liška (Target Team)
• 14. Vít Režný (Hard Core Gym Františkovy Lázně)
• 15. Matěj Šeps (Extrifit Club)
• 16. Tomáš Topolančin (Pepe Lopez Gym Chomutov)
• 17. Jakub Urban (Března Fitness Club Česká Lípa)

Physique mužů do 182 cm

• 1. Tomáš Brabec (Fitness club Jařest)
• 2. Pavel Havelka (Fitness team Ronnie.cz)
• 3. Petr Kubec (Dee Gym Liberec)
• 4. Lukáš Sládek (Spinning & Fitness Brno)
• 5. Bohuslav Špaček (Fitness Hulk Plzeň)
• 6. Jaroslav Vrzáček (SF7 Team)
• 7. Mario Korntheuer (Rakousko)

Physique mužů nad 182 cm

• 1. Vladimír Bělka (Target Team)
• 2. Josef Chovančík (RT Sport Fitness Jirkov)
• 3. Pavel Dressler (Fitness KWK Fit)
• 4. Maxim Fedorov (Fitness Mania Gym Kladno)
• 5. Tomáš Garnek (Posilovna Sportovní Hala Teplice)
• 6. Marek Kavina (Fitness při CVČ Most)
• 7. Filip Kroček (Armal Gym Praha)
• 8. Josef Leško (Fitness Hulk Plzeň)
• 9. Tomáš Noheyl (Fitness při CVČ Most)
• 10. Lukáš Ovský (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 11. Philip Stehlík (Profi Fitness Eva Plzeň)
• 12. Serhii Tymoshchuk (The Dreams Factory Gym Plzeň)

Bodyfitness do 164 cm

• 1. Petra Gallerachová (Joe Fit Děčín)
• 2. Martina Habová (Fitness Tým P&K Gym 78 Kadaň)
• 3. Renata Jevická (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 4. Marcela Veselá (Extrifit Club)
• 5. Andrea Jančíková (Target Team)

Bodyfitness nad 164 cm

• 1. Ivana Buriánková (Cardiofitness II.)
• 2. Radka Dubenecká (Golem´s Gym Kutná Hora)
• 3. Eliška Ehrenbergerová (Factory Pro Praha)
• 4. Zdeňka Kršíková (T&M Olympia Fitness Praha)
• 5. Petra Kuncová (GymFit Krupka)
• 6. Marie Zapletalová (Pajič Trainings)
• 7. Simona Šimánová (Fine Fitness Pardubice)
• 8. Jitka Šipošová (Oddíl silového trojboje a kulturistiky - TJ Turnov)
• 9. Tereza Vinšová (Fitness Centrum Alice)

Bikiny fitness do 165 cm

• 1. Viktoria Babíková (Target Team)
• 2. Iveta Bačinová (Fitness Club Luky Karlovy Vary)
• 3. Jana Březíková (Axagym Praha)
• 4. Tereza Chloupková (Fitcentrum Assen Ostrava)
• 5. Barbora Dvořáková (Axagym Praha)
• 6. Nicola Hetverová (Marvel Gym Mladá Boleslav)
• 7. Kristýna Holá (FirstStep Fitness Praha)
• 8. Petra Kopřivová (Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun)
• 9. Klára Korábová (Fitness Bobycentrum)
• 10. Dita Láblerová (Tom „S“ Gym Děčín)
• 11. Vendula Mačalíková (Fitness Bobycentrum)
• 12. Adriana Mikešová (TJ Olympia Zlín)
• 13. Lenka Puflerová (Fitness Tým P&K Gym 78 Kadaň)
• 14. Hana Rejnartová (Fitness Aris Jičín)
• 15. Michaela Roubalová (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 16. Kristýna Seidlová (Extrifit Club)
• 17. Eva Temňáková (Toro Gym Vysoké Mýto)
• 18. Alena Víšková (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 19. Jana Žitná (Fitness při CVČ Most)
• 20. Carina Merscher (Rakousko)
• 21. Lina Fernanda Cardozo (Rakousko)

Bikiny fitness do 170 cm

• 1. Marie Dimitrovová (Target Team)
• 2. Magdaléna Fejfarová (FirstStep Fitness Praha)
• 3. Pavla Halabrínová (Fitness R. A. P. Factory Praha)
• 4. Barbora Lechnerová (Toro Gym Vysoké Mýto)
• 5. Andrea Málková (Toro Gym Vysoké Mýto)
• 6. Jana Mazjutová (Cardiofitness II.)
• 7. Marie Sázelová (T&M Olympia Fitness Praha)
• 8. Nikola Šeböková (Fitness Slunce Tábor)
• 9. Andrea Švábová (Champions Academy Lucie Vajsové)
• 10. Tamara Humer (Rakousko)
• 11. Sonja Ronaldo (Rakousko)
• 12. Nevena Ugrenovic (Rakousko)

Bikiny fitness nad 170 cm

• 1. Martina Bělecká (Hammer Strength Fitness)
• 2. Eliška Benešová (Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun)
• 3. Kristýna Berná (Turek Team)
• 4. Petra Beroušková (Target Team)
• 5. Zuzana Černochová (Target Team)
• 6. Jacqueline Figová (Bikini Angels Praha)
• 7. Barbora Jarmarová (Fitness team Ronnie.cz)
• 8. Monika Klementová (Xfitness Praha)
• 9. Kateřina Kosková (Fitness team Ronnie.cz)
• 10. Lucie Marečková (Axagym Praha)
• 11. Hana Milev (Fitness Mania Gym Kladno)
• 12. Angelika Pochmonová (Fitness Centrum Alice)
• 13. Kateřina Sobalová (Fine Fitness Pardubice)
• 14. Kristýna Švrčková (Toro Gym Vysoké Mýto)
• 15. Petra Zvoníčková (Infitness Zlín)


Generální partner

Vyhledávání

 
© 2018 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty