Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

BFC Cup 2018 - výsledky

Článek vydán 06. 05. 2018 - Informace svazu - zhlédnutí: 1613

Přinášíme Vám výsledky pohárové soutěže jarní sezóny BFC Cup 2018, která se konala v neděli 6. května v kulturním domě Crystal v České Lípě. Na soutěž se přihlásilo celkem 149 závodníků, na pódium nakonec nastoupilo 112.


Bodyfitness do 164 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 101 Marcela Veselá Extrifit Club 1991 157,0 4 4 8
2. 109 Martina Habová Fitness Tým P&K Gym 78 Kadaň 1974 162,0 5 6 11
3. 50 Renata Jevická Března Fitness Club Česká Lípa 1983 154,0 9 9 18
4. 79 Andrea Jančíková Target Team 1975 157,0 12 12 24

Bodyfitness nad 164 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 145 Eliška Ehrenbergerová Factory Pro Praha 1994 165,0 4 4 8
2. 90 Jitka Šipošová Oddíl sil. trojboje a kultur. - TJ Turnov 1988 171,0 5 5 10
3. 148 Marie Zapletalová Pajič Trainings 1997 173,5 10 10 20
4. 28 Sonja Ronaldo Rakousko 1996 167,5 11 11 22
5. 22 Simona Šimánová Fine Fitness Pardubice 1993 165,0 16 15 31
6. 58 Radka Dubenecká Golem´s Gym Kutná Hora 1969 168,5 19 18 37
7. 7 Zdeňka Kršíková T&M Olympia Fitness Praha 1998 164,5 19 - 19


Bikiny fitness do 162 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 128 Dita Láblerová Tom „S“ Gym Děčín 1996 156,0 5 4 9
2. 48 Kristýna Seidlová Extrifit Club 1998 162,0 4 5 9
3. 11 Carina Merscher Rakousko 1997 160,0 10 9 19
4. 14 Hana Rejnartová Fitness Aris Jičín 2001 158,5 10 11 21
5. 86 Kristýna Holá FirstStep Fitness Praha 1993 160,5 19 16 35
6. 100 Adriana Mikešová TJ Olympia Zlín 1999 157,5 18 17 35
7. 134 Barbora Dvořáková Axagym Praha 1996 154,0 21 - 21
8. 120 Nicola Hetverová Marvel Gym Mladá Boleslav 1997 161,5 21 - 21

Bikiny fitness do 165 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 17 Lenka Puflerová Fitness Tým P&K Gym 78 Kadaň 1991 163,5 5 5 10
2. 56 Viktoria Babíková Target Team 2002 164,0 6 6 12
3. 93 Alena Víšková Března Fitness Club Česká Lípa 2001 162,5 9 9 18
4. 71 Michaela Roubalová Března Fitness Club Česká Lípa 1989 162,5 10 10 20
5. 146 Lina Fernanda Cardozo Rakousko 1993 165,0 15 15 30
6. 81 Vendula Mačalíková Fitness Bobycentrum 1983 163,0 18 18 36
7. 132 Klára Korábová Fitness Bobycentrum 1991 164,0 21 - 21
8. 117 Jana Březíková Axagym Praha 165,0 24 - 24

Bikiny fitness do 170 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 142 Marie Sázelová T&M Olympia Fitness Praha 1991 167,5 5 8 13
2. 35 Tamara Humer Rakousko 1993 168,5 7 7 14
3. 5 Pavla Halabrínová Fitness R. A. P. Factory Praha 1991 168,0 8 8 16
4. 4 Nevena Ugrenovic Rakousko 1990 168,0 9 9 18
5. 131 Magdaléna Fejfarová FirstStep Fitness Praha 1996 168,5 17 15 32
6. 91 Andrea Málková Toro Gym Vysoké Mýto 1989 166,0 18 15 33
7. 84 Andrea Švábová Champions Academy Lucie Vajsové 1995 168,0 20 - 20
8. 96 Marie Dimitrovová Target Team 1995 167,5 25 - 25
9. 31 Nikola Šeböková Fitness Slunce Tábor 1996 168,0 27 - 27
10. 30 Iveta Bačinová Fitness Club Luky Karlovy Vary 1993 167,0 29 - 29
11. 9 Jana Mazjutová Cardiofitness II. 1984 168,5 31 - 31

Bikiny fitness nad 170 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 124 Jacqueline Figová Bikini Angels Praha 1993 176,0 3 3 6
2. 44 Kristýna Berná Turek Team 1997 179,0 7 7 14
3. 53 Barbora Jarmarová Fitness team Ronnie.cz 1993 171,0 8 8 16
4. 46 Petra Zvoníčková Infitness Zlín 1999 173,0 12 12 24
5. 3 Zuzana Černochová Target Team 1993 180,5 15 15 30
6. 41 Monika Klementová Xfitness Praha 1986 173,0 19 18 37
7. 16 Martina Bělecká Hammer Strength Fitness 1986 179,5 22 - 22
8. 73 Kateřina Sobalová Fine Fitness Pardubice 1985 190,0 24 - 24
9. 13 Eliška Benešová Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun 1999 172,0 25 - 25
10. 66 Lucie Marečková Axagym Praha 1977 174,5 30 - 30

Bikiny fitness - absolutní vítězka

p. č. jméno oddíl / stát nar.
1. 17 Lenka Puflerová Fitness Tým P&K Gym 78 Kadaň 1991


Physique mužů do 178 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 55 David Hrončok The Dreams Factory Gym Plzeň 2000 174,0 4 4 8
2. 136 Martin Horák Fitness při CVČ Most 1989 177,0 5 5 10
3. 74 Jakub Urban Března Fitness Club Česká Lípa 1997 176,5 9 8 17
4. 143 Martin Kraml Obořil Elite Team 1991 175,5 11 12 23
5. 75 Lukáš Hlavnička Toro Gym Vysoké Mýto 1997 178,0 16 15 31
6. 125 Šimon Krejčí T&M Olympia Fitness Praha 1992 176,5 17 18 35
7. 57 Adam Bartoš Pulse Fitness Club Praha 1991 178,0 21 - 21
8. 130 Michal Kubín Strongman Czech Republic 1978 174,5 24 - 24
9. 54 Matěj Šeps Extrifit Club 2000 174,5 27 - 27

Physique mužů do 182 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 80 Pavel Havelka Fitness team Ronnie.cz 1979 180,0 3 3 6
2. 43 Lukáš Sládek Spinning & Fitness Brno 1994 180,5 6 6 12
3. 102 Petr Kaiser Cardio Fitness ČS Česká Lípa 1994 179,0 9 9 18
4. 1 Jaroslav Vrzáček SF7 Team 1989 180,0 14 13 27
5. 149 Tomáš Brabec Fitness club Jařest 1993 179,0 14 16 30
6. 135 Bohuslav Špaček Fitness Hulk Plzeň 1988 179,0 17 17 34
7. 92 Petr Kubec Dee Gym Liberec 1996 181,0 21 - 21

Physique mužů nad 182 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 47 Filip Kroček Armal Gym Praha 1998 185,5 3 4 7
2. 59 Philip Stehlík Profi Fitness Eva Plzeň 1994 186,5 8 7 15
3. 18 Serhii Tymoshchuk The Dreams Factory Gym Plzeň 1995 191,5 7 8 15
4. 78 Marek Kavina Fitness při CVČ Most 1996 184,5 12 12 24
5. 34 Vladimír Bělka Target Team 1978 189,5 15 15 30
6. 52 Mario Korntheuer Rakousko 1991 186,0 18 18 36
7. 99 Lukáš Ovský Března Fitness Club Česká Lípa 2000 183,5 21 - 21

Physique mužů - absolutní vítěz

p. č. jméno oddíl / stát nar.
1. 47 Filip Kroček Armal Gym Praha 1998


Klasická kulturistika do 180 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 65 Richard Bílík SK Luna Fitness Havířov 1979 179,0 82,9 6 7 10 17
2. 51 Denis Petkovic Rakousko 1993 180,0 86,0 5 6 12 18
3. 8 Martin Dostál Infitness Zlín 1994 180,0 84,0 7 8 14 22
4. 76 Michal Beneš T&M Olympia Fitness Praha 1997 173,0 72,8 12 11 24 35
5. 26 Dušan Mankovecký Mega Fitness Praha 1985 177,0 76,7 17 16 32 48
6. 133 Ladislav Pitrmoc SK Fitness Siesta Mělník 1993 171,0 63,0 18 17 34 51
7. 139 Jiří Hergesell Fitness Slunce Tábor 1994 176,5 78,5 20 - - 20
8. 39 Petr Nagy TJ Slovácká Slávia 1986 177,0 70,8 22 - - 22

Klasická kulturistika nad 180 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 123 Daniel Šilhán Oddíl sil. trojboje a kultur. - TJ Turnov 1995 184,0 88,3 7 8 6 14
2. 72 Miroslav Beck Marvel Gym Mladá Boleslav 1996 188,0 92,5 9 7 12 19
3. 138 Jiří Vinš Března Fitness Club Česká Lípa 1992 188,5 95,8 5 4 16 20
4. 33 Jan Bláha Hard Core Gym Františkovy Lázně 1983 192,5 101,5 12 11 22 33
5. 27 Jan Jiří Vícha Cardiofitness II. 1993 198,0 101,0 14 15 30 45
6. 63 David Bednár T&M Olympia Fitness Praha 1990 181,5 85,6 18 18 36 54


Kulturistika juniorů do 85 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 150 David Ježek Toro Gym Vysoké Mýto 1997 80,8 9 5 10 15
2. 119 René Blahovský Eagle Fitness 1997 85,0 5 8 12 20
3. 76 Michal Beneš T&M Olympia Fitness Praha 1997 72,8 8 8 18 26
4. 24 Jaroslav Čada Hulk Gym Brno 1996 68,9 10 9 18 27
5. 95 Patrik Hamouz Března Fitness Club Česká Lípa 1999 77,1 17 16 32 48
6. 94 Vojtěch Nádeníček MD-Posilovna Brno 1997 75,6 16 17 34 51
7. 144 Filip Vig Dee Gym Liberec 2000 58,3 21 - - 21

Kulturistika juniorů nad 85 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 123 Daniel Šilhán Oddíl sil. trojboje a kultur. - TJ Turnov 1995 88,3 4 3 6 9
2. 72 Miroslav Beck Marvel Gym Mladá Boleslav 1996 92,5 5 6 12 18
3. 6 Vladimír Vacík Fitness centrum Kutná Hora 1995 98,9 9 9 18 27
4. 127 Jiří Vojáček T&M Olympia Fitness Praha 1997 93,9 12 12 24 36
5. 42 Martin Adamus Armal Gym Praha 1995 92,7 16 15 30 45
6. 64 Jan Echtner Fitness Hulk Plzeň 1996 94,2 17 18 36 54
7. 129 Sebastian Balín Fitness Slavia Praha 1995 86,7 21 - - 21


Kulturistika mužů do 90 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 45 Antonín Téma Hard Core Gym Františkovy Lázně 1993 82,4 3 3 6 9
2. 25 Tomáš Blahout Hard Core Gym Františkovy Lázně 1992 79,8 8 9 14 23
3. 60 Tomáš Söhnel Fitness Gym Vrábel 1983 73,7 7 7 16 23
4. 61 Lukáš Růžička Fine Fitness Pardubice 1993 75,6 12 13 24 37
5. 115 Radoslav Slavík T&M Olympia Fitness Praha 1990 76,5 17 15 32 47
6. 2 Matěj Bartoš Profi Fitness Eva Plzeň 1991 70,6 15 16 32 48

Kulturistika mužů nad 90 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 62 Jan Matějka Hard Core Gym Františkovy Lázně 1984 99,5 5 3 10 13
2. 29 Markus Ettenauer Rakousko 1987 102,5 4 7 8 15
3. 12 Karel Slavík Března Fitness Club Česká Lípa 1989 101,2 8 8 18 26
4. 137 Michal Kičák Hard Core Gym Františkovy Lázně 1965 107,2 15 12 28 40
5. 118 Ervín Wallisch Hard Core Gym Františkovy Lázně 1976 93,0 12 17 26 43
6. 42 Martin Adamus Armal Gym Praha 1995 92,7 18 16 36 52
7. 64 Jan Echtner Fitness Hulk Plzeň 1996 94,2 21 - - 21
8. 147 Josef Pavle Strongman Czech Republic 1975 93,1 24 - - 24

Kulturistika - absolutní vítěz

p. č. jméno oddíl / stát nar.
1. 45 Antonín Téma Hard Core Gym Františkovy Lázně 1993


Rozhodčí


Generální partner

Vyhledávání

 
© 2018 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty