Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Mistrovství Moravy a Slezska dorostu
a juniorů 2018 - startovní listiny

Článek vydán 10. 05. 2018 - Informace svazu - zhlédnutí: 1533

V sobotu 12. května Vás srdečně zveme na zimní stadión v Bohumíně na Mistrovství Moravy a Slezska dorostu a juniorů 2018. Níže můžete nahlédnout do startovních listin přihlášených závodníků, kterých je 171.

Níže nabízíme uzavřené startovní listiny platné k dnešnímu dni. Pokud jste se na soutěž přihlásili
a v přehledu níže se nenacházíte, nemáte dořešeny všechny náležitosti - zkontaktujte
bez prodlení sekretariát svazu!
(e-mail: denisa.stepankova@skfcr.cz • tel.: 739 788 348)

Pro závodníky jen připomínáme, že k prezentaci na soutěži musí přinést kromě platného registračního průkazu i občanský průkaz nebo jiný doklad totožnosti s fotografií (např. pas) pro kontrolu věku pro danou kategorii. Zde platí, že ročníky narození 2002, 2003 mohou startovat v mladším dorostu (závodníci mladší než 16 let, startují po celý rok, kdy oslaví 16 a méně let). Ročníky 2000, 2001, 2002, 2003 mohou startovat ve starším dorostu (závodníci mladší než 18 let, startují po celý rok, kdy oslaví 18 a méně let). Ročníky 1995, 1996, 1997, 1998 atd. mohou startovat v juniorech (mladší než 23 let, startují po celý rok, kdy oslaví 23 a méně let). Uvedené vyplývá z dlouhodobě platného znění pravidel soutěží SKFČR (a je opakovaně zveřejňováno na stránkách SKFČR, svazovém Facebooku i zdůrazňováno na všech seminářích).


Kulturistika staršího dorostu do 65 kg

• 1. Ondřej Bajda (Fitnesscentrum Šembi Bohumín)
• 2. Vojtěch Bublík (TJ Zbrojovka Vsetín)
• 3. Pavel Dostál (Infitness Zlín)
• 4. Dominik Joskowiak (Fitnesscentrum Šembi Bohumín)
• 5. Lukáš Kocfelda (Fitness AVE Přerov)
• 6. Vojtěch Konečný (Target Team)
• 7. Lukáš Navrátil (TJ Zbrojovka Vsetín)
• 8. Jan Nikodím (Gold Team Karviná)
• 9. Adam Vágner (MD Fitness Lanškroun)
• 10. Sebastián Židel (FIT-GYM Havířov)

Kulturistika staršího dorostu do 72 kg

• 1. Václav Abrahám (Topič Team Jihlava)
• 2. Nikolas Dunička (FC KARO Slavia Havířov)
• 3. Maxim Harnol (Gold Team Karviná)
• 4. Robin Hellebrand (SK PEPA centrum Opava)
• 5. Pavel Hurta (Fit Park Ostrava)
• 6. Jiří Jirsa (SK PEPA centrum Opava)
• 7. David Kopřiva (Target Team)
• 8. David Kotlařík (Irongym Kyjov)
• 9. Adam Kubový (Fitnesstip CZ Nový Jičín)
• 10. Jan Lenárt (FIT-GYM Havířov)
• 11. Jakub Pelikán (Fitpeople Jihlava)
• 12. Dan Žalud (Mišmaš Fitness Brno)

Kulturistika staršího dorostu nad 72 kg

• 1. Tobiáš Branc (Toro Gym Vysoké Mýto)
• 2. Marek Dočekal (Fitness Velké Opatovice)
• 3. Adam Hanzel (Fitness Sport Club Kadaň)
• 4. Dominik Hodina (Lift & Fit Rožnov pod Radhoštěm)
• 5. Petr Křivánek (Oddíl kulturistiky TJ Slavoj Bruntál)
• 6. Václav Onderka (SK PEPA centrum Opava)
• 7. Martin Smička (Hulk Gym Brno)
• 8. Jiří Toman (Irongym Kyjov)
• 9. Petr Valchař (TJ Zbrojovka Vsetín)

Physique dorostu

• 1. Marek Dočekal (Fitness Velké Opatovice)
• 2. Martin Gryga (Fitness AVE Přerov)
• 3. Pavel Ivaniuk (Kubík fitness Ostrava)
• 4. Patrik Juráček (SF7 Team)
• 5. Filip Klucho (SF7 Team)
• 6. Petr Novák (Kubík fitness Ostrava)
• 7. Nikolas Pařenica (Fitness Victory)
• 8. David Plischke (Fitness klub Omega Olomouc)
• 9. Andreas Schmidt (Kubík fitness Ostrava)
• 10. Jakub Tkáč (Fitness Centrum Jalex)
• 11. Michal Uher (SF7 Team)

Bikiny fitness dorostenek

• 1. Tereza Balíková (BBK Fitness Sokol Znojmo)
• 2. Tereza Anna Černošková (Fitness AVE Přerov)
• 3. Markéta Durajová (Fitnesscentrum Šembi Bohumín)
• 4. Sandra Ďuricová (Infitness Zlín)
• 5. Nikola Gottvaldová (SF7 Team)
• 6. Simona Hanáčková (TJ Spartak Uherský Brod)
• 7. Natálie Hanslíková (SK PEPA centrum Opava)
• 8. Barbora Kopková (All Stars fitness tým Lužice)
• 9. Andrea Korduliaková (SK PEPA centrum Opava)
• 10. Klára Kupková (Yamamoto Czech)
• 11. Barbora Luzarová (SK PEPA centrum Opava)
• 12. Valérie Němcová (Kubík fitness Ostrava)
• 13. Dita Pavlíková (KSK Jalex Team Krnov)
• 14. Barbora Planá (Yamamoto Czech)
• 15. Jůlie Svitáková (Fitness Institut Klub)
• 16. Tereza Szwarcová (Toro Gym Vysoké Mýto)
• 17. Aneta Šmídlová (Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun)
• 18. Markéta Zapalová (Irongym Kyjov)
• 19. Anna Zdražilová (Fitness AVE Přerov)
• 20. Lucie Žďárská (MD Fitness Lanškroun)


Kulturistika juniorů do 70 kg

• 1. Jan Brada (Infitness Zlín)
• 2. Pavel Dostál (Infitness Zlín)
• 3. Matěj Klimek (FC KARO Slavia Havířov)
• 4. Lukáš Kocfelda (Fitness AVE Přerov)
• 5. Daniel Konečný (Fitness AVE Přerov)
• 6. Michael Kriho (Obořil Elite Team)
• 7. Jan Lenárt (FIT-GYM Havířov)
• 8. Vojtěch Starynský (Topič Team Jihlava)
• 9. Robin Grenar (Hardcore Gym Fontána)

Kulturistika juniorů do 77 kg

• 1. Jakub Bahenský (Mišmaš Fitness Brno)
• 2. Lukáš Bodnár (Fitnesscentrum Šembi Bohumín)
• 3. David Dítě (Topič Team Jihlava)
• 4. Petr Fikoczek (Kubík fitness Ostrava)
• 5. Nikolas Golas (Gold Team Karviná)
• 6. Robin Hellebrand (SK PEPA centrum Opava)
• 7. Jiří Jirsa (SK PEPA centrum Opava)
• 8. Viliam Kubička (Pulse Fitness Club Praha)
• 9. Patrik Šnajdr (AZ FITNESS Brno)

Kulturistika juniorů nad 77 kg

• 1. Martin Adamus (Armal Gym Praha)
• 2. Rudolf Felbier (SK PEPA centrum Opava)
• 3. Jan Hašek (Kubík fitness Ostrava)
• 4. Martin Horký (Power Gym Jihlava)
• 5. Dominik Murin (SK Quatro Fitness Ostrava)
• 6. Jakub Otipka (SK PEPA centrum Opava)
• 7. Tomáš Ritter (TJ Olympia Zlín)
• 8. Jiří Skalka (SK PEPA centrum Opava)
• 9. Lukáš Štefek (Turek Team)
• 10. Miroslav Zeisberger (SK PEPA centrum Opava)
• 11. Jiří Ženožička (Fitness Gym Vrábel)

Klasická kulturistika juniorů

• 1. Michal Dostál (SK PEPA centrum Opava)
• 2. Vojtěch Fojtík (KSK Jalex Team Krnov)
• 3. Dominik Guzdek (SK PEPA centrum Opava)
• 4. Josef Klanica (TJ Valašské Meziříčí)
• 5. Milan Klein (SK PEPA centrum Opava)
• 6. Jakub Kolínek (Obořil Elite Team)
• 7. Vojtěch Nádeníček (MD-Posilovna Brno)
• 8. Václav Onderka (SK PEPA centrum Opava)

Physique juniorů do 178 cm

• 1. Alexandr Hartman (MD Fitness Lanškroun)
• 2. Adam Hlawiczka (SK Quatro Fitness Ostrava)
• 3. Pavel Hronek (Infitness Zlín)
• 4. Oliver Hudec (Wolfberry Team)
• 5. Luboš Krbálek (BBK Fitness Sokol Znojmo)
• 6. Dominik Kytlica (Kubík fitness Ostrava)
• 7. Adam Macháč (Bikini-fitness.cz)
• 8. Petr Neterda (SF7 Team)
• 9. Michal Prikryl (Power Gym Jihlava)
• 10. Radek Trpišovský (BOPO Factory Gym)
• 11. Adam Václavek (Fitness klub Omega Olomouc)
• 12. Matěj Večerek (SK PEPA centrum Opava)
• 13. Antonín Vu (MD Fitness Lanškroun)
• 14. Ivoš Zemának (Fitness Velké Opatovice)

Physique juniorů nad 178 cm

• 1. Lukáš Chrascina (Fitness AVE Přerov)
• 2. Pavel Dittrich (Fitness Gym Vrábel)
• 3. Jan Dvořáček (Fitnesscentrum Šembi Bohumín)
• 4. Marek Frančiak (Morava Gym Orlová)
• 5. Tomáš Gacek (Prom-In Team)
• 6. Martin Gryga (Fitness AVE Přerov)
• 7. Martin Kalášek (Oddíl kulturistiky ASK Blansko)
• 8. Ladislav Kočí (Hulk Gym Brno)
• 9. Zdeněk Kolek (BBK Fitness Sokol Znojmo)
• 10. Robin Kott (BBK Fitness Sokol Znojmo)
• 11. Dominik Kytlica (Kubík fitness Ostrava)
• 12. Jakub Marek (Fit - K.O. Staré Město)
• 13. Tomáš Růžička (SF7 Team)
• 14. Andreas Schmidt (Kubík fitness Ostrava)
• 15. Dominik Suchánek (Fitness Institut Klub)
• 16. Šimon Válka (Target Team)
• 17. Viktor Zetocha (Infitness Zlín)
• 18. Petr Boruta (Lift & Fit Rožnov pod Radhoštěm)

Bodyfitness juniorek

• 1. Aneta Bílková (Oddíl kulturistiky ASK Blansko)
• 2. Kateřina Brachtlová (SIWI Fitness Brno)
• 3. Nikol Fojtíková (KSK Jalex Team Krnov)
• 4. Karolína Juřáková (Fitness Gym Vrábel)
• 5. Elisabeta Máchová (Fitness Gym Ostrava)
• 6. Kristýna Mareková (Fitness Bobycentrum)
• 7. Marie Zapletalová (Pajič Trainings)

Bikiny fitness juniorek do 164 cm

• 1. Tereza Balíková (BBK Fitness Sokol Znojmo)
• 2. Anna Marie Bémová (Fitness AVE Přerov)
• 3. Sabina Doležalová (Yamamoto Czech)
• 4. Adriana Mikešová (TJ Olympia Zlín)
• 5. Tereza Szwarcová (Toro Gym Vysoké Mýto)
• 6. Zuzana Uhlířová (Fitness AVE Přerov)
• 7. Alžběta Vopelková (KSK Jalex Team Krnov)
• 8. Anna Zdražilová (Fitness AVE Přerov)

Bikiny fitness juniorek nad 164 cm

• 1. Tereza Anna Černošková (Fitness AVE Přerov)
• 2. Sandra Ďuricová (Infitness Zlín)
• 3. Lucie Franková (Morava Gym Orlová)
• 4. Dominika Grigarová (SK Přerov)
• 5. Simona Hanáčková (TJ Spartak Uherský Brod)
• 6. Natálie Hanslíková (SK PEPA centrum Opava)
• 7. Dominika Holušová (FC KARO Slavia Havířov)
• 8. Barbora Kopková (All Stars fitness tým Lužice)
• 9. Andrea Korduliaková (SK PEPA centrum Opava)
• 10. Barbora Králová (Kubík fitness Ostrava)
• 11. Barbora Lechnerová (Toro Gym Vysoké Mýto)
• 12. Barbora Luzarová (SK PEPA centrum Opava)
• 13. Valérie Němcová (Kubík fitness Ostrava)
• 14. Denisa Ryndová (Yamamoto Czech)
• 15. Michaela Sichálková (Infitness Zlín)
• 16. Kateřina Slaninová (Caesar Fitness Nový Jičín)
• 17. Jůlie Svitáková (Fitness Institut Klub)
• 18. Aneta Szurmanová (Fitnesscentrum Šembi Bohumín)
• 19. Aneta Šmídlová (Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun)
• 20. Kristýna Švrčková (Toro Gym Vysoké Mýto)
• 21. Veronika Urbánková (SK PEPA centrum Opava)
• 22. Magdaléna Vrágová (Extrifit Club)
• 23. Petra Zvoníčková (Infitness Zlín)
• 24. Lucie Žáková (Fitness AVE Přerov)
• 25. Lucie Žďárská (MD Fitness Lanškroun)


Generální partner

Vyhledávání

 
© 2018 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty