Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Mistrovství Čech dorostu
a juniorů 2018 - startovní listiny

Článek vydán 10. 05. 2018 - Informace svazu - zhlédnutí: 1984

V neděli 13. května Vás srdečně zveme do kulturního domu v Mladé Boleslavi na Mistrovství Čech dorostu a juniorů 2018. Níže můžete nahlédnout do startovních listin přihlášených závodníků, kterých je 152.

Níže nabízíme uzavřené startovní listiny platné k dnešnímu dni. Pokud jste se na soutěž přihlásili
a v přehledu níže se nenacházíte, nemáte dořešeny všechny náležitosti - zkontaktujte
bez prodlení sekretariát svazu!
(e-mail: denisa.stepankova@skfcr.cz • tel.: 739 788 348)

Pro závodníky jen připomínáme, že k prezentaci na soutěži musí přinést kromě platného registračního průkazu i občanský průkaz nebo jiný doklad totožnosti s fotografií (např. pas) pro kontrolu věku pro danou kategorii. Zde platí, že ročníky narození 2002, 2003 mohou startovat v mladším dorostu (závodníci mladší než 16 let, startují po celý rok, kdy oslaví 16 a méně let). Ročníky 2000, 2001, 2002, 2003 mohou startovat ve starším dorostu (závodníci mladší než 18 let, startují po celý rok, kdy oslaví 18 a méně let). Ročníky 1995, 1996, 1997, 1998 atd. mohou startovat v juniorech (mladší než 23 let, startují po celý rok, kdy oslaví 23 a méně let). Uvedené vyplývá z dlouhodobě platného znění pravidel soutěží SKFČR (a je opakovaně zveřejňováno na stránkách SKFČR, svazovém Facebooku i zdůrazňováno na všech seminářích).


Kulturistika staršího dorostu do 65 kg

• 1. Sebastián Jindrák (SKK Hrádek nad Nisou)
• 2. Roman Kubiš (Extrifit Club)
• 3. Daniel Pilař (Body Fit Club Hradec Králové)
• 4. Vladimír Trakal (Profi Studio Jablonický)
• 5. Filip Vig (Dee Gym Liberec)

Kulturistika staršího dorostu do 72 kg

• 1. Zdeněk Janeček (SKK Hrádek nad Nisou)
• 2. Zdeněk Koudelka (Sportcentrum Delfín)
• 3. Václav Koudelka (Sportcentrum Delfín)
• 4. Martin Kuchyňka (Sportcentrum Delfín)
• 5. Daniel Lochman (Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun)
• 6. Vít Modrák (Hammer Strength Fitness)
• 7. Jakub Sogel (Posilovna SA Jičín)
• 8. Patrik Šiman (Extrifit Club)
• 9. Robert Tichý (Posilovna SA Jičín)
• 10. Šimon Vopelka (SC Kaze)

Kulturistika staršího dorostu nad 72 kg

• 1. Adam Hanzel (Fitness Sport Club Kadaň)
• 2. Lukáš Mlejnek (Pulse Fitness Club Praha)
• 3. Matyáš Mottl (Muscle Factory Březnice)
• 4. David Pískatý (Eagle Fitness)
• 5. Ivan Pristaš (T&M Olympia Fitness Praha)
• 6. Martin Salač (Xfitness Praha)
• 7. Matěj Šeps (Extrifit Club)
• 8. Michal Štučka (Fitnesscentrum Duna)
• 9. Dominik Tóth (TJ Sokol Žižkov I.)
• 10. Dominik Turko (Sportovní centrum NMnM)

Physique dorostu

• 1. Adam Batala (Toro Gym Vysoké Mýto)
• 2. Adam Bůžek (Dream Body Fitness Kladno)
• 3. Viktor Gajdoš (Marvel Gym Mladá Boleslav)
• 4. David Hrončok (The Dreams Factory Gym Plzeň)
• 5. Viliam Kováč (SK Sportaktiv Jablonec nad Nisou)
• 6. Tomáš Obešlo (Fitness R. A. P. Factory Praha)
• 7. Lukáš Ovský (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 8. Daniel Skřehota (Muscle Factory Březnice)
• 9. Jan Sváda (Joe Fit Děčín)
• 10. Jan Šiller (Pajič Trainings)
• 11. Petr Tatíček (Fine Fitness Pardubice)
• 12. Pavel Trmač (Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun)
• 13. Daniel Ulman (Black Widow Fitness Mladá Boleslav)
• 14. Daniel Vaněk (Extrifit Club)

Bikiny fitness dorostenek

• 1. Viktoria Babíková (Target Team)
• 2. Barbora Benešová (Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun)
• 3. Barbora Fleischerová (Fitness Victory)
• 4. Yveta Ježková (Profi Fitness Eva Plzeň)
• 5. Barbora Jírová (Extrifit Club)
• 6. Darina Krejčí (Fitnesscentrum B + M)
• 7. Veronika Kudrnová (Extrifit Club)
• 8. Šárka Moravcová (Bohemia Fitness Club Český Krumlov)
• 9. Tereza Pusztaiová (BcrossGym České Budějovice)
• 10. Hana Rejnartová (Fitness Aris Jičín)
• 11. Adéla Švejdová (T&M Olympia Fitness Praha)
• 12. Alena Víšková (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 13. Anna Vomastková (Target Team)
• 14. Daniela Vorlíková (Pajič Trainings)
• 15. Eliška Žežulářová (Fitnesscentrum B + M)


Kulturistika juniorů do 70 kg

• 1. Marek Bímon (Muscle Factory Březnice)
• 2. Jaroslav Čada (Hulk Gym Brno)
• 3. Samuel Demeter (Pulse Fitness Club Praha)
• 4. Sebastián Jindrák (SKK Hrádek nad Nisou)
• 5. Petr Kovářík (Fitness Centrum Aura Plzeň)
• 6. Daniel Lochman (Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun)
• 7. Radim Paštěka (MD Fitness Lanškroun)
• 8. Ondřej Martinovský (Extrifit Club)

Kulturistika juniorů do 77 kg

• 1. Martin Kadlec (Fitness team Ronnie.cz)
• 2. Dominik Kříž (Bastard´s Gym Jičín)
• 3. Michal Nový (Fitness Hulk Plzeň)
• 4. Michal Soukup (Fitness Centrum Aura Plzeň)
• 5. Martin Šuhajda (Sportcentrum Delfín)
• 6. Dominik Tóth (TJ Sokol Žižkov I.)
• 7. Dominik Turko (Sportovní centrum NMnM)
• 8. Jan Zelenka (Toro Gym Vysoké Mýto)

Kulturistika juniorů nad 77 kg

• 1. René Blahovský (Eagle Fitness)
• 2. Jan Echtner (Fitness Hulk Plzeň)
• 3. Petr Jetel (Fitness při CVČ Most)
• 4. David Ježek (Toro Gym Vysoké Mýto)
• 5. Milan Kolomazník (Dee Gym Liberec)
• 6. Jaroslav Kopčanský (Hard Core Gym Františkovy Lázně)
• 7. Jan Kozelka (Gym 2000 Kladno)
• 8. Tomáš Novický (Fitness Centrum Aura Plzeň)
• 9. Jan Rezek (Pure Health & Fitness Praha)
• 10. Jan Rojík (Fit Club Energy Kdyně)
• 11. František Slíž (Hard Core Gym Františkovy Lázně)
• 12. Libor Štěcha (Fitnesscentrum B + M)
• 13. Daniel Táborský (Fitcentrum I-R Club Pardubice)
• 14. Vladimír Vacík (Fitness centrum Kutná Hora)
• 15. Jiří Vojáček (T&M Olympia Fitness Praha)

Klasická kulturistika juniorů

• 1. Jakub Andr (Toro Gym Vysoké Mýto)
• 2. Sebastian Balín (Fitness Slavia Praha)
• 3. Miroslav Beck (Marvel Gym Mladá Boleslav)
• 4. Michal Beneš (T&M Olympia Fitness Praha)
• 5. Adam Darebník (T&M Olympia Fitness Praha)
• 6. Josef Drda (Extrifit Club)
• 7. Josef Fořt (Hulk Gym Brno)
• 8. Petr Kinzl (Fit klub Ludvík)
• 9. Marek Kušnirák (Fitness team Ronnie.cz)
• 10. Petr Moc (Cardio Fitness ČS Česká Lípa)
• 11. Josef Salač (Xfitness Praha)
• 12. Daniel Šilhán (Oddíl silového trojboje a kulturistiky - TJ Turnov)
• 13. Matěj Weissgráb (Eagle Fitness)

Physique juniorů do 178 cm

• 1. Vojtěch Dvořák (Muscle Factory Březnice)
• 2. Lukáš Hlavnička (Toro Gym Vysoké Mýto)
• 3. David Hrončok (The Dreams Factory Gym Plzeň)
• 4. Lukáš Kaplan (Fitcentrum I-R Club Pardubice)
• 5. Jaroslav Macura (The Dreams Factory Gym Plzeň)
• 6. Petr Malý (Fitness Centrum Aura Plzeň)
• 7. David Pliml (LaKu Bodybuilder Team)
• 8. Tomáš Tyl (SK Sportaktiv Jablonec nad Nisou)
• 9. Jakub Urban (Března Fitness Club Česká Lípa)

Physique juniorů nad 178 cm

• 1. Dominik Buriánek (Toro Gym Vysoké Mýto)
• 2. Josef Chovančík (RT Sport Fitness Jirkov)
• 3. Jan Dobeš (Pajič Trainings)
• 4. Tomáš Drlík (Fitness R. A. P. Factory Praha)
• 5. Miroslav Fiala (Fitness Aquapalace)
• 6. Vojtěch Kabátník (Factory Pro Praha)
• 7. Martin Karásek (Pro Life Fitness Telč)
• 8. Marek Kavina (Fitness při CVČ Most)
• 9. Filip Kroček (Armal Gym Praha)
• 10. Petr Kubec (Dee Gym Liberec)
• 11. Kryštof Novák (Target Team)
• 12. Marko Ognjenović (Target Team)
• 13. Jan Štěpán (Fitness KWK Fit)
• 14. Pavel Trmač (Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun)
• 15. Serhii Tymoshchuk (The Dreams Factory Gym Plzeň)
• 16. Filip Vaníček (Xfitness Praha)
• 17. František Zbahna (Atlas Club Hořovice)
• 18. Roman Dymitskyi (Fitness Mania Gym Kladno)

Bodyfitness juniorek

• 1. Markéta Kretschová (Fitness při CVČ Most)
• 2. Zdeňka Kršíková (T&M Olympia Fitness Praha)
• 3. Markéta Martinásková (M-klub Roudnice nad Labem)
• 4. Barbora Procházková (Fitness MB Moravské Budějovice)
• 5. Anna Vomastková (Target Team)

Bikiny fitness juniorek do 164 cm

• 1. Barbora Fleischerová (Fitness Victory)
• 2. Nicola Hetverová (Marvel Gym Mladá Boleslav)
• 3. Barbora Jírová (Extrifit Club)
• 4. Nela Kordiaková (Xfitness Praha)
• 5. Dita Láblerová (Tom „S“ Gym Děčín)
• 6. Hana Rejnartová (Fitness Aris Jičín)
• 7. Kristýna Seidlová (Extrifit Club)
• 8. Tereza Šeráková (Eagle Fitness)
• 9. Eva Temňáková (Toro Gym Vysoké Mýto)
• 10. Anna Totska (T&M Olympia Fitness Praha)
• 11. Alena Víšková (Března Fitness Club Česká Lípa)

Bikiny fitness juniorek nad 164 cm

• 1. Viktoria Babíková (Target Team)
• 2. Eliška Benešová (Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun)
• 3. Kristýna Berná (Turek Team)
• 4. Yuta Bulay (Pure Health & Fitness Praha)
• 5. Magdaléna Fejfarová (FirstStep Fitness Praha)
• 6. Adriana García (The Dreams Factory Gym Plzeň)
• 7. Katarína Halagovcová (Target Team)
• 8. Barbora Hudcová (Fitness Factory Jihlava)
• 9. Michaela Líbalová (Bikini Angels Praha)
• 10. Alice Streicherová (Pajič Trainings)
• 11. Andrea Švábová (Champions Academy Lucie Vajsové)
• 12. Adéla Švejdová (T&M Olympia Fitness Praha)
• 13. Daniela Vorlíková (Pajič Trainings)
• 14. Pavla Těšíková (Marvel Gym Mladá Boleslav)


Generální partner

Vyhledávání

 
© 2018 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty