Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Mistrovství Čech dorostu
a juniorů 2018 - výsledky

Článek vydán 14. 05. 2018 - Informace svazu - zhlédnutí: 1450

Po sobotním Mistrovství Moravy a Slezska dorostu a juniorů, pokračovala jarní sezóna závodů v kulturistice a fitness Mistrovstvím Čech dorostu a juniorů. To se konalo v neděli 13. května v Domě kultury Mladá Boleslav a bylo na něj přihlášeno celkem 155 závodníků. 139 závodníků na pódium soutěže nakonec také nastoupilo. Níže najdete kompletní výsledky a fotografie vítězů.


Kulturistika staršího dorostu do 65 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 149 Filip Vig Dee Gym Liberec 2000 56,8 7 6 8 14
2. 94 Sebastián Jindrák SKK Hrádek nad Nisou 2001 59,6 5 5 12 17
3. 146 Daniel Pilař Body Fit Club Hradec Králové 2000 63,7 8 9 20 29
4. 9 Roman Kubiš Extrifit Club 2000 64,6 10 15 18 33
5. 41 Vladimír Trakal Profi Studio Jablonický 2000 60,3 15 12 30 42

Kulturistika staršího dorostu do 72 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 2 Dominik Turko Sportovní centrum NMnM 2000 68,7 3 3 6 9
2. 63 Vít Modrák Hammer Strength Fitness 2000 71,7 6 7 12 19
3. 58 Šimon Vopelka SC Kaze 2000 69,3 11 10 22 32
4. 69 Daniel Lochman Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun 2000 71,0 15 12 26 38
5. 104 Václav Koudelka Sportcentrum Delfín 2000 67,3 11 16 30 46
6. 92 Martin Kuchyňka Sportcentrum Delfín 2000 69,9 19 16 32 48
7. 162 Robert Tichý Posilovna SA Jičín 2000 71,8 22 - - 22
8. 70 Zdeněk Janeček SKK Hrádek nad Nisou 2000 67,2 24 - - 24
9. 44 Jakub Sogel Posilovna SA Jičín 2002 68,6 27 - - 27

Kulturistika staršího dorostu nad 72 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 96 Lukáš Mlejnek Pulse Fitness Club Praha 2000 76,1 3 3 6 9
2. 38 Martin Salač Xfitness Praha 2000 77,8 8 8 14 22
3. 95 Dominik Tóth TJ Sokol Žižkov I. 2000 76,6 16 14 20 34
4. 135 Zdeněk Koudelka Sportcentrum Delfín 2000 82,3 10 10 24 34
5. 12 Matyáš Mottl Muscle Factory Březnice 2000 81,3 9 11 26 37
6. 73 David Pískatý Eagle Fitness 2000 88,5 20 17 34 51
7. 80 Matěj Šeps Extrifit Club 2000 83,0 21 - - 21
8. 131 Ivan Pristaš T&M Olympia Fitness Praha 2001 76,2 22 - - 22
9. 88 Michal Štučka Fitnesscentrum Duna 2001 89,5 27 - - 27

Kulturistika staršího dorostu - absolutní vítěz

p. č. jméno oddíl / stát nar.
1. 2 Dominik Turko Sportovní centrum NMnM 2000


Kulturistika juniorů do 70 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 133 Jaroslav Čada Hulk Gym Brno 1996 70,0 5 6 8 14
2. 68 Marek Bímon Muscle Factory Březnice 1999 70,0 5 6 12 18
3. 61 Radim Paštěka MD Fitness Lanškroun 1996 65,9 10 11 18 29
4. 125 Ondřej Martinovský Extrifit Club 1999 69,4 10 8 22 30
5. 94 Sebastián Jindrák SKK Hrádek nad Nisou 2001 59,6 15 15 30 45

Kulturistika juniorů do 77 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 37 Petr Moc Cardio Fitness ČS Česká Lípa 1998 76,7 7 8 10 18
2. 98 Marek Kušnirák Fitness team Ronnie.cz 1996 75,0 8 6 14 20
3. 23 Petr Kovářík Fitness Centrum Aura Plzeň 1995 70,5 9 10 20 30
4. 110 Jan Zelenka Toro Gym Vysoké Mýto 1996 73,0 12 7 24 31
5. 51 Michal Soukup Fitness Centrum Aura Plzeň 1995 75,4 11 13 24 37
6. 155 Samuel Demeter Pulse Fitness Club Praha 1998 74,1 20 18 26 54
7. 95 Dominik Tóth TJ Sokol Žižkov I. 2000 76,6 22 - - 22
8. 27 Martin Kadlec Fitness team Ronnie.cz 1996 77,0 24 - - 24
9. 76 Jaroslav Kopčanský Hard Core Gym Františkovy Lázně 1995 74,0 26 - - 26
10. 97 Michal Nový Fitness Hulk Plzeň 1999 75,4 29 - - 29

Kulturistika juniorů nad 77 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 154 René Blahovský Eagle Fitness 1997 85,2 10 7 10 17
2. 147 František Slíž Hard Core Gym Františkovy Lázně 1997 85,9 5 8 12 20
3. 47 Vladimír Vacík Fitness centrum Kutná Hora 1995 98,1 5 5 16 21
4. 71 David Ježek Toro Gym Vysoké Mýto 1997 80,1 13 10 26 36
5. 89 Petr Jetel Fitness při CVČ Most 1995 89,2 17 13 32 45
6. 19 Jiří Vojáček T&M Olympia Fitness Praha 1997 94,6 14 18 32 50
7. 8 Martin Šuhajda Sportcentrum Delfín 1997 79,0 22 - - 22
8. 156 Tomáš Novický Fitness Centrum Aura Plzeň 1997 88,1 25 - - 25
9. 99 Libor Štěcha Fitnesscentrum B + M 1996 81,7 28 - - 28
10. 26 Jan Rojík Fit Club Energy Kdyně 1996 102,9 29 - - 29
11. 34 Jan Kozelka Gym 2000 Kladno 1996 85,1 32 - - 32
12. 48 Dominik Kříž Bastard´s Gym Jičín 1998 78,4 36 - - 36
13. 39 Jan Rezek Pure Health & Fitness Praha 1997 83,0 39 - - 39


Klasická kulturistika juniorů

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 43 Daniel Šilhán Odd. s. trojboje a kult. - TJ Turnov 1995 184,0 88,0 4 7 6 13
2. 101 Miroslav Beck Marvel Gym Mladá Boleslav 1996 188,0 92,0 6 5 14 19
3. 113 Josef Drda Extrifit Club 1998 182,5 85,8 7 9 14 23
4. 107 Michal Beneš T&M Olympia Fitness Praha 1997 173,0 72,7 13 11 26 37
5. 87 Jakub Andr Toro Gym Vysoké Mýto 1996 179,5 83,0 14 14 30 44
6. 40 Petr Kinzl Fit klub Ludvík 1997 173,5 66,9 18 18 34 52
7. 36 Josef Fořt Hulk Gym Brno 1997 177,0 77,2 21 - - 21
8. 91 Josef Salač Xfitness Praha 1995 187,0 85,6 25 - - 25
9. 119 Sebastian Balín Fitness Slavia Praha 1995 183,0 86,2 28 - - 28
10. 127 Adam Darebník T&M Olympia Fitness Praha 1995 184,5 85,9 29 - - 29
11. 50 Matěj Weissgráb Eagle Fitness 1999 178,5 71,1 31 - - 31

Kulturistika juniorů - absolutní vítěz

p. č. jméno oddíl / stát nar.
1. 43 Daniel Šilhán Odd. s. trojboje a kult. - TJ Turnov 1995


Physique dorostu

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 60 Jan Šiller Pajič Trainings 2000 175,0 5 7 12
2. 59 Pavel Trmač Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun 2000 183,5 8 6 14
3. 140 David Hrončok The Dreams Factory Gym Plzeň 2000 173,0 8 7 15
4. 163 Daniel Ulman Black Widow Fitness Mladá Boleslav 2002 178,0 10 11 21
5. 105 Daniel Vaněk Extrifit Club 2000 184,0 16 16 32
6. 150 Petr Tatíček Fine Fitness Pardubice 2000 178,0 19 16 35
7. 100 Jan Sváda Joe Fit Děčín 2002 180,5 20 - 20
8. 22 Adam Batala Toro Gym Vysoké Mýto 2000 183,5 23 - 23
9. 106 Daniel Skřehota Muscle Factory Březnice 2000 174,5 25 - 25
10. 109 Viliam Kováč SK Sportaktiv Jablonec nad Nisou 2000 160,0 32 - 32
11. 66 Tomáš Obešlo Fitness R. A. P. Factory Praha 2001 177,0 33 - 33
12. 62 Viktor Gajdoš Marvel Gym Mladá Boleslav 2000 176,0 36 - 36
13. 161 Lukáš Ovský Března Fitness Club Česká Lípa 2000 182,0 38 - 38


Physique juniorů do 178 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 114 Jakub Urban Března Fitness Club Česká Lípa 1997 176,5 5 5 10
2. 134 Vojtěch Dvořák Muscle Factory Březnice 1995 167,0 6 6 12
3. 140 David Hrončok The Dreams Factory Gym Plzeň 2000 173,0 9 11 20
4. 72 Jaroslav Macura The Dreams Factory Gym Plzeň 1999 176,0 10 11 21
5. 115 Tomáš Tyl SK Sportaktiv Jablonec nad Nisou 1995 172,0 18 15 33
6. 136 Petr Malý Fitness Centrum Aura Plzeň 1996 165,0 19 17 36
7. 75 Miroslav Fiala Fitness Aquapalace 1995 178,0 20 - 20
8. 164 Lukáš Kaplan Fitcentrum I-R Club Pardubice 1998 173,5 24 - 24
9. 128 David Pliml LaKu Bodybuilder Team 1995 178,0 26 - 26

Physique juniorů nad 178 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 54 Filip Kroček Armal Gym Praha 1998 185,5 3 5 8
2. 1 Marek Kavina Fitness při CVČ Most 1996 184,5 6 4 10
3. 108 Vojtěch Kabátník Factory Pro Praha 1999 184,5 10 12 22
4. 59 Pavel Trmač Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun 2000 183,5 13 10 23
5. 165 Serhii Tymoshchuk The Dreams Factory Gym Plzeň 1995 191,5 12 14 26
6. 11 František Zbahna Atlas Club Hořovice 1996 183,5 20 16 36
7. 31 Dominik Buriánek Toro Gym Vysoké Mýto 1996 180,5 21 - 21
8. 67 Jan Dobeš Pajič Trainings 1997 182,5 24 - 24
9. 45 Kryštof Novák Target Team 1995 179,5 25 - 25
10. 79 Marko Ognjenović Target Team 1995 184,0 34 - 34
11. 5 Josef Chovančík RT Sport Fitness Jirkov 1998 187,0 35 - 35
12. 15 Tomáš Drlík Fitness R. A. P. Factory Praha 1996 187,5 36 - 36
13. 42 Jan Štěpán Fitness KWK Fit 1999 191,0 37 - 37
14. 56 Martin Karásek Pro Life Fitness Telč 1996 180,5 38 - 38
15. 159 Roman Dymitskyi Fitness Mania Gym Kladno 1999 191,0 43 - 43

Physique - absolutní vítěz

p. č. jméno oddíl / stát nar.
1. 54 Filip Kroček Armal Gym Praha 1998


Bodyfitness juniorek

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 18 Markéta Kretschová Fitness při CVČ Most 2000 156,0 5 5 10
2. 157 Barbora Procházková Fitness MB Moravské Budějovice 2000 168,5 7 7 14
3. 153 Markéta Martinásková M-klub Roudnice nad Labem 1999 158,5 7 10 17
4. 46 Anna Vomastková Target Team 2000 171,0 12 9 21
5. 29 Zdeňka Kršíková T&M Olympia Fitness Praha 1998 164,5 14 14 28


Bikiny fitness dorostenek

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 137 Viktoria Babíková Target Team 2002 164,0 8 5 13
2. 85 Alena Víšková Března Fitness Club Česká Lípa 2001 162,5 5 8 13
3. 111 Veronika Kudrnová Extrifit Club 2000 161,5 10 11 21
4. 46 Anna Vomastková Target Team 2000 171,0 10 12 22
5. 10 Daniela Vorlíková Pajič Trainings 2000 167,5 13 12 25
6. 57 Šárka Moravcová Bohemia Fitness Club Český Krumlov 2000 167,0 18 12 30
7. 90 Hana Rejnartová Fitness Aris Jičín 2001 158,5 22 - 22
8. 124 Eliška Žežulářová Fitnesscentrum B + M) 2002 164,5 24 - 24
9. 25 Darina Krejčí Fitnesscentrum B + M 2000 172,0 25 - 25
10. 78 Barbora Jírová Extrifit Club 2001 155,5 30 - 30
11. 53 Barbora Fleischerová Fitness Victory 2001 161,0 33 - 33
12. 13 Adéla Švejdová T&M Olympia Fitness Praha 2000 171,0 36 - 36
13. 145 Barbora Benešová Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun 2000 164,0 38 - 38
14. 7 Tereza Pusztaiová BcrossGym České Budějovice 2002 153,5 42 - 42


Bikiny fitness juniorek do 164 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 143 Tereza Šeráková Eagle Fitness 1998 162,5 7 4 11
2. 14 Kristýna Seidlová Extrifit Club 1998 162,0 5 8 13
3. 137 Viktoria Babíková Target Team 2002 164,0 12 9 21
4. 85 Alena Víšková Března Fitness Club Česká Lípa 2001 162,5 9 12 21
5. 118 Dita Láblerová Tom „S“ Gym Děčín 1996 156,0 16 15 31
6. 117 Anna Totska T&M Olympia Fitness Praha 1999 162,0 18 16 34
7. 53 Barbora Fleischerová Fitness Victory 2001 161,0 21 - 21
8. 90 Hana Rejnartová Fitness Aris Jičín 2001 158,5 24 - 24
9. 74 Nela Kordiaková Xfitness Praha 1995 158,0 26 - 26
10. 78 Barbora Jírová Extrifit Club 2001 155,5 30 - 30
11. 139 Nicola Hetverová Marvel Gym Mladá Boleslav 1997 161,5 30 - 30

Bikiny fitness juniorek nad 164 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 148 Magdaléna Fejfarová FirstStep Fitness Praha 1996 168,5 6 5 11
2. 35 Kristýna Berná Turek Team 1997 179,0 6 6 12
3. 16 Andrea Švábová Champions Academy Lucie Vajsové 1995 168,0 10 11 21
4. 21 Barbora Hudcová Fitness Factory Jihlava 1995 171,5 11 11 22
5. 10 Daniela Vorlíková Pajič Trainings 2000 167,5 14 15 29
6. 24 Katarína Halagovcová Target Team 1997 167,5 19 18 37
7. 138 Yuta Bulay Pure Health & Fitness Praha 1997 166,0 20 - 20
8. 84 Eliška Benešová Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun 1999 172,0 24 - 24
9. 13 Adéla Švejdová T&M Olympia Fitness Praha 2000 171,0 27 - 27
10. 6 Pavla Těšíková Marvel Gym Mladá Boleslav 1997 175,0 30 - 30

Bikiny fitness - absolutní vítězka

p. č. jméno oddíl / stát nar.
1. 148 Magdaléna Fejfarová FirstStep Fitness Praha 1996


Rozhodčí


Ceny pro vítěze jednotlivých kategorií


Generální partner

Vyhledávání

 
© 2018 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty