Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Mistrovství České republiky dorostu a juniorů 2018 - výsledky

Článek vydán 18. 05. 2018 - Informace svazu - zhlédnutí: 1736

Přinášíme Vám výsledky vrcholné mistrovské soutěže pro dorostenecké a juniorské závodníky v kulturistice a fitness Mistrovství ČR dorostu a juniorů 2018, která se konala v sobotu 19. května v kulturním domě ve Velké Bíteši. Na soutěž se přihlásilo 144 závodníků do kategorií klasické a váhové kulturistiky, physique, bodyfitness a bikiny fitness. Na pódium nakonec nastoupilo 138 soutěžících.


Kulturistika mladšího dorostu do 65 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 52 Maxim Harnol Gold Team Karviná 2002 61,1 3 3 6 9
2. 116 Dan Žalud Mišmaš Fitness Brno 2003 62,2 6 6 12 18
3. 129 Lukáš Navrátil TJ Zbrojovka Vsetín 2002 54,1 10 9 20 29
4. 96 Jakub Fabry Fitness při CVČ Most 2002 49,8 11 12 22 34

Kulturistika mladšího dorostu nad 65 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 44 Tobiáš Branc Toro Gym Vysoké Mýto 2002 79,5 4 3 8 11
2. 27 Patrik Ondryáš Lift & Fit Rožnov pod Radhoštěm 2002 78,1 5 6 10 16

Kulturistika mladšího dorostu - absolutní vítěz

p. č. jméno oddíl / stát nar.
1. 52 Maxim Harnol Gold Team Karviná 2002


Kulturistika staršího dorostu do 65 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 58 Sebastián Jindrák SKK Hrádek nad Nisou 2001 60,8 3 3 6 9
2. 38 Pavel Dostál Infitness Zlín 2000 63,5 7 10 14 24
3. 133 Filip Vig Dee Gym Liberec 2000 57,6 11 12 22 34
4. 140 Roman Kubiš Extrifit Club 2000 65,0 11 12 22 34
5. 71 Jan Nikodím Gold Team Karviná 2000 58,2 14 8 26 34
6. 49 Lukáš Kocfelda Fitness AVE Přerov 2000 59,6 19 18 36 54
7. 52 Maxim Harnol Gold Team Karviná 2002 61,1 21 - - 21
8. 57 Ondřej Bajda Fitnesscentrum Šembi Bohumín 2001 56,3 23 - - 23
9. 47 Vladimír Trakal Profi Studio Jablonický 2000 61,0 27 - - 27
10. 25 Dominik Joskowiak Fitnesscentrum Šembi Bohumín 2001 57,8 30 - - 30

Kulturistika staršího dorostu do 72 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 34 Dominik Turko Sportovní centrum NMnM 2000 68,5 3 3 6 9
2. 62 Václav Abrahám Topič Team Jihlava 2000 71,2 6 6 12 18
3. 53 Jiří Jirsa SK PEPA centrum Opava 2000 69,8 10 10 20 30
4. 84 Vít Modrák Hammer Strength Fitness 2000 72,0 11 11 22 33
5. 108 Adam Vágner MD Fitness Lanškroun 2000 67,8 18 16 32 48
6. 2 Pavel Hurta Fit Park Ostrava 2000 70,5 18 17 34 51
7. 37 Jan Lenárt FIT-GYM Havířov 2000 71,6 19 - - 19
8. 124 Martin Kuchyňka Sportcentrum Delfín 2000 66,3 23 - - 23
9. 97 Daniel Lochman Kult. a bikiny fitness Lanškroun 2000 70,9 27 - - 27

Kulturistika staršího dorostu nad 72 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 110 Lukáš Mlejnek Pulse Fitness Club Praha 2000 75,3 3 3 6 9
2. 104 Dominik Tóth TJ Sokol Žižkov I. 2000 76,0 6 9 12 21
3. 139 Marek Dočekal Fitness Velké Opatovice 2001 82,9 10 11 20 31
4. 136 Martin Salač Xfitness Praha 2000 76,4 11 10 22 32
5. 13 Václav Onderka SK PEPA centrum Opava 2000 74,3 14 13 28 41
6. 115 Petr Valchář TJ Zbrojovka Vsetín 2001 74,0 19 17 34 51
7. 123 David Kopřiva Target Team 2001 77,0 21 - - 21
8. 75 Jiří Toman Irongym Kyjov 2000 81,2 25 - - 25
9. 86 Václav Koudelka Sportcentrum Delfín 2000 77,8 26 - - 26
10. 29 Zdeněk Koudelka Sportcentrum Delfín 2000 82,1 29 - - 29

Kulturistika staršího dorostu - absolutní vítěz

p. č. jméno oddíl / stát nar.
1. 34 Dominik Turko Sportovní centrum NMnM 2000


Kulturistika juniorů do 70 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 77 Jan Pítr Caesar Fitness Nový Jičín 1996 67,8 3 3 6 9
2. 24 Michael Kriho Obořil Elite Team 1996 65,6 6 6 12 18
3. 109 Jaroslav Čada Hulk Gym Brno 1996 69,8 9 10 18 28
4. 17 Radim Paštěka MD Fitness Lanškroun 1996 66,1 12 13 24 37
5. 92 Robin Grenar Hardcore Gym Fontána 1995 69,5 14 12 30 42
6. 21 Ondřej Martinovský Extrifit Club 1999 69,4 20 18 36 54
7. 58 Sebastián Jindrák SKK Hrádek nad Nisou 2001 60,8 21 - - 21
8. 72 Daniel Konečný Fitness AVE Přerov 1997 68,8 22 - - 22
9. 15 Vojtěch Starynský Topič Team Jihlava 1997 68,4 27 - - 27

Kulturistika juniorů do 77 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 85 Petr Moc Cardio Fitness ČS Česká Lípa 1998 76,2 3 4 6 10
2. 14 Michal Soukup Fitness Centrum Aura Plzeň 1995 76,5 8 7 16 23
3. 95 Petr Kovářík Fitness Centrum Aura Plzeň 1995 71,8 7 7 16 23
4. 76 David Dítě Topič Team Jihlava 1997 73,9 12 12 24 36
5. 53 Jiří Jirsa SK PEPA centrum Opava 2000 69,8 17 16 30 46
6. 138 Lukáš Bodnár Fitnesscentrum Šembi Bohumín 1998 72,1 18 17 36 53
7. 135 Petr Fikoczek Kubík fitness Ostrava 1996 73,5 20 - - 20
8. 13 Václav Onderka SK PEPA centrum Opava 2000 74,3 22 - - 22

Kulturistika juniorů nad 77 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 22 František Slíž Hard Core Gym Frant. Lázně 1997 85,0 3 3 6 9
2. 46 Martin Horký Power Gym Jihlava 1996 101,4 8 9 14 23
3. 98 Petr Jetel Fitness při CVČ Most 1995 87,2 9 7 22 29
4. 74 David Ježek Toro Gym Vysoké Mýto 1997 80,1 12 12 20 32
5. 33 Dominik Murin SK Quatro Fitness Ostrava 1998 84,8 15 15 30 45
6. 67 Miroslav Zeisberger SK PEPA centrum Opava 1999 84,9 18 18 36 54


Klasická kulturistika juniorů

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 54 Jakub Kolínek Obořil Elite Team 1996 179,5 77,6 4 4 8 12
2. 144 Josef Drda Extrifit Club 1998 182,5 85,8 5 5 10 15
3. 63 Vojtěch Fojtík KSK Jalex Team Krnov 1997 178,0 70,3 9 9 18 27
4. 106 Jiří Skalka SK PEPA centrum Opava 1995 177,0 78,3 11 11 22 33
5. 10 Dominik Guzdek SK PEPA centrum Opava 1997 183,5 81,0 15 15 30 45
6. 127 Michal Beneš T&M Olympia Fitness Praha 1997 173,0 73,6 18 18 36 54
7. 79 Josef Klanica TJ Valašské Meziříčí 1995 183,0 83,7 21 - - 21
8. 137 Petr Kinzl Fit klub Ludvík 1997 173,5 66,5 24 - - 24

Kulturistika juniorů - absolutní vítěz

p. č. jméno oddíl / stát nar.
1. 77 Jan Pítr Caesar Fitness Nový Jičín 1996


Physique dorostu

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 65 Pavel Trmač Kult. a bikiny fitness Lanškroun 2000 183,5 3 3 6
2. 3 Andreas Schmidt Kubík fitness Ostrava 2000 185,0 7 7 14
3. 70 David Hrončok The Dreams Factory Gym Plzeň 2000 173,0 9 7 16
4. 122 Filip Klucho SF7 Team 2000 178,5 12 13 25
5. 43 Patrik Juráček SF7 Team 2000 184,0 11 14 25
6. 141 Daniel Vaněk Extrifit Club 2000 184,0 21 18 39
7. 4 David Plischke Fitness klub Omega Olomouc 2000 178,0 21 - 21
8. 55 Michal Uher SF7 Team 2000 184,0 25 - 25
9. 119 Jan Šiller Pajič Trainings 2000 175,0 27 - 27
10. 64 Jakub Tkáč Fitness Centrum Jalex 2001 171,5 29 - 29
11. 134 Petr Tatíček Fine Fitness Pardubice 2000 178,0 30 - 30


Physique juniorů do 178 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 91 Vojtěch Dvořák Muscle Factory Březnice 1995 167,0 5 5 10
2. 1 Antonín Vu MD Fitness Lanškroun 1998 157,0 6 7 13
3. 132 Dominik Kytlica Kubík fitness Ostrava 1997 178,0 10 9 19
4. 30 Luboš Krbálek BBK Fitness Sokol Znojmo 1996 174,0 10 10 20
5. 113 Jaroslav Macura The Dreams Factory Gym Plzeň 1999 176,0 14 14 28
6. 36 Matěj Večerek SK PEPA centrum Opava 1998 174,0 19 18 37
7. 70 David Hrončok The Dreams Factory Gym Plzeň 2000 173,0 22 - 22
8. 89 Tomáš Tyl SK Sportaktiv Jablonec nad Nisou 1995 172,0 23 - 23
9. 112 Adam Václavek Fitness klub Omega Olomouc 1997 176,5 26 - 26
10. 64 Jakub Tkáč Fitness Centrum Jalex 2001 171,5 30 - 30

Physique juniorů nad 178 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 23 Marek Kavina Fitness při CVČ Most 1996 184,5 4 4 8
2. 8 Jakub Marek Fit - K.O. Staré Město 1996 187,0 5 5 10
3. 12 Viktor Zetocha Infitness Zlín 1999 179,5 9 8 17
4. 125 Dominik Suchánek Fitness Institut Klub 1998 183,0 12 12 24
5. 73 Vojtěch Kabátník Factory Pro Praha 1999 184,5 21 15 36
6. 65 Pavel Trmač Kult. a bikiny fitness Lanškroun 2000 183,5 21 18 39
7. 81 Tomáš Gacek Prom-In Team 1998 181,5 23 - 23
8. 130 Tomáš Růžička SF7 Team 1998 187,0 23 - 23
9. 18 Serhii Tymoshchuk The Dreams Factory Gym Plzeň 1995 191,5 24 - 24
10. 35 Zdeněk Kolek BBK Fitness Sokol Znojmo 1997 184,0 25 - 25

Physique - absolutní vítěz

p. č. jméno oddíl / stát nar.
1. 91 Vojtěch Dvořák Muscle Factory Březnice 1995


Bodyfitness dorostenek

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 101 Markéta Kretschová Fitness při CVČ Most 2000 156,0 4 3 7
2. 60 Barbora Procházková Fitness MB Moravské Budějovice 2000 168,5 5 6 11


Bodyfitness juniorek

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 101 Markéta Kretschová Fitness při CVČ Most 2000 156,0 5 5 10
2. 83 Markéta Martinásková M-klub Roudnice nad Labem 1999 158,5 7 7 14
3. 118 Kateřina Brachtlová SIWI Fitness Brno 1996 168,0 7 7 14
4. 60 Barbora Procházková Fitness MB Moravské Budějovice 2000 168,5 11 12 23
5. 39 Marie Zapletalová Pajič Trainings 1997 173,5 15 15 30
6. 69 Aneta Bílková Oddíl kulturistiky ASK Blansko 1997 166,0 18 18 36
7. 126 Kristýna Mareková Fitness Bobycentrum 1999 177,0 21 - 21
8. 111 Elisabeta Máchová Fitness Gym Ostrava 1995 178,0 24 - 24


Bikiny fitness dorostenek

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 6 Aneta Šmídlová Kult. a bikiny fitness Lanškroun 2000 165,0 7 7 14
2. 26 Alena Víšková Března Fitness Club Česká Lípa 2001 162,5 7 9 16
3. 82 Anna Zdražilová Fitness AVE Přerov 2000 159,5 10 8 18
4. 40 Simona Hanáčková TJ Spartak Uherský Brod 2000 166,5 11 11 22
5. 131 Julie Svitáková Fitness Institut Klub 2001 169,5 11 11 22
6. 121 Sandra Ďuricová Infitness Zlín 2000 170,5 21 18 39
7. 9 Viktoria Babíková Target Team 2002 164,0 23 - 23
8. 68 Anna Vomastková Target Team 2000 171,0 25 - 25
9. 41 Daniela Vorlíková Pajič Trainings 2000 167,5 26 - 26
10. 61 Veronika Kudrnová Extrifit Club 2000 161,5 29 - 29
11. 45 Tereza Szwarcová Toro Gym Vysoké Mýto 2001 158,0 30 - 30
12. 80 Yveta Ježková Profi Fitness Eva 2000 168,5 33 - 33


Bikiny fitness juniorek do 164 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 82 Anna Zdražilová Fitness AVE Přerov 2000 159,5 5 4 9
2. 99 Dita Láblerová Tom „S“ Gym Děčín 1996 156,0 6 8 14
3. 105 Sabina Doležalová Yamamoto Czech 1997 157,0 10 10 20
4. 26 Alena Víšková Března Fitness Club Česká Lípa 2001 162,5 11 11 22
5. 9 Viktoria Babíková Target Team 2002 164,0 17 16 33
6. 45 Tereza Szwarcová Toro Gym Vysoké Mýto 2001 158,0 18 16 34
7. 59 Adriana Mikešová TJ Olympia Zlín 1999 157,5 19 - 19
8. 7 Anna Marie Bémová Fitness AVE Přerov 1997 162,5 23 - 23

Bikiny fitness juniorek nad 164 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 128 Barbora Králová Kubík fitness Ostrava 1997 176,0 9 5 14
2. 90 Dominika Holušová FC KARO Slavia Havířov 1998 168,0 8 7 15
3. 131 Julie Svitáková Fitness Institut Klub 2001 169,5 6 10 16
4. 40 Simona Hanáčková TJ Spartak Uherský Brod 2000 166,5 11 11 22
5. 11 Barbora Hudcová Fitness Factory Jihlava 1995 171,5 13 13 26
6. 6 Aneta Šmídlová Kult. a bikiny fitness Lanškroun 2000 165,0 19 18 37
7. 93 Magdaléna Fejfarová FirstStep Fitness Praha 1996 168,5 24 - 24
8. 88 Andrea Švábová Champions Academy Lucie Vajsové 1995 168,0 25 - 25
9. 103 Kristýna Berná Turek Team 1997 179,0 26 - 26
10. 51 Aneta Szurmanová Fitnesscentrum Šembi Bohumín 1995 174,0 30 - 30
11. 41 Daniela Vorlíková Pajič Trainings 2000 167,5 30 - 30

Bikiny fitness - absolutní vítězka

p. č. jméno oddíl / stát nar.
1. 82 Anna Zdražilová Fitness AVE Přerov 2000


Rozhodčí


Ceny pro vítěze jednotlivých kategorií


Generální partner

Vyhledávání

 
© 2018 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty