Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Oficiální stránky Extrifit a výhradní prodejce Extrifit pro ČR.
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Tomáš Bureš se stahuje z pozice prezidenta SKFČR

Článek vydán 08. 09. 2018 - Informace svazu - zhlédnutí: 6109

Svaz kulturistiky a fitness České republiky je zájmovým sdružením, které mimo jiné organizuje a zastřešuje soutěže v kulturistice a fitness v naší zemi. V čele tohoto spolku stojí pětičlenný tým lidí (tzv. Výkonný výbor), v úplném čele pak prezident. Tím byl letos na jaře zvolen Tomáš Bureš, ve Výkonném výboru pak zasedli Ludmila Čížová, Pavel Vacek, Miroslav Tichý, Luboš Koumal a Martin Louda. Každý z nich řídí jednu z hlavních oblastí činnosti svazu, jejichž přehled najdete zde.

Na začátku září Tomáš Bureš oznámil nečekanou zprávu – s ohledem na plánované opakované hospitalizace by se nemohl v následujícím období plnění povinností v SKFČR naplno věnovat, a proto se z funkce prezidenta SKFČR stahuje. Zastupující předsedkyní, která převezme organizování klíčových činností SKFČR, byla na jednání Výkonného výboru jednohlasně zvolena současná předsedkyně Ekonomické komise Ludmila Čížová. Doposud působil Tomáš Bureš i v roli státního trenéra mužů. Na této pozici končí a jméno jeho nástupce bude oznámeno během několika dnů.

I přes zmíněné dění se v činnosti svazu z toho nejdůležitějšího pohledu, totiž z pohledu závodníků, nic nemění. Veškeré aktivity pro podzimní sezónu ať už v rámci českých, nebo mezinárodních soutěží jsou plně zajištěny, pomalu se rozjíždí i příprava jarní sezóny 2019, tzn. veškeré činnosti svazu pokračují plynule i nadále. Ostatně není to poprvé, kdy se v průběhu volebního období vedoucí představitel SKFČR mění. V roce 2011 odstoupil po roce v čele svazu tehdejší předseda František Porteš a v roce 2017 pak po šestiletém působení na pozici předsedy SKFČR odstoupil rovněž Martin Jebas. Žádná z těchto změn ale neměla na chod svazu negativní vliv, nejinak tomu zajisté bude i v současnosti.

Výkonný výbor SKFČR, zleva: Luboš Koumal, Martin Louda, Tomáš Bureš, Miroslav Tichý, Ludmila Čížová a Pavel Vacek

Na závěr připomeňme, že chystáte-li se na podzimní soutěže jako závodníci, určitě byste si neměli nechat ujít nadcházející předsoutěžní seminář, plánujete-li soutěže z pozice rozhodčích, nepřehlédněte seminář pro rozhodčí. A nikdo z Vás – a to včetně všech příznivců a fanoušků kulturistiky a fitness – by neměl zapomenout sledovat podzimní kalendář soutěží SKFČR, který je opravdu velmi nabitý, v říjnu a listopadu nás čeká 13 soutěží! Poslední zmínkou je změna v rámci sekretariátu SKFČR, ten se v uplynulých týdnech přestěhoval na novou adresu Stará Spojovací 2263/9 na Praze 9, tzn. nově je mnohem snadněji dostupný jen pár minut od stanice metra B Českomoravská.

Generální partner

Vyhledávání

Mediální partneři


Muscle & FitnessČasopis pro fitness a zdravý životní styl. Aktuální zpravodajství ze světa fitness.


Svět kulturistikyInformace a rady týkající se tréninku a správné výživy. Zde najdete aktuální číslo.


Ronnie.czZpravodajství a sportovní obchod. Spalovače tuků, proteiny a další sportovní výživa.

 
© 2024 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty