Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Oficiální stránky Extrifit a výhradní prodejce Extrifit pro ČR.
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY
Jarní soutěže v ČR byly zrušeny. Více v tomto článku.
Prosíme majitele fitness center, aby sledovali pravidelně nová ustanovení Vlády ČR na www.vlada.cz pro co nejnovější informace ohledně omezení provozu svých podniků.

Poděkování závodníkům za reprezentaci na podzimních mezinárodních soutěžích

Článek vydán 14. 09. 2018 - Informace svazu - zhlédnutí: 531

Jak jistě všichni víte, podzimní kalendář IFBB je doslova nabitý řadou mezinárodních soutěží. Téměř každý týden soutěžní sezóny si lze vybrat hned z několika soutěží pořádaných v rozličných destinacích např. Rumunsko, Čína, Teherán, Makedonie a další. Závodník SKFČR, který se rozhodne vstoupit na mezinárodní pódium a reprezentovat tak nejen Českou republiku, ale také svou mateřskou federaci, má tedy na výběr nepřeberné množství soutěží a je hlavně na něm, pro které se rozhodne.

„Již nyní můžeme říci, že jsme na naše reprezentanty hrdí, protože řada z nich nás již s žádostí o možnost startu kontaktovala a někteří již za sebou mají úspěšné starty. Týmy, které se postupně pro některé z podzimních mezinárodních soutěží tvoří, jsou nejen početné, ale i složené z kvalitních a zkušených závodníků, se kterými se při kláních o finálové a medailové pozice prostě musí počítat. Za Svaz kulturistiky a fitness České republiky jim děkujeme za příkladnou reprezentaci, přejeme jim co nejlepší výsledky a věříme, že jejich jména budeme na výsledkových listinách, jak našich, tak i mezinárodních IFBB soutěžích, vídat nejen hodně dlouho, ale i hodně vysoko,“ říká Ludmila Čížová, zastupující předsedkyně SKFČR.

V případě Vašeho zájmu o účast na podzimních soutěžích zašlete Vaši přihlášku e-mailem na adresu sekretariátu SKFČR (sekretariat@skfcr.cz). Do přihlášky uveďte jméno a příjmení, soutěž a kategorii, ve které chcete startovat, dále buď číslo občanského průkazu nebo pasu (vybraný doklad musíte mít na soutěži během prezentace s sebou), mail a telefonní číslo.

Generální partner

Vyhledávání

Mediální partneři


Muscle & FitnessČasopis pro fitness a zdravý životní styl. Aktuální zpravodajství ze světa fitness.


Svět kulturistikyInformace a rady týkající se tréninku a správné výživy. Zde najdete aktuální číslo.


Ronnie.czZpravodajství a sportovní obchod. Spalovače tuků, proteiny a další sportovní výživa.

 
© 2020 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty