Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Oficiální stránky Extrifit a výhradní prodejce Extrifit pro ČR.
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Poděkování závodníkům za reprezentaci na podzimních mezinárodních soutěžích

Článek vydán 14. 09. 2018 - Informace svazu - zhlédnutí: 1112

Jak jistě všichni víte, podzimní kalendář IFBB je doslova nabitý řadou mezinárodních soutěží. Téměř každý týden soutěžní sezóny si lze vybrat hned z několika soutěží pořádaných v rozličných destinacích např. Rumunsko, Čína, Teherán, Makedonie a další. Závodník SKFČR, který se rozhodne vstoupit na mezinárodní pódium a reprezentovat tak nejen Českou republiku, ale také svou mateřskou federaci, má tedy na výběr nepřeberné množství soutěží a je hlavně na něm, pro které se rozhodne.

„Již nyní můžeme říci, že jsme na naše reprezentanty hrdí, protože řada z nich nás již s žádostí o možnost startu kontaktovala a někteří již za sebou mají úspěšné starty. Týmy, které se postupně pro některé z podzimních mezinárodních soutěží tvoří, jsou nejen početné, ale i složené z kvalitních a zkušených závodníků, se kterými se při kláních o finálové a medailové pozice prostě musí počítat. Za Svaz kulturistiky a fitness České republiky jim děkujeme za příkladnou reprezentaci, přejeme jim co nejlepší výsledky a věříme, že jejich jména budeme na výsledkových listinách, jak našich, tak i mezinárodních IFBB soutěžích, vídat nejen hodně dlouho, ale i hodně vysoko,“ říká Ludmila Čížová, zastupující předsedkyně SKFČR.

V případě Vašeho zájmu o účast na podzimních soutěžích zašlete Vaši přihlášku e-mailem na adresu sekretariátu SKFČR (sekretariat@skfcr.cz). Do přihlášky uveďte jméno a příjmení, soutěž a kategorii, ve které chcete startovat, dále buď číslo občanského průkazu nebo pasu (vybraný doklad musíte mít na soutěži během prezentace s sebou), mail a telefonní číslo.

Generální partner

Vyhledávání

Mediální partneři


Muscle & FitnessČasopis pro fitness a zdravý životní styl. Aktuální zpravodajství ze světa fitness.


Svět kulturistikyInformace a rady týkající se tréninku a správné výživy. Zde najdete aktuální číslo.


Ronnie.czZpravodajství a sportovní obchod. Spalovače tuků, proteiny a další sportovní výživa.

 
© 2024 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty