Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Oficiální stránky Extrifit a výhradní prodejce Extrifit pro ČR.
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Seminář rozhodčích září 2018 - ohlédnutí

Článek vydán 19. 09. 2018 - Rozhodčí - zhlédnutí: 618

V sobotu 15. září 2018 se na novém místě, v přednáškovém sále PVA Letňany v Praze, konal seminář rozhodčích Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Seminář uspořádala Komise rozhodčích SKFČR, jednotlivá témata přednášeli Martin Louda, Vjačeslav Vinogradov a Ludmila Čížová.

Před prvním bodem programu bylo představeno nové složení Komise rozhodčích, jejímiž členy nyní jsou - Ludmila Čížová, Irena Pokorná, Jana Bendová, Luboš Koumal, Slávek Vinogradov a Martin Louda. Poté následoval první bod setkání, ohlédnutí za jarní soutěžní sezónou z pohledu hodnocení, kdy byly rozebrány některé nedostatky a sporné situace. Prezentováno bylo také podrobné vyhodnocení úspěšnosti jednotlivých rozhočích jak za mistrovské, tak za pohárové soutěže konané na jaře. Následně Slávek Vinogradov informoval přítomné rozhodčí o dění v mezinárodní federaci IFBB. Podrobně byla také rozebrána pravidla nové kategorie wellness fitness, která bude postupně zařazována na soutěže. V dalším bodu byli rozhodčí seznámeni se soutěžemi, které se budou konat na podzim, kdy nejdříve proběhnou pohárové soutěže a následovat budou kondiční soutěže. Byli také seznámeni s dopingovými případy, které řešila Disciplinární komise za první půlrok 2018. Ludmila Čížová a Martin Louda pak uzavřely seminář informacemi o dění v SKFČR (stažení Tomáše Bureše z pozice předsedy SKFČR, stěhování sekretariátu, řešení GDPR).

Semináře se zúčastnilo celkem 22 rozhodčích. Nominace rozhodčích pro podzimní soutěže bude zveřejněna v nejbližších dnech. Krátké fotografické ohlédnutí za seminářem najdete níže.


Generální partner

Vyhledávání

Mediální partneři


Muscle & FitnessČasopis pro fitness a zdravý životní styl. Aktuální zpravodajství ze světa fitness.


Svět kulturistikyInformace a rady týkající se tréninku a správné výživy. Zde najdete aktuální číslo.


Ronnie.czZpravodajství a sportovní obchod. Spalovače tuků, proteiny a další sportovní výživa.

 
© 2019 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty