Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Oficiální stránky Extrifit a výhradní prodejce Extrifit pro ČR.
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Jak se nominovat na mistrovství světa 2018

Článek vydán 20. 09. 2018 - Informace svazu - zhlédnutí: 1301

V letošním roce se bude konat pět mistrovství světa a stejně jako v minulých letech, je nutné projít nominací.

Jako první proběhne IFBB World Fit Model Championships 2018 v Lotyšsku v Rize ve dnech 19. až 21. října 2018. Rozpis kategorií najdete zde.

Jako druhé proběhne mistrovství světa ve fitness v polském Bialystoku a to 26. až 28. října 2018. Rozpis kategorií najdete zde.

Třetí na řadě je mistrovství světa mužů, které proběhne 9. až 11. listopadu 2018 ve španělském Benidormu. Součástí tohoto mistrovství bude IFBB Men´s physique world cup. Rozpis kategorií naleznete zde.

Čtvrtým v řadě bude mistrovství světa juniorů, na přelomu listopadu a prosince, tedy 30.11. – 3.12. 2018 v ekvádorském Quitu. Rozpis kategorií ještě není na stránkách IFBB přiložen, připomínám jen, že juniorskou kategorii splňují ročníky narození 1995-1999 (popř. mladší).

Poslední mistrovství světa, které nás v letošním roce čeká, je mistrovství světa masters. Závodníci (ročník 1978 a starší) a závodnice (ročník 1983 a starší) se utkají ve dnech 7. až 10. prosince 2018 ve španělské Tarragoně. I k této soutěži ještě nejsou detailní informace na webu mezinárodní IFBB. Budeme Vás o nich informovat co nejdříve.

Všichni závodníci a závodnice, kteří se chystají na některé z mistrovství světa, musí co nejdříve napsat předsedovi Komise vrcholového sportu Lubomíru Koumalovi na email lubos.koumal@skfcr.cz.

Každý závodník, který chce reprezentovat, uvede v mailu své jméno a příjmení, kategorii, ve které chce závodit, výšku, plánovanou hmotnostní kategorii, velikost oblečení a svůj e-mail a telefonní číslo. Následně bude všem zájemcům sděleno místo a termín nominace.

Přihlášení na mistrovství světa má svá pravidla, jaká to jsou, naleznete v tomto článku. Závodník musí dále v daném roce závodit na mistrovství ČR a umístit se alespoň v TOP 6.

Závodník také musí splňovat antidopingová pravidla (naleznete zde). Na mistrovství světa jezdí česká výprava jako tým, kterému „velí“ státní trenéři a delegát SKFČR. Je proto nutné dodržovat jimi daná pravidla, nejen proto, aby bylo dosaženo co nejlepších výsledků.

Stejně jako u mezinárodních soutěží je potřeba být členem SKFČR, mít platný průkaz IFBB a předem uhrazené startovné (doklad o zaplacení musí mít každý závodník s sebou). Hudbu si jsou povinni závodníci přivézt s sebou na CD. Každý nominovaný závodník na mistrovství světa obdrží od našeho generálního partnera společnosti Extrifit reprezentační oblečení a doplňky stravy.

Generální partner

Vyhledávání

Mediální partneři


Muscle & FitnessČasopis pro fitness a zdravý životní styl. Aktuální zpravodajství ze světa fitness.


Svět kulturistikyInformace a rady týkající se tréninku a správné výživy. Zde najdete aktuální číslo.


Ronnie.czZpravodajství a sportovní obchod. Spalovače tuků, proteiny a další sportovní výživa.

 
© 2024 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty