Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Oficiální stránky Extrifit a výhradní prodejce Extrifit pro ČR.
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY
Jarní soutěže v ČR byly zrušeny. Více v tomto článku.
Prosíme majitele fitness center, aby sledovali pravidelně nová ustanovení Vlády ČR na www.vlada.cz pro co nejnovější informace ohledně omezení provozu svých podniků.

Jak se nominovat na mistrovství světa 2018

Článek vydán 20. 09. 2018 - Informace svazu - zhlédnutí: 709

V letošním roce se bude konat pět mistrovství světa a stejně jako v minulých letech, je nutné projít nominací.

Jako první proběhne IFBB World Fit Model Championships 2018 v Lotyšsku v Rize ve dnech 19. až 21. října 2018. Rozpis kategorií najdete zde.

Jako druhé proběhne mistrovství světa ve fitness v polském Bialystoku a to 26. až 28. října 2018. Rozpis kategorií najdete zde.

Třetí na řadě je mistrovství světa mužů, které proběhne 9. až 11. listopadu 2018 ve španělském Benidormu. Součástí tohoto mistrovství bude IFBB Men´s physique world cup. Rozpis kategorií naleznete zde.

Čtvrtým v řadě bude mistrovství světa juniorů, na přelomu listopadu a prosince, tedy 30.11. – 3.12. 2018 v ekvádorském Quitu. Rozpis kategorií ještě není na stránkách IFBB přiložen, připomínám jen, že juniorskou kategorii splňují ročníky narození 1995-1999 (popř. mladší).

Poslední mistrovství světa, které nás v letošním roce čeká, je mistrovství světa masters. Závodníci (ročník 1978 a starší) a závodnice (ročník 1983 a starší) se utkají ve dnech 7. až 10. prosince 2018 ve španělské Tarragoně. I k této soutěži ještě nejsou detailní informace na webu mezinárodní IFBB. Budeme Vás o nich informovat co nejdříve.

Všichni závodníci a závodnice, kteří se chystají na některé z mistrovství světa, musí co nejdříve napsat předsedovi Komise vrcholového sportu Lubomíru Koumalovi na email lubos.koumal@skfcr.cz.

Každý závodník, který chce reprezentovat, uvede v mailu své jméno a příjmení, kategorii, ve které chce závodit, výšku, plánovanou hmotnostní kategorii, velikost oblečení a svůj e-mail a telefonní číslo. Následně bude všem zájemcům sděleno místo a termín nominace.

Přihlášení na mistrovství světa má svá pravidla, jaká to jsou, naleznete v tomto článku. Závodník musí dále v daném roce závodit na mistrovství ČR a umístit se alespoň v TOP 6.

Závodník také musí splňovat antidopingová pravidla (naleznete zde). Na mistrovství světa jezdí česká výprava jako tým, kterému „velí“ státní trenéři a delegát SKFČR. Je proto nutné dodržovat jimi daná pravidla, nejen proto, aby bylo dosaženo co nejlepších výsledků.

Stejně jako u mezinárodních soutěží je potřeba být členem SKFČR, mít platný průkaz IFBB a předem uhrazené startovné (doklad o zaplacení musí mít každý závodník s sebou). Hudbu si jsou povinni závodníci přivézt s sebou na CD. Každý nominovaný závodník na mistrovství světa obdrží od našeho generálního partnera společnosti Extrifit reprezentační oblečení a doplňky stravy.

Generální partner

Vyhledávání

Mediální partneři


Muscle & FitnessČasopis pro fitness a zdravý životní styl. Aktuální zpravodajství ze světa fitness.


Svět kulturistikyInformace a rady týkající se tréninku a správné výživy. Zde najdete aktuální číslo.


Ronnie.czZpravodajství a sportovní obchod. Spalovače tuků, proteiny a další sportovní výživa.

 
© 2020 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty