Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

IFBB The Belt and Road 2018 - výsledky

Článek vydán 20. 09. 2018 - Informace svazu - zhlédnutí: 1102

Ve dnech 17. až 20. září se odehrála soutěž IFBB The Belt and Road, která se konala na asijském kontinentu, v Číně v provincii Xi´an, a zúčastnili se jí zástupci 65 zemí včetně České republiky. V neděli 16. září nás na soutěž odletěli reprezentovat Alena Hatvani ve physique žen a Pavel Koukal v kulturistice mužů do 100 kg. Spolu se závodníky odletěl do Číny také mezinárodní rozhodčí Miroslav Tichý.

Jako první se v Číně představila Alena Hatvani. Jak už je u ní zvykem, i tentokrát byla její forma dokonalá. Doplnila ji skvělým líčením a účesem, díky kterému i při nemalém množství svalové hmoty dokázala na pódiu působit velice žensky a z porovnávání bylo na první pohled jasné, že rozhodčí zaujala a bude stát v hodnocení hodně vysoko. Nakonec se jí podařilo vybojovat skvělé druhé místo.

Pavel Koukal závodil ve čtvrtek 20. září 2018. Na pódium nastoupil se skvěle dotaženou formou a i jeho prezentace svou úrovní odpovídala vysoké mezinárodní soutěži, jakou čínský The Belt and Road bezpochyby je. Jeho výkon byl odměněn bronzovou medailí, která mu otevřela dveře pro účast v Superfinále konaném později odpoledne. Odtud si Pavel nakonec odnesl fantastické druhé místo.

Generální partner

Vyhledávání

 
© 2019 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty