Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Nominace rozhodčích pro podzimní soutěže 2018

Článek vydán 30. 10. 2018 - Rozhodčí - zhlédnutí: 1510

Níže najdete nominaci rozhodčích pro podzimní pohárové a kondiční soutěže Svazu kulturistiky a fitness České republiky. K nominacím platí, že:

  • nominovaní rozhodčí musí potvrdit účast elektronickou cestou na www.skfcr.cz/prihlasky,

  • v případě, že se rozhodčí soutěže, na kterou je nominován, nemůže zúčastnit, prosím, kontaktujte co NEJDŘÍVE předsedu STK Martina Loudu,

  • rozhodčí může rozhodovat i na soutěži, na kterou není nominován (v daném případě bude rozhodovat minimálně jednu kategorii, po dohodě i více - je ale nezbytné se též dopředu a především co nejdříve elektronicky přihlásit),

  • rozhodčí by aktivně měli sledovat domácí a mezinárodní scénu (jezdit po soutěžích i když nerozhodují, sledovat internet), aby chytali trendy a souvislosti v rozhodování.


Tento článek bude průběžně doplňován a může být také aktualizován. Následné změny budou vyznačeny modrou barvou.


GP Ostrava

10. 11. 2018 • Ostrava

  • hlavní rozhodčí: Irena Pokorná
  • sekretář: Martin Louda
  • rozhodčí (1): Robert Komiš
  • rozhodčí (2): Ladislav Novák
  • rozhodčí (3): Jana Bendová
  • rozhodčí (4): Jiří Rohan
  • rozhodčí (5): Martin Šrubař
  • delegát SKFČR: Martin Louda


Smartlabs Cup

11. 11. 2018 • Tišnov

  • hlavní rozhodčí: Irena Pokorná
  • sekretář: Martin Louda
  • rozhodčí (1): Jan Král
  • rozhodčí (2): Pavel Rašín
  • rozhodčí (3): Luboš Koumal
  • rozhodčí (4): Zdena Razýmová
  • rozhodčí (5): Jiří Řehůřek
  • delegát SKFČR: Luboš Koumal


GP Rosice

17. 11. 2018 • Rosice

  • hlavní rozhodčí: Luboš Koumal
  • sekretář: Martin Louda
  • rozhodčí (1): Pavel Rašín
  • rozhodčí (2): Jana Paulátová
  • rozhodčí (3): Jana Bendová
  • rozhodčí (4): Zdena Razýmová
  • rozhodčí (5): Jan Král
  • delegát SKFČR: Martin Louda


Granite Muscles

18. 11. 2018 • Hlinsko

  • hlavní rozhodčí: Milan Ecler
  • sekretář: Martin Louda
  • rozhodčí (1): Lukáš Bečička
  • rozhodčí (2): Vladimíra Dědičová
  • rozhodčí (3): Vít Sahula
  • rozhodčí (4): Jan Smejkal
  • rozhodčí (5): Ivan Rudzinskyj
  • delegát SKFČR: Martin Louda


Golem Classic

24. 11. 2018 • Kutná Hora

  • hlavní rozhodčí: Ludmila Čížová
  • sekretář: Martin Louda
  • rozhodčí (1): Ladislav Kurčík
  • rozhodčí (2): Simona Horáková
  • rozhodčí (3): Irena Pokorná
  • rozhodčí (4): Petra Schäferová
  • rozhodčí (5): Jiří Schäfer
  • delegát SKFČR: Irena Pokorná


Grand Prix Ronnie.cz

25. 11. 2018 • Březnice

  • hlavní rozhodčí: Vjačeslav Vinogradov
  • sekretář: Martin Louda
  • rozhodčí (1): Vít Sahula
  • rozhodčí (2): Irena Pokorná
  • rozhodčí (3): Miroslav Tichý
  • rozhodčí (4): Ludmila Čížová
  • rozhodčí (5): Milan Ecler
  • delegát SKFČR: Ludmila Čížová
Generální partner

Vyhledávání

 
© 2018 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty