Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Oficiální stránky Extrifit a výhradní prodejce Extrifit pro ČR.
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Pozvánka na první pohárové soutěže

Článek vydán 08. 10. 2018 - Informace svazu - zhlédnutí: 1215

Již tento víkend startuje domácí nabitá podzimní sezóna. Po následující čtyři víkendy se budou konat pohárové soutěže a v následujících třech víkendech budou probíhat kondiční soutěže. Rádi bychom Vám připomněli, že každý závodník, který chce soutěžit na pohárových soutěžích musí mít na letošní rok platný registrační průkaz SKFČR. Prosíme všechny, aby si platnost svého průkazu zkontrolovali. Bez platného průkazu nemůžete být na soutěž přihlášeni, ani na ní startovat.

A jaké soutěže se konají tento víkend?

V sobotu 13. října se v Čelákovicích koná již tradiční a velmi populární soutěž Partner Cup. Závodníci se utkají v kategoriích kulturistiky mužů, klasické kulturistiky, physique mužů, bodyfitness a bikiny fitness - kompletní propozice zobrazíte zde. Celé klání se uskuteční v Kulturním domě (Sady 17. listopadu), začátek je naplánovaný na 12:00 hod. a přihlašovat se na soutěž lze až do středy 10. října 2018 a to do půlnoci. V současné chvíli je na klání přihlášeno 96 závodníků, přesné startovní listiny očekávejte ve čtvrtek.


Následně v neděli 14. října se v Kladně uskuteční velká mezinárodní IFBB soutěž Fitness Mania Classic 3. Závodníci se utkají v kategoriích kulturistiky juniorů, mužů a masters, klasické kulturistiky mužů, physique juniorů a mužů, classic physique, bodyfitness, bikiny fitness juniorek a žen a wellness fitness. Nejlepší z nich budou soutěžit dohromady o 12 Pro karet! a mezi všechny výherce se dohromady rozdělí 14 000 €! Kompletní propozice zobrazíte zde. Jsou připraveny nádherné poháry a medaile, pro diváky je připraveno losování o dárky v hodnotě 20 000 Kč! Soutěž se uskuteční v Kulturním domě Kladno (nám. Sítná 3127), kde již v sobotu od 14:00 hod. proběhne prezentace a v neděli je začátek soutěže naplánovaný na 10:00 hod. Na soutěž se přihlásilo 98 českých závodníků a očekává se i hojná účast zahraničních účastníků, přesné startovní listiny očekávejte ve čtvrtek.

Platí, že na všech soutěžích budou přítomny společnosti zajišťující nástřik soutěžními barvami (více informací zde).

Všechny příznivce kultuistiky a fitness srdečně zveme nejen na tyto dvě první soutěže, ale i na ostatní soutěže SKFČR, které proběhnou na podzim 2018.

Generální partner

Vyhledávání

Mediální partneři


Muscle & FitnessČasopis pro fitness a zdravý životní styl. Aktuální zpravodajství ze světa fitness.


Svět kulturistikyInformace a rady týkající se tréninku a správné výživy. Zde najdete aktuální číslo.


Ronnie.czZpravodajství a sportovní obchod. Spalovače tuků, proteiny a další sportovní výživa.

 
© 2023 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty