Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Fitness Mania Classic 3 - startovní listiny

Článek vydán 11. 10. 2018 - Informace svazu - zhlédnutí: 833

V neděli 14. října se v Kladně uskuteční velká mezinárodní IFBB soutěž Fitness Mania Classic 3. Závodníci se utkají v kategoriích kulturistiky juniorů, mužů a masters, klasické kulturistiky mužů, physique juniorů a mužů, classic physique, bodyfitness, bikiny fitness juniorek a žen a wellness fitness. Nejlepší z nich budou soutěžit dohromady o 12 Pro karet! a mezi všechny výherce se dohromady rozdělí 14 000 €!

Pro závodníky jsou připraveny nádherné poháry a medaile, pro diváky je připraveno losování o dárky v hodnotě 20 000 Kč! Soutěž se uskuteční v Kulturním domě Kladno (nám. Sítná 3127), kde již v sobotu od 14:00 hod. proběhne prezentace a v neděli je začátek soutěže naplánovaný na 10:00 hod. Na soutěž se přihlásilo 93 českých závodníků a také množství zahraničních závodníků ze Slovenska, Německa, Rakouska, Švýcarska, Ukrajina, Estonska, Řecka, Litvy, Polska a Ruska.

Nyní se můžete podívat na startovní listiny jednotlivých kategorií:

Bikiny fitness - do 164 cm

• 1. Bogdana Bashta (Target Team)
• 2. Lucia Černíková (Extrifit Club)
• 3. Tamara Kajetánová (Champions Academy Lucie Vajsové)
• 4. Zuzana Sedláčková (AZ FITNESS Brno)
• 5. Tereza Šeráková (Eagle Fitness)
• 6. Tereza Šmejdová (S. K. Maximus Praha)
• 7. Nikola Zívalová (Xfitness Praha)
• 8. Nikol Klimová (Slovensko)
• 9. Zuzana Kardošová (Slovensko)
• 10. Beáta Graňáková (Slovensko)
• 11. Sandra Dobrunz (Německo)
• 12. Aldijana Karaduz (Německo)
• 13. Ekaterina Rykova (Rusko)
• 14. Anastasiia Dobrosol (Ukrajina)
• 15. Inna Sochynska (Ukrajina)
• 16. Yuliia Dudarets (Ukrajina)

Bikiny fitness - do 169 cm

• 1. Moleková Andrea (Xfitness Praha)
• 2. Romana Boukalová (Fine Fitness Pardubice)
• 3. Eliška Dombková (Target Team)
• 4. Anna Faltová (Extrifit Club)
• 5. Zuzana Kodaiová (Fitness Mania Gym Kladno)
• 6. Renata Markowiczová (Target Team)
• 7. Iveta Pregetová (SIWI Fitness Brno)
• 8. Monika Špačková (Target Team)
• 9. Magdaléna Fejfarová (FirstStep Fitness Praha)
• 10. Olívia Čambálová (Slovensko)
• 11. Olga Andreyeva (Ukrajina)

Bikiny fitness - nad 169 cm

• 1. Tatjana Butić (Gym Cornicula Praha)
• 2. Martina Donátová (Pajič Trainings)
• 3. Zdeňka Dvořáková Rennerová (Sportcentrum Delfín)
• 4. Markéta Krejčová (Sportcentrum Cheb)
• 5. Klára Lipárová (Axagym Praha)
• 6. Lenka Myslivcová (Pulse Fitness Club Praha)
• 7. Jana Přikrylová (Fitcentrum Radim Mičulka)
• 8. Iva Sarauerová (Fitness team Ronnie.cz)
• 9. Denisa Třísková (Slovan Moravská Třebová)
• 10. Jana Jeřábková (Target Team)
• 11. Marijana Trkuljová (S. K. Maximus Praha)
• 12. Victoria Perez (Německo)

Bikiny fitness juniorky

• 1. Anna Faltová (Extrifit Club)
• 2. Magdaléna Fejfarová (FirstStep Fitness Praha)
• 3. Klára Fišerová (MD Fitness Lanškroun)
• 4. Kristýna Flídrová (Target Team)
• 5. Zuzana Sedláčková (AZ FITNESS Brno)
• 6. Julie Svitáková (Fitness Institut Klub)
• 7. Tereza Šeráková (Eagle Fitness)
• 8. Aneta Šmídlová (MD Fitness Lanškroun)
• 9. Monika Špačková (Target Team)
• 10. Lucie Varmužová (Xfitness Praha)
• 11. Magdaléna Vrágová (Extrifit Club)

Bodyfitness ženy - do 163 cm

• 1. Karolína Hájková (Profi Fitness Eva Plzeň)
• 2. Ksenia Kiseleva (Rusko)

Bodyfitness ženy - nad 163 cm

• 1. Lenka Hlaváčová (Fitness Mania Gym Kladno)
• 2. Tereza Linhartová (Yamamoto Czech)
• 3. Simona Šimánová (Fine Fitness Pardubice)
• 4. Tatyana Tymoshenko (Švýcarsko)
• 5. Veronika Rynešová (Švýcarsko)

Wellnes fitness - do 163 cm

• 1. Tatiana Naddennaia (Fitness Mania Gym Kladno)
• 2. Aikaterini Polymerou (X Fitness Praha)
• 3. Nikoletta Sularz (Polsko)

Wellnes fitness - nad 163 cm

• 1. Nikola Keprtová (Golem´s Gym Kutná Hora)
• 2. Pavlína Štouračová (AZ FITNESS Brno)
• 3. Tereza Valentová (Fitness při CVČ Most)
• 4. Anastasia Bolshakova (Rusko)
• 5. Eirini Papageorgiu (Řecko)
• 6. Turkan Bakhmanova (Rakousko)
• 7. Viktoriia Shcherbakova (Ukrajina)

Physique classic

• 1. Jan Bryčka (T&M Olympia Fitness Praha)
• 2. David Karpíšek (Fitpeople Jihlava)
• 3. Tomas Mach (Fitness Mania Gym Kladno)
• 4. Jiří Surý (Armal Gym Praha)
• 5. Pavel Szotkowski (Kubík fitness Ostrava)
• 6. Ondřej Šesták (BcrossGym České Budějovice)
• 7. Fabian Kraft (Německo)
• 8. Hüseyin Cece (Německo)
• 9. Miso Rakita (Rakousko)
• 10. Martin Maňovský (Slovensko)

Kulturistika muži - do 90 kg

• 1. Josef Kašpar (Fitness Centrum Aura Plzeň)
• 2. Matúš Kleban (Fine Fitness Pardubice)
• 3. Jan Křenek (Extrifit Club)
• 4. Jakub Richter (FFF Bodybuilding Rakovník)
• 5. Petr Šulc (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 6. Lukáš Brunclík (Fitness při CVČ)
• 7. Denis Longa (Slovensko)
• 8. Mohammad Javadzadeh (Německo)
• 9. Ott Kiivikas (Estonsko)
• 10. Krzysztof Skryplonek (Polsko)
• 11. Vasyl Remizov (Ukrajina)

Kulturistika muži - nad 90 kg

• 1. Radim Kolář (Target Team)
• 2. Pavel Koukal (Extrifit Club)
• 3. Šimon Pešek (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 4. Jan Fobl (AZ Fitness)
• 5. Andre Niebergall (Německo)
• 6. Tomas Kudelis (Litva)

Klasická kulturistika

• 1. Alexandr Haluska (Marvel Gym Mladá Boleslav)
• 2. Radek Holbus (Turek Team)
• 3. Jakub Klučil (Extrifit Club)
• 4. Luboš Milek (Eagle Fitness)
• 5. Pavel Moštěk (Obořil Elite Team)
• 6. Martin Wolfschläger (Muscle Factory Březnice)
• 7. Miroslav Škarda (Slovensko)
• 8. Rene Hanuscheck (Německo)
• 9. Marius Zaba (Polsko)
• 10. Karol Kasprzyk (Polsko)
• 11. Dmytro Krazhan (Ukrajina)

Kulturistika junioři

• 1. Vojtěch Baloun (Fitness R. A. P. Factory Praha)
• 2. Jan Bryčka (T&M Olympia Fitness Praha)
• 3. Filip Frydrych (Pure Health & Fitness Praha)
• 4. Robert Ivanič (Marvel Gym Mladá Boleslav)
• 5. Jakub Klučil (Extrifit Club)
• 6. Robert Kovařík (Eagle Fitness)
• 7. David Mesjar (Eagle Fitness)
• 8. Šimon Pešek (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 9. Ondřej Šesták (BcrossGym České Budějovice)
• 10. Jiří Šmelhaus (Šubrt Team)
• 11. Martin Wolfschläger (Muscle Factory Březnice)
• 12. Tomáš Hnilica (Slovensko)
• 13. Martin Maňovský (Slovensko)

Kulturistika muži masters

• 1. Josef Kašpar (Fitness Centrum Aura Plzeň)
• 2. Andre Niebergall (Německo)
• 3. Jozef Greguš (Slovensko)
• 4. Ott Kiivikas (Estonsko)
• 5. Vasyl Remizov (Ukrajina)

Physique muži - do 178 cm

• 1. Vojtěch Dvořák (Muscle Factory Březnice)
• 2. Marek Sviridov (Extrifit Club)
• 3. Radomír Šefr (SK Sportaktiv Jablonec nad Nisou)
• 4. Michal Šetina (Fitness Aquapalace)
• 5. Adam Wellart (Target Team)
• 6. Branislav Kudrnáč (Slovensko)
• 7. Markus Reiter (Německo)
• 8. Piotr Zielinski (Polsko)
• 9. Piotr Majchrowicz (Polsko)

Physique muži - do 182 cm

• 1. Milan Kolář (Target Team)
• 2. Blažej Kožár (Kubík fitness Ostrava)
• 3. Pavel Nožička (Infitness Zlín)
• 4. Gleb Shchekotov (Rusko)
• 5. Denis Sorokin (Rusko)

Physique muži - nad 182 cm

• 1. Ondřej Dudek (Fit Life 24 Hours Ostrava)
• 2. Martin Křemen (Target Team)
• 3. Ladislav Nový (Profi Fitness Eva Plzeň)
• 4. Daniel Pavlíček (SK PEPA centrum Opava)
• 5. Dominik Antoš (Slovensko)
• 6. Oleksandr Muntian (Ukrajina)

Physique junioři

• 1. Vojtěch Dvořák (Muscle Factory Březnice)
• 2. Dominik Mašek (Target Team)
• 3. David Pliml (LaKu Bodybuilder Team)
• 4. Adam Wellart (Target Team)
• 5. Marcel Kovačević (Chorvatsko)
• 6. Kacper Bakiewicz (Polsko)

Generální partner

Vyhledávání

 
© 2018 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty